www.sportwings.cz

MAM DOURO GRANDE 2008 Zavírací nůž s pojistkou, béžová, velikost

Tento velmi oblíbený produkt MAM DOURO GRANDE 2008 Zavírací nůž s pojistkou, béžová, velikost od známé kvalitní značky MAM snadno seženete zde nyní trvale výhodně! Výhodně za super cenu 399 Kč.
EAN: 8595053914302
MAM DOURO GRANDE 2008 Zavírací nůž s pojistkou
Ověřit dostupnost
Značka: MAM
399

Zavírací nůž MAM DOURO GRANDE 2008 je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 9 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z bukové dřeva dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí. Nůž je vybaven unikátní pojistkou, která je funkční a spolehlivá.

Další zboží z kategorie Outdoor

Mimořádně lehká, nesmírně odolná, absolutně spolehlivá. Pánská multifunkční vesta Sensor INFINITY ZERO precizně využívá vlastnosti nejlepšího izolačního materiálu na světě Primaloft. Její hlavní devízou je odolnost vůči větru a zároveň prodyšnost.

799 Kč
-12%

Komfortní spací pytel Trimm GANT se hodí pro využití po celý rok. Je vyroben ze špičkového materiálu Tactel a náplně ve dvou vrstvách, díky tomu zajistí vynikající izolaci při malém objemu a nízké hmotnosti.

1 899 Kč

Někdy zkrátka nechcete nosit po kapsách tíhu několika desítek nástrojů, ale potřebujete mít po ruce jen to nejzákladnější nářadí. Pro vás je tady multifunkční nůž Leatherman REV, který má příjemnou hmotnost a skrývá v ní základní nástroje: tradiční multifunkční kleště, jeden nůž, tři šroubováky, tři otvíráky a jeden pilník. S touto výbavou můžete vyrazit na výlet do přírody, ale poradíte si i s drobnými opravami kolem domu. Při tom nebudete zatíženi nářadím, které ve všedních situacích zpravidla nevyužijete. Funkčnost se v případě tohoto multitoolu snoubí s jednoduchostí a příjemným designem. Balení obsahuje: multitool, samolepku 100% originál, návod.

1 490 Kč

Praktická čelová svítilna Crossroad NAOS s moderním vzhledem a s několika funkcemi včetně velmi úsporného módu. Její univerzálnost jí předurčuje k širokému spektru využití nejen v přírodě.

249 Kč
-21%

Tento turistický stan Trimm COMET s tradiční konstrukcí a výjimečnou délkou pro větší komfort uživatele, je vhodný pro 2 – 3 osoby. Dostatečná apsida zajišťuje prostor pro uložení zavazadel. Výhodou stanu je nízká hmotnost a rychlá stavba. Jistě také oceníte vnitřní praktické kapsy a odkládací síťku v ložnici. Sada na opravu je součástí balení.

2 499 Kč

Praktická 100% těsnící nerezová termoska Mepal THERMO ELLIPSE na teplé i studené jídlo. Dvě praktické nádoby o objemu 500 a 200 ml na hlavní jídlo a přílohu nebo polévku a krutóny. Dvojitá nerezová stěna udrží jídlo teplé až 6-8 hodin a studené až 12 hodin. Vyrobeno z vysoce kvalitní oceli a ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA, který zabraňuje uvolňování chuťově nežádoucích látek do jídla. Je odolný vůči agresivním látkám a chrání před vznikem zápachu a plísně.

1 099 Kč
-11%

Náhradní sada tyčí ke stanu Loap STARLITE 3.

399 Kč

Dámská bunda TRIMM ELDA v moderním střihu. Použitý lehký materiál s výplní v kombinaci se softshellem umožňuje využití tohoto netradičního modelu bundy nejen pro různé celoroční sportovní aktivity, ale i pro nošení ve městě.

1 549 Kč
Máme v nabídce od značky MAM

Zavírací kapesní nůž s pojistkou MAM DOURO 2060 BUBINGA je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 10,5 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z exotického dřeva bubinga dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí. Nůž je vybaven unikátní pojistkou, která je funkční a spolehlivá.

629 Kč

Zavírací nůž MAM IBÉRICA 2011 je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 7,5 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z bukového dřeva dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí. Nůž je vybaven unikátní pojistkou, která je funkční a spolehlivá.

349 Kč

Zavírací kapesní nůž MAM IBÉRICA 2016 je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 9 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z bukového dřeva dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí. Nůž je vybaven unikátní pojistkou, která je funkční a spolehlivá.

399 Kč

Zavírací nůž s pojistkou MAM SPORTIVE 2047 BUBINGA je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 9 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z exotického dřeva bubinga dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí. Nůž je vybaven unikátní pojistkou, která je funkční a spolehlivá. Nůž má navíc kožené poutko, díky kterému si ho můžete připnout třeba na batoh.

359 Kč

Zavírací kapesní nůž MAM DOURO 2005 BUBINGA je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 7,5 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z exotického dřeva bubinga dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí.

349 Kč

Zavírací kapesní nůž MAM OPERARIO 2038 OLIVE je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 8,8 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z hladkého olivového dřeva dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí. Nůž je vybaven unikátní pojistkou, která je funkční a spolehlivá. Navíc má poutko, díky kterému ho můžete připnout třeba na batoh.

439 Kč

Zavírací kapesní nůž MAM IBÉRICA 2018 BLACK TITANIUM je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 9 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli s titanem. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z bukového dřeva dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí. Nůž je vybaven unikátní pojistkou, která je funkční a spolehlivá.

629 Kč

Zavírací kapesní nůž MAM TRADITIONAL 2023 je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 6,1 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z bukového dřeva dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí. Nůž je navíc vybaven malou vidličkou a otvírákem. Díky klíčence si ho jednoduše připnete na klíče či batoh.

169 Kč