www.sportwings.cz

MAM DOURO GRANDE 2008 BUBINGA Zavírací nůž s pojistkou, hnědá, velikost UNI

Povedený produkt MAM DOURO GRANDE 2008 BUBINGA Zavírací nůž s pojistkou, hnědá, velikost UNI od dodavatele s dobrým jménem MAM lze sehnat v aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Ceny od 449 Kč. EAN: 8595053914319
MAM DOURO GRANDE 2008 BUBINGA Zavírací nůž s pojistkou
Více informací »
Značka: MAM
449
Popis

Zavírací nůž MAM DOURO GRANDE 2008 BUBINGA je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 9 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z exotického dřeva bubinga dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí. Nůž je vybaven unikátní pojistkou, která je funkční a spolehlivá.

Další zboží z kategorie Outdoor
ADVENTURE MENU FUSILLI SE ŠPENÁTEM A VLAŠSKÝMI OŘECHY Outdoorová strava

Magický zdroj energie – špenát, chilli a vlašské ořechy. Na olivovém oleji restovaný česnek a chilli, dále dušený listový a sekaný špenát, vše smíchané s prvotřídními semolinovými těstovinami a posypané krájenými vlašskými ořechy. Pak že to bez masa nejde.

199 Kč
Light my fire SPORT KIT TITANIUM IN MERINOWOOL CASE Příbor 3v1

Light My Fire SPORT KIT TITANIUM IN MERINOWOOL CASE nabízí v jednom kousku lžíci, vidličku i nůž. Je vyroben z titanu, jedné z nejpevnějších slitin na planetě. Díky tomu vydrží i nešetrné zacházení v náročných podmínkách. Součástí je obal z vlny Merino.

899 Kč

Samonafukovací karimatka Crossroad TRAIL 25 s odlehčeným jádrem a malým objemem po sbalení. Je určena pro použití od jara do podzimu na turistiku, treking a kemping.

599 Kč

Dámské sandály Lotto MARILYN v elegantním provedení vhodné do přírody i do města. Zapínání na dva suché zipy umožňuje snadné obouvání a dobré přizpůsobení. Textilní stélka zajistí příjemný pocit na bosé noze.

299 Kč
Máme v nabídce od značky MAM
MAM IBÉRICA 2000 Zavírací nůž s klíčenkou

Zavírací nůž MAM IBÉRICA 2000 je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 4,5 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z bukového dřeva dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí.

199 Kč
MAM OPERARIO 2038 OLIVE Zavírací nůž s poutkem

Zavírací kapesní nůž MAM OPERARIO 2038 OLIVE je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 8,8 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z hladkého olivového dřeva dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí. Nůž je vybaven unikátní pojistkou, která je funkční a spolehlivá. Navíc má poutko, díky kterému ho můžete připnout třeba na batoh.

439 Kč
MAM DOURO 2060 BUBINGA Zavírací nůž s pojistkou

Zavírací kapesní nůž s pojistkou MAM DOURO 2060 BUBINGA je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 10,5 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z exotického dřeva bubinga dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí. Nůž je vybaven unikátní pojistkou, která je funkční a spolehlivá.

629 Kč
MAM IBÉRICA 2018 BLACK TITANIUM Zavírací nůž s pojistkou

Zavírací kapesní nůž MAM IBÉRICA 2018 BLACK TITANIUM je vyroben v Portugalsku a obsahuje vysoký podíl ruční práce. Čepel je dlouhá 9 centimetru a je vyrobena z nerezové oceli s titanem. Aby dosáhla co nejlepších vlastností, obsahuje navíc prvky jako křemík, karbon, molybden a vanadium. Rukojeť z bukového dřeva dodává uživateli specifický pocit, naprosto odlišný od nožů s plastovou rukojetí. Nůž je vybaven unikátní pojistkou, která je funkční a spolehlivá.

629 Kč