www.sportwings.cz

Marimex PODLOŽKA POD BAZÉN 3,05 M Podložka pod bazén, bílá, velikost UNI

Tento kvalitní a levný produkt Marimex PODLOŽKA POD BAZÉN 3,05 M Podložka pod bazén, bílá, velikost UNI od našeho předního výrobce Marimex snadno můžete najít právě teď opravdu výhodně! Ceny od 399 Kč. EAN: 8590517006692
Marimex PODLOŽKA POD BAZÉN 3
Více informací »
Značka: Marimex
399
Popis

Podložka pod bazén Marimex vyrobená z geotextilie zabraňuje poškození bazénové folie jako jsou plísně a protržení. Omezuje prorůstání trávy. Pokládá se na naprosto rovnou prosátou zeminu nebo písek.

Další zboží z kategorie Vodní sporty

Plavecké brýle Finis TIDE jsou vhodné jak na trénink, tak i závody. Čtyři velikosti vyměnitelných nosních dílů zabezpečí, že brýle perfektně padnou. Těsnění očí je vyrobeno z prémiového silikonu pro maximální pohodlí a zároveň poskytuje bezpečné utěsnění. Čočky s úpravou proti zamlžování vám zajistí jasné vidění.

399 Kč
Miton Set tří vodotěsných vaků Set tří vodotěsných vaků

Set tří vodotěsných odlehčených vaků Miton UL DRY BAG 1 2 8L s rolovacím uzávěrem. Tyto vaky ochrání osobní věci při vodních sportech nebo na horské túře, jestliže vás přepadne náhlý déšť. Jsou ideální na doklady, mobil a jiné nezbytnosti.

249 Kč
Miton NOSE CLIP Nosní svorka

Skřipec na nos Miton NOSE CLIP pro plavání a jiné vodní sporty. Ochrání před nepříjemným vniknutím vody do nosu a vy si tak můžete naplno užít trénink.

49 Kč

Vak Miton FIN BAG můžete pohodlně nosit na zádech. Pojme veškeré vybavení potřebné ke šnorchlování jako jsou ploutve, brýle, šnorchl a jakékoliv další drobnosti.

299 Kč
Máme v nabídce od značky Marimex
Marimex CHLOR KOMPLEX MINI 5V1 Multifunkční tablety

Pětisložkový přípravek CHLOR KOMPLEX MINI 5V1 vás zbaví starostí s údržbou bazénu. Multifunkční tablety s pěti účinky se postarají o: dezinfekci, prevenci proti řasám, vločkování, stabilizaci tvrdosti vody a stabilizaci pH.

379 Kč
Marimex MARIMEX pH Přípravek ke zvýšení hodnoty pH

Přípravek MARIMEX pH slouží ke snížení hodnoty pH ve vodě, kde ideální hodnota je 6,8 až 7,2. Příliš zásadité pH (vyšší než 7,2) totiž vede k tvorbě různých minerálních zákalů, vodního kamene a jiných sraženin. Stejně jako k vyšší dráždivosti vody a zvyšujícímu se obsahu škodlivého vázaného chloru. Taková voda je většinou intenzivně cítit po chloru. Vhodné pro nadzemní i zapuštěné bazény, vířivky a pro bazény se slanou i sladkou vodou.

169 Kč

Pomocí přípravku Marimex ČISŤIČ 0,6 L vyčistíte stěny bazénu před napuštěním a zabráníte tak tvorbě bakterií, které znečišťují váš bazén. Použitím tohoto produktu výrazně ušetříte na budoucím nákupu bazénové chemie. Po nanesení odstraňuje usazeniny a mastnotu již do 15 minut. Poté stačí nanesené plochy opláchnout vodou a bazén je připraven k napuštění. Čisticí přípravek Marimex Čistič je vhodný pro všechny druhy fólie. Vhodné pro nadzemní a zapuštěné bazény, i pro bazény se slanou i sladkou vodou.

179 Kč

Volejbalová síť Marimex k trampolíně nadchne děti i dospělé. Díky teleskopicky nastavitelné tyči jí lze využít i na nohejbal.

899 Kč