www.sportwings.cz
Nejnovější

Bestway ARMBANDS PRINCESS Nafukovací rukávky, mix, velikost

Nafukovací rukávky Bestway ARMBANDS PRINCESS se stanou skvělým pomocníkem pří seznamování vašich nejmenších s vodou. Rukávky můžete použít jak na výuku plavání, tak i pro zvýšení bezpečí při hraní ve vodě nebo u břehu. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

59 Kč

Bestway SWIM TUBE Nafukovací kruh, růžová, velikost

Nafukovací kruh Bestway SWIM TUBE s ikonickýma ušima Minnie Mouse je ideální doplněk pro začínající plavkyně. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

89 Kč

Bestway SWIM RING Dětský kruh, růžová, velikost

Dětský kruh Bestway SWIM RING je ideální pro první seznamování s vodou. Poutavý design tvoří známá animovaná postavička Minnie. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

49 Kč

Bestway MINNIE 3 RING POOL Dětský bazének, růžová, velikost

Malý nafukovací bazének Bestway MINNIE 3 RING POOL s originálním designem postaviček Mickeyho klubíku. Má tři nafukovací prstence, které jsou vhodné také jako opěra dětí. Součástí balení je náplast pro případnou opravu. Děti nikdy nenechávejte v bazénku o samotě.

249 Kč

Bestway DOUBLE BEACH BED Nafukovací lehátko, modrá, velikost

Nafukovací lehátko Bestway DOUBLE BEACH BED pro 2 osoby ocení každý, kdo má velký bazén. Díky pohodlnému polštáři vám nebude při relaxování nic chybět.

349 Kč

Bestway DANDY DODO Nafukovací dodo, mix, velikost

Nafukovací pták Bestway DANDY DODO se stane skvělou ozdobou vašeho bazénu. Má praktická madla na krku, díky kterým vaše děti získají lepší stabilitu.

349 Kč

Bestway POWER TOUCH DC Elektrická pumpa, černá, velikost

Elektrická pumpa Bestway POWER TOUCH DC funguje po připojení ke zdroji pomocí 12V autozapalovače. Spolehlivě a rychle nafoukne i vyfoukne matrace, hračky do vody, kempingové podložky i malé čluny.

429 Kč

Bestway FLIRTY FEATHER BEACH BALL Nafukovací míč, fialová, velikost

Stylový plážový míč Bestway FLIRTY FEATHER BEACH BALL z peříčkové kolekce. Během házení budou peříčka poletovat a přitahovat pozornost. Hra s míčem podporuje u děti pohybovou činnost, koordinaci a reflexy. Je určena pro zábavu ve vodě i na souši.

79 Kč

Bestway AIR STEP 800 Nožní pumpa, černá, velikost

Nožní pumpa Bestway AIR STEP PUMP slouží k nafouknutí bazénků, malých člunů, lehátek, matrací nebo kruhů.

149 Kč

Bestway SWIM PAL MINNIE Plavecká vesta s rukávky, růžová, velikost

Plavecká vesta s rukávky Bestway SWIM PAL MINNIE pomáhá malým dětem zvládnout základy plavání. Odolná svrchní tkanina je příjemná k pokožce. Nastavitelné přezky a popruhy dokonale přizpůsobí velikost a zabraňují nečekanému vyklouznutí z vesty.

549 Kč

Bestway BUDDY CROC RIDE-ON Nafukovací krokodýl, zelená, velikost

Nafukovací hračka Bestway BUDDY CROC RIDE-ON v podobě krokodýla podpoří dobrou zábavu v bazénu, na rybníka nebo na moři během horkých letních dní. Pevné plastové madlo napomůže ke stabilitě. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

229 Kč

Bestway TRITECH AIR MAT Nafukovací matrace, šedá, velikost

Nafukovací matrace Bestway TRITECH AIR MAT je určena k použití v interiéru. Vestavěná pumpa na napětí 220 – 240 V nafoukne lůžko za 3 minuty. Vnitřní opěrný systém Tritech™ je o 44 % odolnější vůči protažení, udržuje o 19 % vyšší tlak vzduchu a je o 18 % pevnější než PVC. Antimikrobiální úprava Ultra-Fresh chrání před růstem bakterií způsobujících zápach a plíseň.

999 Kč

Bestway PLAY POOL Nafukovací bazének, mix, velikost

Nafukovací bazének Bestway PLAY POOL zaujme originálním designem Disney princezen. Má tři nafukovací prstence, které jsou vhodné také jako opěra dětí. Součástí balení je náplast pro případnou opravu. Děti nikdy nenechávejte v bazénku o samotě.

349 Kč

Bestway FLOATING FRIENDS BABY BOAT Nafukovací člun, modrá, velikost

Nafukovací člun Bestway FLOATING FRIENDS BABY BOAT v roztomilém designu dopřeje dětem pohádkové lenošení na vodě. Používejte pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

129 Kč

Bestway HEAVY DUTY REPAIR PATCH Samolepící záplaty, mix, velikost

Sada záplat Bestway HEAVY DUTY REPAIR PATCH se skládá z 10 opravných samolepících folií pro bazény, čluny, nafukovací lehátka i nafukovací hračky. Lepení provádějte za sucha.

39 Kč

Bestway JUMBO WHALE RIDER Nafukovací kosatka, černá, velikost

Nafukovací kosatka Bestway JUMBO WHALE RIDER ideální pro radovánky na vodě. Pevná plastová madla pomohou vašim dětem se udržet na hřbetě kosatky.

249 Kč

Bestway LITTLE MERMAID Nafukovací lehátko, modrá, velikost

Nafukovací lehátko Bestway LITTLE MERMAID s motivem malé mořské víly zajistí nekonečné hodiny zábavy v bazénu. Díky odolným rukojetím lze snadno vylézt na palubu, relaxovat a vyhřívat se na sluníčku.

249 Kč

Bestway QUEEN FLOCKED MAT Nafukovací matrace, modrá, velikost

Nafukovací matrace Bestway QUEEN FLOCKED MAT pro 2 osoby. Povrch tvoří příjemný semiš, který zaručuje pohodlí při užívání lůžka. Ideální pro nečekané návštěvy i na kempování.

549 Kč

Bestway GLITTER SEAHORSE SWIM RING Nafukovací kruh, zlatá, velikost

Nafukovací kruh Bestway GLITTER SEAHORSE SWIM RING ve tvaru mořského koníka je naplněn zlatými třpytkami, které se na slunci krásně blýskají. Díky madlům se můžou děti bezpečně přidržovat a užívat si naplno sluníčka a vodních radovánek. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

299 Kč

Bestway TRITECH AIR MAT QUEEN Nafukovací matrace, šedá, velikost

Nafukovací matrace Bestway TRITECH AIR MAT QUEEN je určena k použití v interiéru. Vestavěná pumpa na napětí 220 – 240 V nafoukne lůžko za 4 minuty. Vnitřní opěrný systém Tritech™ je o 44 % odolnější vůči protažení, udržuje o 19 % vyšší tlak vzduchu a je o 18 % pevnější než PVC. Antimikrobiální úprava Ultra-Fresh chrání před růstem bakterií způsobujících zápach a plíseň.

1 299 Kč

Bestway AIR STEP PUMP Nožní pumpa, černá, velikost

Nožní pumpa Bestway AIR STEP PUMP poslouží při nafouknutí bazénků, člunů, lehátek, kruhů a mnoho dalšího.

129 Kč

Bestway VOYAGER X2 RAFT SET Nafukovací raft, béžová, velikost

Nafukovací raft Bestway VOYAGER X2 RAFT SET pro 2 osoby vám zajistí bezpečnou a zábavnou plavbu. Speciální materiál odolává propíchnutí, nárazům a zlepšuje přilnavost vůči vodě. Na plášti najdete držáky na pruty a zabudovaná oka na vesla. Samostatně nafukovací podlaha je dokonale odpružená pro větší pohodlí. Rukojeť na přední části zajišťuje snadnou manipulaci.

1 699 Kč

Bestway FANTASY UNICORN SWIM RING Nafukovací kruh, bílá, velikost

Nafukovací kruh Bestway FANTASY UNICORN SWIM RING ve tvaru jednorožce chce každý! Povyšte zábavu u vody na vyšší level. Velký kruh s dlouhým krkem se o zábavu zaručeně postará.

199 Kč

Bestway TRECK X3 Nafukovací člun, modrá, velikost

Nafukovací člun Bestway TRECK X3 vám zajistí bezpečnou a zábavnou plavbu. Tři vzduchové komory poskytují dostatečný vztlak, odpružení a odolnost proti propíchnutí. Dvě nafukovací sedačky zajistí pohodlí i při robustní jízdě. Samostatně nafukovací podlaha je dokonale odpružená. Na bocích jsou zabudované spony na vesla a oka pro ovinovací lano pro snadnou manipulaci.

1 999 Kč

Bestway VENTURE AIR Nafukovací postel, tmavě modrá, velikost

Pohodlná, nafukovací postel Bestway VENTURE AIR pro dvě osoby je ideální pro nečekanou návštěvu nebo na letní dovolenou. Díky robustní konstrukci je matrace velice odolná.

599 Kč

Bestway RAINBOW RIBBON TUBE Nafukovací kruh, červená, velikost

Dopřejte svým dětem pohádkové lenošení u vody s velký duhovým kruhem Bestway RAINBOW RIBBON TUBE.

159 Kč

Bestway FISH AND FRIENDS FAMILY POOL Nafukovací bazén, bílá, velikost

Nafukovací bazén Bestway FISH AND FRIENDS FAMILY POOL je perfektní doplněk na každou zahradu, kdy si naplno užijete horké letní dny. Dva stejně velké prstence tvoří pevnou stěnu, která odolá běžnému užívání. Stěny jsou dostatečně široké pro snadný vstup i výstup a dětem zajistí pohodlí při dovádění.

699 Kč

Bestway SWIM VEST Nafukovací plavecká vesta, oranžová, velikost

Nafukovací plavecká vesta Bestway SWIM VEST je určena pro děti ve věku 3 až 6 let. Má dvě rychloupínací a nastavitelné přezky pro přizpůsobení postavě. Tři vzduchové komory zabezpečují vztlak, takže si děti naplno užijí seznamování s vodou a učení základů plavání.

119 Kč

Bestway BEACH BALL Nafukovací míč, mix, velikost

Nafukovací míč Bestway BEACH BALL je vhodný pro všechny věkové kategorie. Hra s míčem podporuje pohybovou činnost, koordinaci a reflexy. Zpestří zábavu ve vodě i na souši.

119 Kč

Bestway EASY INFLATE FLOCKED AIR Nafukovací matrace, modrá, velikost

Nafukovací matrace Bestway EASY INFLATE FLOCKED AIR se zabudovanou nožní pumpou a polštářem. Povrch tvoří příjemný semiš, který zaručuje pohodlí při užívání lůžka. Ideální pro nečekané návštěvy i na kempování.

429 Kč

Bestway TIE-DYE TWIST Nafukovací míč, mix, velikost

Nafukovací míč Bestway TIE-DYE TWIST je vhodný pro všechny věkové kategorie. Hra s míčem podporuje pohybovou činnost, koordinaci a reflexy. Zpestří zábavu ve vodě i na souši.

89 Kč

Bestway ARMBANDS MINNIE Nafukovací rukávky, růžová, velikost

Nafukovací rukávky Bestway ARMBANDS MINNIE se stanou skvělým pomocníkem pří seznamování vašich nejmenších s vodou. Rukávky můžete použít jak na výuku plavání, tak i pro zvýšení bezpečí při hraní ve vodě nebo u břehu. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

59 Kč

Bestway ARMBANDS SPIDERMAN Nafukovací rukávky, červená, velikost

Nafukovací rukávky Bestway ARMBANDS SPIDERMAN s oblíbeným motivem superhrdiny se stanou skvělým pomocníkem pří seznamování vašich nejmenších s vodou. Rukávky můžete použít jak na výuku plavání, tak i pro zvýšení bezpečí při hraní ve vodě nebo u břehu. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

59 Kč

Bestway ARMBANDS MICKEY Nafukovací rukávky, bílá, velikost

Nafukovací rukávky Bestway ARMBANDS MICKEY se stanou skvělým pomocníkem pří seznamování vašich nejmenších s vodou. Rukávky můžete použít jak na výuku plavání, tak i pro zvýšení bezpečí při hraní ve vodě nebo u břehu. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

59 Kč

Bestway AIR STEP PUMP Nožní pumpa, černá, velikost

Nožní pumpa Bestway AIR STEP PUMP vám pomůže při nafukování člunů, lehátek, kruhů a mnoho dalšího. Díky své kompaktní velikosti se vejde do každého zavazadla.

59 Kč

Bestway SPIDER-MAN BEACH BALL Nafukovací míč, tmavě modrá, velikost

Nafukovací míč Bestway SPIDER-MAN BEACH BALL s oblíbeným motivem superhrdiny vaše děti prostě potřebují. Užijte si nekonečnou zábavu.

49 Kč

Bestway 3RING POOL PRINCESS Nafukovací bazén, růžová, velikost

Nafukovací bazén Bestway 3RING POOL PRINCESS složený ze tří kruhů s dívčím motivem Disney princezen. Bazén se hodí na zahradu, kde udělá holčičkám jistě velkou radost.

229 Kč

Bestway FABRIC SWIM KIDS VEST S/M Dívčí plavecká vesta, růžová, velikost

Dívčí plavecká vesta Bestway FABRIC SWIM KIDS VEST S/M v designu Minnie pomáhá malým děvčatům zvládnou základy plavaní. Díky měkké látce s pěnovými vycpávkami zajišťuje pohodlí a nadnášení. Správné nastavení přezky a popruhu zamezuje nenadálému vyklouznutí z vesty.

449 Kč

Bestway RAINBOW SPLASH PLAY POOL Nafukovací bazén, transparentní, velikost

Nafukovací bazén Bestway RAINBOW SPLASH PLAY POOL je ideálním doplňkem na vaši zahradu. Vašim dětem zpříjemníte horké letní dny a užijete si spousta zábavy.

499 Kč

Bestway PAVILLO COOL MOUNT 4 Stan pro 4 osoby, modrá, velikost

Stan pro 4 osoby Bestway PAVILLO COOL MOUNT 4 je ideální na letní stanování. Vystřelovací konstrukce umožňuje stan snadno postavit během pár chvil.

1 799 Kč