www.sportwings.cz
Nejnovější

Elan ION 12 BINDINGS Skialpové vázání, černá, velikost

Skialpové vázání Elan ION 12. Nejvýkonnější, nejspolehlivější a nejsnadněji ovladatelné lehké vázání, které si umíte představit. Díky provedení BootStop je toto vázání lehčí, jednodušší a má méně pohyblivých součástí.

15 749 Kč

Marker ALPINIST 90 mm Náhradní brzdy, černá, velikost

Náhradní brzdy ALPINIST 90 mm pro skialpové vázání Marker ALPINIST. Šířka brzd je 90mm.

1 499 Kč

K2 TALKBACK 84 Dámské skialpové lyže, černá, velikost

Dámské skialpi K2 TALKBACK 84 s lehoučkým jádrem z paulownie a technologií Snowphobic, která odpuzuje sníh vám poskytnou maximální komfort při výšlapu, ale i sjezdu. Jsou vhodné pro začátečnice a jejich první túru, ale budou vyhovovat i zkušenějším sportovcům.

8 399 Kč

Salomon N MTN TOUR Skialpové vázání, černá, velikost

Vázání Salomon N MTN TOUR je ideální volbou pro náročné výpravy kdekoliv v horách. Kombinace kvalitních materiálů a precizního zpracování zajišťuje dostatečnou jistotu a spolehlivost při zachování mimořádně nízké hmotnosti vázání. Lowtech systém nabízí několik možností pro rychlé nastavení úrovně pro stoupání a díky integrovaným brzdám naprostou bezpečnost na cestě zpět.

9 999 Kč
-11%

Elan IBEX S 78 + SKINS IBEX + TYROLIA AMBITION Skialpový set, zelená, velikost

Skialpový set Elan IBEX S 78 + vázání TYROLIA AMBITION + SKINS IBEX (pásy) vznikly pro ty, kteří teprve vstupují do světa skialpinismu. Jejich skromných 78mm středové šířky je dokonalým odrazovým můstkem a lehké laminované dřevěné jádro napomůže snadným výstupům, ale přitom dodává pocit jistoty pod nohami při jízdě dolů. Nejmodernější technologie Bridge udržuje minimální hmotnost a unikátní tvar zabraňuje ulpívání sněhu na svrchní straně lyží, který by vytvářel další zátěž. Profil mountain rocker usnadňuje sjezdy při všech rychlostech.

Vázání: Model TYROLIA AMBITION

Pásy: Elan SKINS IBEX

14 999 Kč
-13%

Dynastar M-TOUR 86 OPEN + SKIN Skialpový set, černá, velikost

Skialpový set Dynastar M-TOUR 86 OPEN + SKIN (pásy) mají kombinované jádro dřeva paulownia a ultralehkého materiálu Microcell, a poskytují tak ideální rovnováhu mezi lehkostí a výkonem. M-TOUR 86 OPEN jsou všestranné lyže určené pro dobrodružství u sjezdovky i mimo ni, slibují pocity štěstí, ať už na nich jedete ze svahu nebo stoupáte vzhůru.

Pásy: V setu s lehce a snadno použitelnými stoupacími pásy Dynastar SKIN M-TOUR 86, které jsou střiženy přesně na míru pro lyže M-Tour 86.

12 999 Kč
-24%

Kästle TX87 + TOUR 12 PRO + SKINS Skialpový set, bílá, veľkosť 174

Skialpový set Kästle TX87 + vázání TOUR 12 PRO + SKINS (pásy) jsou díky nové konstrukci z karbonu a skelných vláken a technologii PROGRESSIVE RISE vyniká tento model bezkonkurenčním výkonem při sjezdu při minimální hmotnosti. Třešničkou na dortu je nová svítící technologie HOLLOWTECH 3.0, která poskytuje větší pocit jistoty při oblíbeném nočním touringu. Zkušení lyžaři, např. rakouští horští a lyžařští průvodci tyto lyže volí, když chtějí pohodové stoupání a snadno ovladatelné lyže s maximálním výkonem při sjezdu. Ideální pro proměnlivé podmínky – ať už během dne nebo v rámci celé sezóny.

Vázání: Model TOUR 12 PRO je v sortimentu vázání zcela jedinečný. Je vyfrézován z vysoce kvalitního hliníku, váží pouhých 330 gramů a ideálně se hodí pro všechny znalce, pro které velmi důležitou roli hraje váha, kteří však zároveň nechtějí přistupovat na kompromis ohledně výkonu. Optimální je také pro naše turistické lyže TX. Inovativní systém Snow Pack Proof brání pronikání sněhu a ledu do blokovacího mechanismu a systém Easy Entry umožňuje extrémně snadné, intuitivní a bezpečné nazouvání u všech lyžařských bot s techovou podrážkou.

Pásy: Dokonale padnoucí pásy KÄSTLE TX87 nabízí vynikající výkon jak při sjezdu, tak při stoupání. Pásy jsou ze 70 % z mohéru a ze 30 % ze syntetických materiálů. Byly navrženy na časté použití a mají opravdu dlouhou životnost. Díky HYBRID technologii na lepicí straně se pásy snadno sundávají a nezanechávají na skluznici zbytky lepidla.

18 999 Kč

LOOK ST 10 DEMO D92 Skialpové vázání, černá, veľkosť UNI

Skialpové vázání Look ST 10 DEMO D92. Demo verze modelu ST 10 vhodné pro ski touring. Přizpůsobitelné až pro 5 velikostí lyžáků.

13 990 Kč

Kästle TX93 UP + TOUR 9 CA + SKINS Skialpový set, tmavě modrá, veľkosť 178

Skialpový set Kästle TX93 UP + vázání TOUR 9 CA + SKINS (pásy) s technologiemi DUAL RISE, HOLLOWTECH 3.0 a lehkým dřevěným jádrem je lehký model TX93 UP zkonstruován pro dlouhou životnost. Kombinace robustní konstrukce Semi-Cap a kartáčované ochranné vrstvy poskytuje v každé situaci příjemný vztlak i bezpečnost. Tyto lyže na túry jsou dokonalou volbou pro lyžaře, kteří hledají spolehlivého společníka pro své první vrcholné zážitky.

Vázání: Model TOUR 9 CA s jednoduchým designem zaujme svou nízkou hmotností 320 g a systémem Easy Entry, který umožňuje extrémně snadné, intuitivní a bezpečné nazouvání u všech lyžařských bot s techovou podrážkou.

Pásy: Skinové pásy Kästle, které jsou přesně přizpůsobeny modelu TX93 UP, se vyznačují optimálními kluznými a lezeckými vlastnostmi. Díky svému složení ze 70% mohéru a 30% syntetického vlákna jsou odolné a jsou navrženy k častému používání.

16 799 Kč

Kästle TX87 UP + TOUR 9 CA + SKINS Skialpový set, zelená, veľkosť 158

Skialpový set Kästle TX87 UP + vázání TOUR 9 CA + SKINS (pásy) s technologiemi DUAL RISE, HOLLOWTECH 3.0 a lehkým dřevěným jádrem je lehký model TX87 UP zkonstruován pro dlouhou životnost. Kombinace robustní konstrukce Semi-Cap a kartáčované ochranné vrstvy poskytuje v každé situaci jak bezpečnost, tak i radost. Tyto lyže na túry jsou dokonalou volbou pro lyžaře, kteří hledají spolehlivého společníka pro své první vrcholné zážitky.

Vázání: Model TOUR 9 CA s jednoduchým designem zaujme svou nízkou hmotností 320 g a systémem Easy Entry, který umožňuje extrémně snadné, intuitivní a bezpečné nazouvání u všech lyžařských bot s techovou podrážkou. Díky rozšířenému rozsahu nastavení +/- 25 mm se ideálně hodí do půjčoven a představuje skvělý doplněk k našim modelům TX UP.

Pásy: Skinové pásy Kästle, které jsou přesně přizpůsobeny modelu TX87 UP, se vyznačují optimálními kluznými a lezeckými vlastnostmi. Díky svému složení ze 70% mohéru a 30% syntetického vlákna jsou odolné a jsou navrženy k častému používání.

16 799 Kč

Head KORE TOUR 87+AMBITION 10MN+BRAKE Set na skialpy, tmavě modrá, veľkosť 163

Skialpinistický set Head KORE TOUR 87+AMBITION 10MN+BRAKE nabízí výkon v lehkém balení. Zaměření společnosti HEAD na úsporu hmotnosti neznamená měkkost. Vysoký poměr pevnosti a hmotnosti grafenu a karbonu v sendvičové konstrukci znamená přilnavost na hraně tam, kde je to potřeba, a hladké oblouky tam, kde je to žádoucí. Technologie HEAD Topless Tech snižuje hmotnost a zároveň poskytuje stabilitu a výkon.

25 499 Kč
-14%

Atomic BACKLAND 85 + SKIN 85/86 Skialpový set, černá, veľkosť 179

Skialpový set lyží a pásů Atomic BACKLAND 85 + SKIN 85/86 jsou vhodné jak na stoupání tak freeride. Mají ultra lehké dřevěné jádro z topolu a karoby, technickou špičku HRZN s o 10 % větší aktivní povrchovou plochou pro snadnější lyžování v prašanu.

Pásy: Atomic SKIN 85/86

11 999 Kč

Atomic N SHIFT 10 MNC Vázání na skialp, černá, veľkosť UNI

Unikátní skialpinistické lehké vázání Atomic N SHIFT 10 MNC je perfektní jak pro výstup tak sjezd. Potěší všechny touringové a freeridové nadšence. Základna s nízkým profilem (Low Profile Chassis) zajistí lepší vnímání terénu a dokonalý přenos síly. Díky systému Hike/Ride lze pohodlně přepínat mezi režimy výstupu a sjezdu. Široká platforma (Oversized Platform) zlepšuje přenos síly, a to zejména u širších lyží. Technologie Step-in Aid zajistí snadné nalezení polohy pro našlápnutí boty v režimu chůze. Automatické přizpůsobení špičky a ruční nastavení výšky pro lyžařské boty nebo boty s normou Touring.

11 399 Kč

Dynastar M-VERTICAL PRO 82 OPEN Skialpové lyže, černá, veľkosť 170

Dynastar M-VERTICAL PRO 82 OPEN jsou dynamické při stoupání díky své lehké konstrukci HYBRID CORE (Paulownia), efektivní při sjezdech díky 3D profilu, sidewall bočnicím a carbonovým vláknům.

9 999 Kč
-10%

Elan IBEX 78 Skialpové lyže, červená, veľkosť 170

Skialpové lyže Elan IBEX 78 jsou určeny hlavně pro ty sportovce, kteří si chtějí vyzkoušet první krůčky a výlety zasněženou krajinou s následnými sjezdy jako odměnou. Sjezd s těmito lyžemi bude stabilní a jistý, o což se postará laminované dřevěné jádro. Díky technologii Bridge mají minimální váhu, takže vám nic nemůže bránit v rychlém pokroku.

6 999 Kč
-11%

Sporten FREE GURU 81 + FREE GURU Skialpový set, šedá, veľkosť 178

Skialpový set se stoupacími pásy Sporten FREE GURU 81 + FREE GURU (pásy). Nahoru lehce s tulením pásem, dolů bezpečně. To je skialp. Speciální dřevěné jádro zajišťující nízkou hmotnost. Lehce zvednutá přední část lyže usnadňuje nájezd do oblouku. Lehce si vede i na sjezdovce, kde umí odpustit chyby či únavu. Lyže, která přináší to, co nám původně lyžování přineslo.

Pásy: Stoupací pásy Montana Montamix oříznuté přímo k lyžím Sporten Free Guru. Mají jednoduché a rychlé uchycení – na lyžích drží za každých podmínek. 65% přírodní mohair + 35% syntetický nylon.

7 999 Kč

Blizzard ZERO G 84 APPROACH + ALPINIST DEMO 10 Skialpový set, šedá, veľkosť 178

Skialpový set Blizzard ZERO G 84 APPROACH + vázání ALPINIST DEMO 10 jsou ideální lyže pro lehčí výšlapy a pro ty, kteří chtějí skitouring vyzkoušet. Při sjezdu spolehlivě tlumí nárazy a přesvědčí svou shovívavou povahou.

Vázání: Špičkové skialpinistické vázání Marker Alpinist Demo 10 je vhodné díky své nízké váze a vysoké tuhosti jak pro výšlapy tak pro sjezdy. Novinkou modelu je uložení na platformě Demo, která umožní širší rozsah nastavení velikosti vázání (255-365 mm) bez použití nástrojů. Jednoduchá a přitom účinná technologie upínání Carbon Reinforced Pin Toe, umožňuje konstrukci vázání s velmi nízkou hmotností a navíc přidává bezkonkurenční tuhost, tolik ceněnou při zdolávání náročných sjezdů.

17 999 Kč
-27%

ARMADA N SHIFT MNC 10 Skialpové vázání, černá, veľkosť 100

Jedno vázání je kombinací dvou – alpského sjezdového vázání se stoupacím pinovým vázáním. Už si nemusíte vybírat které lyže zvolíte. Stačí mít namontováno na svých nejoblíbenějších lyžích vázání Armada N SHIFT MNC 10 a během minutky se můžete rozhodnout, jestli chcete v poklidu stoupat do kopce, nebo agresivně projíždět mezi polomy a zasněženými stromky. Certifikace MNC umožňuje použít pro sjezd klasické boty (norma Alpine, GripWalk, Walk To Ride = WTR), nebo skialpové boty dle normy Touring. Pro výstup musí mít samozřejmě piny.

7 999 Kč

Dynastar E VERTICAL 82 OPEN Skialpové lyže, tmavě modrá, veľkosť 154

Dynastar E VERTICAL 82 OPEN jsou dynamické při stoupání díky své lehké konstrukci HYBRID CORE (paulownia), bezpečné a všestranné při sjezdech díky 3D profilu a sidewall bočnicím.

8 999 Kč

Elan IBEX 84 W Touringové lyže, tyrkysová, veľkosť 149

Dámské skialpininstické lyže IBEX 84 W jsou vyrobeny tak, aby byly při výstupu lehké a rychlé, ale přitom stabilní a pevné při sjezdu. Mají všechno, co potřebujete a nic navíc.

9 999 Kč

Atomic BACKLAND WMN 78 + SKIN 78/80 Dámský skialpový set, bílá, veľkosť 163

Dámský skialpový set lyží a pásů Atomic BACKLAND WMN 78 + SKIN 78/80 (pásy) nabízí nejlepší kombinaci lehkosti, pohodlí a funkčnosti. Jsou ideální volbou pro alpské turistky, které milují stoupání stejně jako sjezd.

Pásy: Atomic SKIN 78/80

9 999 Kč

Dynastar M-TOUR 86 OPEN Skialpové lyže, černá, velikost 160

Dynastar M-TOUR 86 OPEN mají kombinované jádro dřeva paulownia a ultralehkého materiálu Microcell, a poskytují tak ideální rovnováhu mezi lehkostí a výkonem. M-TOUR 86 jsou všestranné lyže určené pro dobrodružství u sjezdovky i mimo ni, slibují pocity štěstí, ať už na nich jedete ze svahu nebo nebo stoupáte vzhůru.

9 999 Kč

Rossignol ESCAPER 87 OPEN + SKIN Skialpový set, červená, velikost 168

Skialpový set Rossignol ESCAPER 87 OPEN + SKIN (pásy) jsou dokonalým spojencem pro úvod do skitouringu a pro podporu postupu na další úroveň. Nabízí nejlepší rovnováhu mezi lehkostí, všestranností a robustností. Jádro Paulownia a technologie Air Tip zajišťují velkou všestrannost a lehkost pří stoupání.

Pásy: SKIN

9 999 Kč

Atomic BACKLAND 78 + SKIN 78/80 Skialpinistické lyže, červená, velikost 170

Skialpinistické lyže Atomic BACKLAND 78 + SKIN 78/80 jsou vhodné jak na stoupání tak freeride. Jsou to nejlehčí lyže z řady Atomic Backland. Díky užšímu středu lyže a All Mountain Rocker zajistí úplnou kontrolu i na tvrdém podkladu, zatímco konstrukce Cap Sidewall tlumí rázy a zajišťuje dobré držení hran ve všech terénech. Mají technickou špičku HRZN s o 10% větší aktivní povrchovou plochou pro snadnější lyžování v prašanu.

9 999 Kč

Elan C-RAIDER 12 Skialpové vázání, černá, velikost 91

Vázání Elan C-RAIDER 12 je jedno z nejlehčích touringových vázání na trhu s vypínací sílou 12 DIN a brzdami. Podložka pod špičkou s karbonovým vyztužením zajistí optimální rozložení tlaku na hrany, rám, patky a další podstatné části z hliníku se postarají o ještě lepší výkon a odolnost.

15 790 Kč

Atomic N BACKLAND TOUR Skialpinistické vázání, černá, velikost 90

Skialpinistické vázání Atomic N BACKLAND TOUR je pohodlné a velmi lehké vázání pro vysokohorské túry. Je neuvěřitelně odolné a snadno se používá. Obsahuje patentovaný Step-In Aid systém, který navede vaši nohu do správné pozice a zacvakne ji. Nastupování do vázání je tedy rychlé a pohodlné.

12 990 Kč