www.sportwings.cz
Nejnovější

Leki DRIFTER VARIO S JR Juniorské lyžařské hole, černá, veľkosť 90 – 120

Leki DRIFTER VARIO S JR jsou perfektní lyžařské hole pro děti a teenagery. Díky systému Speed ​​​​Lock lze snadno nastavit hůl na požadovanou délku. Vysokopevnostní hliníkové trubky zajišťují stabilitu a dodatečnou bezpečnost, stejně jako patentovaný systém Trigger S: popruh se jednoduše zacvakne do rukojeti pomocí poutka nebo se vycvakne stisknutím tlačítka. Při větším tahovém zatížení, například při pádu, se povolí směrem nahoru.

1 690 Kč

Leki WCR TBS SL 3D Sjezdové hole, růžová, veľkosť 120

Leki WCR TBS SL 3D aneb 16 mm tenké slalomové hole z hliníku jsou Vaším perfektním průvodcem v boji o poslední setinky! Nový systém gripu Trigger 3D umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, které rozšiřuje uvolňovací rozpětí o čtyřnásobek. Profil nosných ploch hůlky Airfoil napodobující křídla letadla snižuje odpor vzduchu a umožňuje optimální švih.

2 699 Kč

Head JOY Lyžařské hole, bílá, veľkosť 115

Lehká, ale pevná hůl Head JOY je vyrobena z hliníku, který jí dodává odolnost bez přílišné hmotnosti. Speciální dámská rukojeť HEAD SBS Soft Handle se pohodlně drží v rukavicích nebo palčácích, zatímco poutko Automatic Strap umožňuje lyžařkám snadné přizpůsobení. Aerodynamický košíček Race Basket a hrot Star Tip vynikají při all mountain dobrodružstvích – od tvrdého po měkký sníh.

850 Kč

Head JOY Lyžařské hole, bílá, veľkosť 115

Hůl Head JOY je lehká a pevná díky vlastnostem hliníku, které jsou šetrné k lyžím. Pohodlná, lehká rukojeť z korkové pěny a polstrovaný popruh umožňují snadnou manipulaci s rukavicemi nebo palčáky, zatímco mini košík a přilnavá ocelová špička pomáhají překonat all-mountain terén.

1 990 Kč

Arcore XSP 1.1 Freeridové sjezdové hole, tmavě zelená, veľkosť 115-140

Freeridové sjezdové hole Arcore XSP 1.1 se sportovními talířky a atraktivním vzhledem s nastavitelnou délkou pomocí systému Fast-lock.

799 Kč

Leki STELLA S W Dámské lyžařské hole, bílá, veľkosť 125

Dámské hole Leki STELLA S W mají speciálně tvarovanou rukojeť a měkkou smyčku dle anatomických podmínek užších dámských rukou. Termální materiál rukojeti udrží Vaše prsty teplejší i při nižších teplotách. Se systémem Trigger S-System lze velmi rychle vyjmout poutko od hole, pro větší bezpečnost a pohodlí. Díky vysoce pevnému hliníku je Stella S jedním z nejlehčích holí v alpském sektoru, na kterou se můžete spolehnout.

2 240 Kč

Leki WCR LITE SL 3D JR Sjezdové Juniorské hole WCR LITE SL 3D, růžová, veľkosť 120

Juniorská hůl Leki WCR LITE SL 3D JR z vysokopevnostního hliníku je ideální pro mladé slalomáře. Design profilu zajišťuje optimální aerodynamiku, které přidává nově vyvinutá slalomová rukojeť Trigger 3D, tento systém nabízí větší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí. Inteligentní trojrozměrné uvolnění umožňuje rychlé zacvaknutí, vycvaknutí a větší bezpečnostní rezervy, jenž čtyřnásobně rozšiřují rozsah uvolnění.

1 949 Kč
-40%

Leki BROAD PEAK 16C Lyžařské hole, černá, veľkosť 115

Leki BROAD PEAK 16C jsou optimální freeridové hole. PA Safety Soft grip s nastavitelným popruhem poskytuje dostatečný prostor i při opravdu velkých rukavicích. Hole disponují širokými talířky díky kterým bude odpíchnutí v prašanu hračka.

999 Kč

Leki RIDER VARIO JR Dětské lyžařské hole, reflexní neon, veľkosť OS

Dětská nastavitelná hůl Leki RIDER VARIO JR, která poroste s Vaším dítětěm. Díky nastavitelnému popruhu a madlem Turbo sport si užije každou jízdu s pocitem jistoty při odrazu i lyžování. Pomocí systému Speed Lock Plus můžete hole jednoduše nastavit na požadovanou délku.

790 Kč

Leki RACING | TREKKING Talířek, černá, veľkosť 50

Náhradní talířek RACING | TREKKING na alpské lyžování pro všechny hroty se závitem značky LEKI. Výměna probíhá bez použití nástroje.

190 Kč

Leki WCR LITE SL 3D JR Sjezdové Juniorské hole WCR LITE SL 3D, červená, veľkosť 115

Juniorská hůl Leki WCR LITE SL 3D JR z vysokopevnostního hliníku je ideální pro mladé slalomáře. Design profilu zajišťuje optimální aerodynamiku, které přidává nově vyvinutá slalomová rukojeť Trigger 3D, tento systém nabízí větší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a tyčí. Inteligentní trojrozměrné uvolnění umožňuje rychlé zacvaknutí, vycvaknutí a větší bezpečnostní rezervy, jenž čtyřnásobně rozšiřují rozsah uvolnění.

1 949 Kč

Leki NEOLITE Lyžařské hole, červená, veľkosť 120

Kvalitní hliníkové lyžařské hole Leki NEOLITE s rukojetí PA Safety EVO s jednoduše nastavitelným poutkem s bezpečnostním uvolněním a optimalizovaným zdrsnělým povrchem. Klasické poutko je plynule nastavitelné pro individuální přizpůsobení.

1 090 Kč

Dynastar VECTOR TEAM Dětské sjezdové hole, růžová, veľkosť 105

Dětské sjezdové hole Dynastar VECTOR TEAM vhodné pro rekreační použití. Ideální pro začínající lyžaře.

650 Kč

Rossignol ELECTRA W Dámské lyžařské hole, bílá, veľkosť 125

Dámské hole Rossignol ELECTRA W mají odolnou hliníkovou konstrukci, která vyvažuje sílu a hmotnost pro všestranné lyžování. Specifická dámská rukojeť tlumící vibrace má menší obvod pro bezpečný a pohodlný úchop.

790 Kč

Arcore JSP 3.1 Juniorské sjezdové hole, modrá, veľkosť 80 – 110

Délkově nastavitelné sjezdové hole Arcore JSP 3.1 vhodné pro začínající lyžaře, lyžařky.

349 Kč

Dynastar VECTOR TEAM Dětské sjezdové hole, červená, veľkosť 100

Dětské sjezdové hole Dynastar VECTOR TEAM vhodné pro rekreační použití. Ideální pro začínající lyžaře.

650 Kč
-25%

Gabel SPEED Pánské sjezdové hole, černá, veľkosť 135

Pánské sjezdové hole Gabel SPEED z kvalitního materiálu s klasickým poutkem s možností individuálního nastavení pro optimální úchop. Hole se hodí na rekreační ježdění.

449 Kč

Arcore KSP 1.1 Dětské sjezdové hole, tmavě modrá, veľkosť 65-85

Dětské sjezdové hole Arcore KSP 1.1 jsou ideální pro začínajícího lyžaře. Poutka je možné nastavit tak, aby byl úchop co nejpohodlnější.

199 Kč

Leki HAUTE ROUTE 2 Lyžařské hole, černá, veľkosť 110 – 150

Lyžařská turistická hůl Leki HAUTE ROUTE 2 z obzvlášť robustního hliníku je vybavena pohodlnou rukojetí Aergon. Rukojeť kombinuje velkou, ergonomickou opěrnou plochu rukojeti a vnější tvar bez okrajů. V kombinaci s protiskluzovým nástavcem budete mít úplnou kontrolu v každé poloze úchopu. Popruh lze přizpůsobit velikosti ruky a pomáhá šetřit energii při lezení. Díky Speed Lock plus lze snadno a rychle upravit délku hole.

2 490 Kč

Leki NEO LITE Sjezdové hole, černá, veľkosť 115

Lehké, stabilní a spolehlivé – to jsou vlastnosti holí Leki NEO LITE, na které byly použity hliníkové trubky o průměru 16 mm , čímž poskytují i při tvrdším nasazení hole bezpečnost a radost na sjezdovce. S rukojetí EVO PAS budete mít díky prohlubním na prsty optimální úchop a díky nastavitelnému poutku si přizpůsobíte velikost přesně podle ruky.

1 199 Kč

Arcore JSP 3.1 Juniorské sjezdové hole, bílá, veľkosť 80-110

Délkově nastavitelné sjezdové hole Arcore JSP 3.1 vhodné pro začínající lyžaře, lyžařky.

349 Kč

Leki ELITE LADY W Sjezdové dámské hole ELITE LADY, černá, veľkosť 110

Dámská hůl Leki ELITE LADY W je elegantní, velmi štíhlá a výjimečná i po designové stránce. Rukojeť je zesílena přídavným tepelným materiálem pro vynikající izolaci a teplejší ruce. Ocelový hrot zajišťuje kontrolované použití hole.

1 599 Kč

Leki BLISS W Sjezdové dámské hole BLISS, šedá, veľkosť 115

Dámská lyžařská hůl Leki BLISS W je diskrétní a elegantní, vyrobena z lehkého hliníku. Měkká rukojeť PAS s bezpečnostním uvolněním a tvrdokovová flex špička zajišťují maximální bezpečnost na svazích.

1 199 Kč

Leki CARBON 12 3D Sjezdové CARBON 12 3D, černá, veľkosť 120

Sjezdová hůl Leki CARBON 12 3D je ultratenká a využívá nejkvalitnější carbon pro perfektní švih. Díky extrémně tenkému průměru trubky je nejlepší lyžařskou hůlkou v řadě. Je vybavena novým gripem Trigger 3D-Pro G, tento systém nabízí větší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí. Inteligentní trojrozměrné uvolnění umožňuje rychlé zacvaknutí, vycvaknutí a větší bezpečnostní rezervy, jenž čtyřnásobně rozšiřují rozsah uvolnění.

3 899 Kč

Leki WCR TBS SL 3D Sjezdové hole WCR TBS SL 3D, růžová, veľkosť 120

Sjezdové hole Leki WCR TBS SL 3D jsou vaším dokonalým společníkem v boji o poslední setiny. Nový systém Trigger 3D nabízí větší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a tyčí. Inteligentní trojrozměrné uvolnění umožňuje rychlé zacvaknutí, vycvaknutí a větší bezpečnostní rezervy, jenž čtyřnásobně rozšiřují rozsah uvolnění. Profil hole, je založen na křídlech letadla, snižuje odpor vzduchu a optimalizuje švihové chování.

2 749 Kč

Leki AIRFOIL 3D Sjezdové hole Airfoil 3D, černá, veľkosť 120

Sjezdové hole Leki AIRFOIL 3D jsou rychlé, přesné a perfektní pro krátké poloměry sportovních oblouků. Nový systém Trigger 3D nabízí větší kontrolu, díky přímému spojení mezi rukavicí a holí. Inteligentní trojrozměrné uvolnění umožňuje rychlé zacvaknutí, vycvaknutí a větší bezpečnostní rezervy, jenž čtyřnásobně rozšiřují rozsah uvolnění. Kapkovitý tvaru hole je obzvláště aerodynamický a podporuje dokonalé chování při švihu. Díky hliníku HTS 6.5 jsou hole extrémně odolné vůči nejtěžšímu zatížení.

2 599 Kč

Leki PRIMACY Sjezdové hole PRIMACY, černá, veľkosť 115

Sjezdové hole Leki PRIMACY je perfektní model na sjezdovky pro rekreační lyžaře. Speciální měkký povrch rukojeti zajišťuje vynikající úchop bez uklouznutí. Nastavitelný popruh lze optimálně přizpůsobit ruce. Stabilní hliník TS 5.0 činí hole robustní a zároveň lehké.

799 Kč

Leki RIDER JR Sjezdové dětské hole RIDER, černá, veľkosť 95

Dětské hole Leki RIDER JR jsou ideální pro skvělou zábavu na svazích. Tato barevná hůl z hliníku s nastavitelným popruhem na přezku je vhodná pro každého začátečníka.

549 Kč

Leki RACING KIDS Sjezdové dětské hole RACING KIDS, červená, veľkosť 85

Dětské sjezdové hole Leki RACING KIDS v designu World cup jsou nutností pro všechny fanoušky Mikaely Shiffrin. Hliníkové trubky a PA safety grip jsou ideální kombinací pro vycházející hvězdičky.

649 Kč

Leki SPITFIRE LITE S JR Sjezdové juniorské hole Spitfire Lite S, tmavě modrá, veľkosť 120

Juniorská sjezdová hole Leki SPITFIRE LITE S je tou nejlepší volbou pro mladé lyžaře, kteří rádi rychlost. Junior grip s páskem Trigger S Kids je ergonomický a bezpečně se drží. Stabilní hliník TS 4.5 dělá hůl robustní a zároveň lehkou.

1 299 Kč

Leki ARTENA AIRFOIL 3D W Sjezdové dámské hole Artena Airfoil 3D, černá, veľkosť 115

Sjezdová dámská hůl Leki ARTENA AIRFOIL 3D W je vybavena novou slalomovou rukojetí Trigger 3D, tento systém nabízí větší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí. Inteligentní trojrozměrné uvolnění umožňuje rychlé zacvaknutí, vycvaknutí a větší bezpečnostní rezervy, jenž čtyřnásobně rozšiřují rozsah uvolnění. Díky vysoce pevnému hliníku je tato hůl jedním z nejlehčích v alpském sektoru, na kterou se můžete spolehnout.

2 599 Kč

Leki RIDER JR Sjezdové dětské hole RIDER, tmavě modrá, veľkosť 95

Dětské hole Leki RIDER JR jsou ideální pro skvělou zábavu na svazích. Tato barevná hůl z hliníku s nastavitelným popruhem na přezku je vhodná pro každého začátečníka.

549 Kč

Leki SPITFIRE LITE Sjezdové juniorské hole Spitfire Lite, tmavě modrá, veľkosť 100

Leki SPITFIRE LITE je perfektní model na sjezdovku pro malá nastupující sjezdařská esa. Speciální měkký povrch rukojeti zajišťuje vynikající úchop bez klouzání dlaně. Nastavitelné poutko je možno optimálně přizpůsobit dětské ruce. Díky stabilnímu hliníku TS 4.5 je hůl pevná a současně lehká.

949 Kč

Leki RACING KIDS Sjezdové dětské hole RACING KIDS, růžová, veľkosť 105

Dětské sjezdové hole Leki RACING KIDS v designu World cup jsou nutností pro všechny fanoušky Mikaely Shiffrin. Hliníkové trubky a PA safety grip jsou ideální kombinací pro vycházející hvězdičky.

649 Kč

Leki STELLA S W Sjezdové dámské hole Stella S, černá, veľkosť 110

Dámské hole Leki STELLA S W májí rukojeť a měkké poutko tvarovány podle anatomických podmínek užších dámských rukou. Termální materiál Vám pomůže mít teplejší prsty i při nižších teplotách. Se systémem Trigger S-System můžete poutko bleskově vycvaknout či nacvaknout, to poskytuje vetší bezpečí a pohodlí, když potřebujete pracovat rychle bez hole. Díky vysoce pevnému hliníku je Artena S jedním z nejlehčích v alpském sektoru.

2 249 Kč

Leki BOLD S Sjezdové hole BOLT S, černá, veľkosť 115

Sjezdová hole Leki BOLD S je vysoce kvalitní alpská hůl pro dokonalý začátek s všestrannými vlastnostmi. Bude Vaším společníkem ať už preferujete carving nebo krátké zatáčky. 18mm hliníkové trubky Vám přinesou bezpečnost a zábavu na svazích, a to i při použití tvrdých holí. Systém Trigger S umožňuje bezpečné uchopení hole a pohodlné rychlé zacvaknutí, poutko je plynule nastavitelné a v případě pádu se uvolní.

1 799 Kč

Blizzard ALLMOUNTAIN NEON Lyžařské hole, černá, veľkosť 110

Lyžařské hole Blizzard ALLMOUNTAIN NEON o průměru 16 mm kombinují stabilní hliníkovou slitinu 6061 s unikátním designem.

649 Kč

Leki RACING Talířek, reflexní neon, velikost 50

Náhradní talířek RACING na alpské lyžování pro všechny hroty se závitem značky LEKI. Výměna probíhá bez použití nástroje.

140 Kč

Leki AIRFOIL 3D Lyžařské hole, bílá, velikost 115

Lyžařské hole Leki AIRFOIL 3D jsou rychlé, přesné, perfektní pro krátké poloměry a sportovní oblouky. Nový systém Trigger 3D SL nabízí větší kontrolu, díky přímému spojení mezi rukavicí a holí. Vylepšené použití pro snadné a rychlé zacvaknutí, vycvaknutí. Větší bezpečnostní rezervy, díky inteligentnímu trojrozměrnému uvolnění, které čtyřnásobně rozšiřuje rozsah uvolnění. Vrchní hůl o průměru 14 mm poznáte na první pohled podle kapkovitého tvaru trubky. Díky tomu je obzvláště aerodynamický a podporuje dokonalé chování při švihu. LEKI sází na vysoce kvalitně zpracovaný hliník HTS 6.5 jako materiál trubek. Díky tomu je hůl extrémně odolná vůči nejtěžšímu zatížení.

2 590 Kč

Leki SPITFIRE LITE Dětské sjezdové hole, tmavě modrá, velikost 100

Malá, ale šikovná: Hole Leki SPITFIRE LITE je perfektní model na sjezdovku pro malá nastupující sjezdařská esa. Speciální měkký povrch rukojeti zajišťuje vynikající úchop bez klouzání dlaně. Nastavitelné poutko je možno optimálně přizpůsobit dětské ruce. Díky stabilnímu hliníku TS 4.5 je hůl pevná a současně lehká.

949 Kč