www.sportwings.cz
PODKATEGORIE
Nejnovější

Atomic SAVOR Lyžařské brýle, černá, velikost

Stylové lyžařské brýle Atomic SAVOR s cylindrickým zrcadlovým dvojitým sklem, širokým zorným polem a vícevrstvou úpravou skel Stereo pro jasné vidění na sněhu. Brýle mají přizpůsobivý rámeček Live Fit ve střední velikosti, který je ideální pro většinu lidí.

1 599 Kč

Smith SQUAD Lyžařské brýle, šedá, velikost

Cylindrická skla Smith SQUAD vyrobená z Carbonic-X materiálu odlévaného do formy jsou tvrdá a s technologií TLT, Fog-X a ChromaPop Vám dodají krásně jasné vidění. Minimalistický rámeček s integrovaným strapem se silikonem eliminuje potřebu dalších pohyblivých částí. Díky tomu bude vše fungovat, tak jak má a vy se můžete soustředit jen na svou zábavu.

1 699 Kč

Smith MOMENT W Dámské lyžařské brýle, bílá, velikost

Dámské lyžařské brýle Smith MOMENT W se sférickým zorníkem vybaveným technologií Chromapop. Tato technologie zlepšuje přirozenou schopnost oka rozeznávat barvy a detaily tím, že filtrují dvě specifické vlnové délky světla, které svým překrýváním způsobují chybné vnímání barev a kontrastů. Zorník zároveň nijak nezkresluje obraz a je vysoce odolný proti oděru. Nechybí ani úprava proti nežádoucímu mlžení Fog-X a technologie TLT, která reguluje nežádoucí lomy světla a zajišťuje optimální výhled bez zkreslení. Brýle jsou dodávány se zrcadlovým zorníkem ChromaPop Photochromic Rose Flash, který spadá do kategorie S2/S1 a díky proměnlivé světelné propustnosti 30-50 % se hodí do široké škály světelných podmínek od polojasného počasí až do zatažena.

4 499 Kč

Smith DAREDEVIL JR Dětské lyžařské brýle, červená, velikost

Skvělý dětský model brýlí Smith DAREDEVIL JR přes dioptrické brýle. Mají velký vnitřní prostor a boční strana s pěnou snižuje tlak na dioptrické brýle. Díky těmto atributům jsou výjimečné.

1 099 Kč

Scott WITTY JR Dětské lyžařské brýle, růžová, velikost

Dětské brýle Scott WITTY JR obsahují spoustu skvělých prvků v zábavném designu. Nové generaci malých borců skvěle sluší a do helmy se ještě lépe integrují.

599 Kč

Smith FRONTIER Sjezdové brýle, černá, velikost

Nový pánský model Smith FRONTIER využívající léty prověřené technologie. Technologie skla Aiflow poskytuje aktivní odvětrání vodní páry i v těch nejtěžších podmínkách. Rámeček a tvar brýlí je uzpůsoben pro muže. Cylindrická Carbonic-X skla s antifog vnitřním sklem proti zamlžení.

1 299 Kč

Smith MOMENT W Dámské lyžařské brýle, bílá, velikost

Dámské brýle Smith MOMENT W mají zmenšenou velikost rámečku při zachování skvělého periferního vidění se speciálním uchycením strapu, díky kterému skvěle padnou do Vaší helmy. S pomocí sférického skla s antifog úpravou je jejich používání učiněná radost.

3 799 Kč

Oakley FALL LINE L Lyžařské brýle, černá, velikost

Model prošel redesignem a úpravou vnitřního prostoru. Ti, kdo hledají fall lines, vyžadují široké zorné pole zprostředkované brýlemi bez rámečku. Právě tento požadavek splňují do puntíku brýle Oakley kolekce Fall Line. FALL LINE L je nejnovějším přírůstkem do „LINE SERIES“ cylindrických brýlí pro zimní sporty. Brýle střední velikosti jsou vhodné pro širokou škálu velikostí a tvarů obličeje a navrhovali je tak, aby byly kompatibilní s většinou přileb. Díky technologii Ridgelock je výměna skel jednoduchá a rychlá, a přitom brýle vždy zabrání nevlídným podmínkám proniknout skrz jejich čočku. Navíc jsou brýle Fall Line kompatibilní i s brýlemi na předpis (OTG).

6 225 Kč

Arcore BROOKE Dámské lyžařské brýle, růžová, velikost

Elegantní, ryze dámský model lyžařských brýlí Arcore BROOKE zaujme nejen svým čistým designem, ale také svojí technickou specifikací. Zorník je navržený tak, aby pohlcoval modré světlo a zvyšoval kontrast pro lepší orientaci a detekci překážek na svahu.

599 Kč

Atomic SAVOR STEREO Lyžařské brýle, černá, velikost

Elegantní brýle Atomic SAVOR STEREO s cylindrickým dvojitým sklem, jemným zrcadlovým efektem, širokým zorným polem a přizpůsobivým rámečkem Live Fit ve střední velikosti.

1 799 Kč

Arcore BAE Dětské lyžařské brýle, černá, velikost

Dětské lyžařské brýle Arcore BAE jsou ideální volbou pro všechny mladé lyžaře. Jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu. Pořiďte tyto brýle svým ratolestem i vy.

129 Kč

Oakley O-FRAME 2.0 PRO S Lyžařské brýle, černá, velikost

Lyžařské brýle Oakley O-FRAME 2.0 PRO S jsou vybaveny vstřikovanou ochranou čočky High-Impact a upravenou optikou, což zvyšuje laťku výkonu základních brýlí Oakley.

1 556 Kč

Arcore SLEET Dětské/juniorské lyžařské brýle, modrá, velikost

Dětské/juniorské lyžařské brýle Arcore SLEET představují základní model pro začátečníky. Lehounká konstrukce je kompatibilní s většinou helem na trhu. Jsou osazeny odolným sklem z polykarbonátu s kategorii filtru UV2 a světelnou propustností 36 %.

299 Kč

Cebe FANATIC L Lyžařské brýle, černá, velikost

Lyžařské brýle Cebe FANATIC L. Dvojitá skla z Polykarbonátu vytváří tepelnou bariéru, zároveň poskytují lepší těsnění a optickou kvalitu – DOUBLE LENS technologie. Zrcadlový zorník Grey Flash Dark Red do slunečného počasí. Úprava snižující možnost poškrábání a zamlžení zorníků. Tři vrstvy pěny zakončené flísem pro větší konfort nošení – TRIPPLE LAYER FACE FOAM technologie. Sjezdové brýle Cebe jsou navrhovány tak, aby bylo možné jejich použití s lyžařskými helmami většiny značek na trhu – PERFECT HELMET INTEGRATION technologie. Silikon na vnitřsní straně pásku pro dokonalé uchycení na helmě – SILICONISED STRAP. Látkové pouzdro z mikrovlákna k čištění zorníků.

999 Kč

Blizzard 999 MDAVZSWO Sjezdové brýle, bílá, velikost

Lyžařské brýle Blizzard 999 MDAVZSWO skvěle sedí díky rádiusu horního oblouku a nastavitelnému pásku se silikonovou protiskluzovou úpravou. Vyměnitelný magnetický prémiový zorník double Carl Zeiss lens s povrchovou úpravou full REVO ice blue je vhodný do slunečného a polojasného počasí.

1 699 Kč

Reaper HEAT Snowboardové brýle, modrá, velikost

Snowboardové brýle REAPER HEAT na první pohled zaujmou designem a bezrámečkovým provedením. Zrcadlový zorník brýlí je magnetický s kategorií filtru S3 a světelnou propustností 8 %. V balení navíc najdete magnetický základní oranžový zorník do mlhy či snížených světelných podmínek, který lze lehce a rychle vyměnit během několika vteřin. Díky dvojité pěně perfektně sedí na obličeji a zorné pole není omezené.

999 Kč

Arcore BAJA Dětské lyžařské brýle, bílá, velikost

Dětské lyžařské brýle Arcore BAJA jsou základní model s jednoduchým sklem. Nechybí jim důležité technologie, jako je antifog nebo anti-scratch. Design brýlí lze barevně sladit s helmami Arcore či Reaper.

299 Kč

Reaper PURE Snowboardové brýle, černá, velikost

Snowboardové brýle Reaper PURE v novém atraktivním designu nabízejí perfektní ochranu pro všechna Vaše dobrodružství.

399 Kč

Arcore BAJA Dětské lyžařské brýle, zelená, velikost

Dětské lyžařské brýle Arcore BAJA jsou základní model s jednoduchým sklem. Nechybí jim důležité technologie, jako je antifog nebo anti-scratch. Design brýlí lze barevně sladit s helmami Arcore či Reaper.

299 Kč

POC POCITO OPSIN Dětské lyžařské brýle, modrá, velikost

Nejmladší lyžaři si zaslouží ochranu očí bez kompromisů, proto POC vytvořil dětský POCITO OPSIN. Brýle s vysoce odolným jednovrstvým zorníkem bez zrcadlové úpravy zajišťují dětem skvělé vidění. Jedná se o nejmenší brýle od značky POC, které jsou zvláště vhodné pro velmi mladé lyžaře (od 3 let). Mezi hlavní vlastnosti patří široké cylindrické čočky, měkký rám vhodný do velmi chladných podmínek, třívrstvá obličejová pěna pro větší pohodlí a silikonové pásky na vnitřní straně řemínku, takže brýle vždy bezpečně sedí.

1 799 Kč

Salomon S/VIEW Unisex lyžařské brýle, červená, velikost

Brýle Salomon S/VIEW jsou určeny pro lyžaře, kteří hledají styl a pohodlí. Spojují vysokou kvalitu zorníků s elegantním designem, který přiléhá k obličeji. Minimalistický moderní rám v kombinaci s vícevrstvým zorníkem poskytuje široké zorné pole a chrání před oslněním. Přispívá tak k menší únavě očí ve většině světelných podmínek.

2 300 Kč

Salomon LUMI ACCESS JR Juniorské lyžařské brýle, bílá, velikost

Brýle Salomon LUMI ACCESS JR, které byly navrženy s ohledem na děti ve věku 6-11 let a inspirovány nejprodávanějšími brýlemi značky Salomon, poskytují mladým jezdcům veškerý komfort a ochranu potřebné pro skvělé zážitky na sjezdovce. Mají zorníky Flash, pružný a odolný rám a zajímavé barevné varianty, takže si budou moci užívat skvělého stylu a ostrého vidění v širokém úhlu.

1 100 Kč

Scott FACTOR ENHANCER Lyžařské brýle, fialová, velikost

Lyžařské brýle Scott FACTOR ENHANCER jsou mladší verzí populárního modelu Shield. I v provedení na menší obličej nabízejí díky cylindrickému sklu maximální zorné pole. Obsahují také jednovrstvou obličejovou pěnu a 40 mm široký upínací pásek. Nezaměnitelný styl za přívětivou cenu.

899 Kč

Oakley FLIGHT DECK M Lyžařské brýle, mix, velikost

Lyžařské brýle Oakley FLIGHT DECK M. Nesrovnatelná šíře zorného pole a velká kompatibilita s přilbami. Flexibilní rámeček z materiálu O Matter® zajišťuje dostatek komfortu, a to i v extrémní zimě. Pevně na svém místě drží brýle pevný 40 mm široký popruh se silikonovými partiemi, zatímco design brýlí zajišťuje dostatečný rozhled a zároveň kompatibilitu brýlí s přilbou. Celodenní komfort zajišťuje třívrstvá pěna s výstelkou polar fleece odpuzující vlhkost, matné provedení vnitřní části rámečku zase snižuje riziko oslňování.

5 942 Kč

Oakley FLIGHT PATH Lyžařské brýle, šedá, velikost

Když letíte z kopce rychlostí 70 mph, musíte mít možnost vidět vše, co je na vaší cestě do cíle za vítezstvím, ale také, abyste přitom zůstali v bezpečí. Proto bylo heslo „vylepšená viditelnost“ hnacím faktorem nového modelu brýlí FLIGHT PATH. Brýle jsou vyvinuté ve spolupráci s norským šampionem v Super G, Aleksanderem Kildeem, a jsou dalším do řady předních brýlí Oakley, které splňují vysoké požadavky nejlepších světových sportovců pro použití na jakékoli sjezdovce. Velikost L maximalizuje zorné pole ve všech úhlech (až o 19% oproti modelu Canopy) a navíc nová konstrukce spojení čočky a rámečku Ridgelock EV vede i k větší viditelnosti směrem nahoru, což umožňuje nerušený pozorovací prostor v agresivní lyžařské poloze.

3 999 Kč

Bolle CASCADE VERMILLON Lyžařské brýle, černá, velikost

Lyžařské brýle Bollé CASCADE VERMILLON s osvědčeným designem a prémiovými úpravami. Cylindrická dvojitá skla a možnost využítí s dioptrickými brýlemi (OTG friendly). Technologie P80™PLUS/CARBO GLAS snižuje možnost poškrábání a zamlžení zorníků

2 599 Kč

Smith SQUAD Lyžařské brýle, bílá, velikost

Cylindrická skla Smith SQUAD vyrobená z Carbonic-X materiálu odlévaného do formy jsou tvrdá a s technologií TLT, Fog-X a ChromaPop Vám dodají krásně jasné vidění. Minimalistický rámeček s integrovaným strapem se silikonem eliminuje potřebu dalších pohyblivých částí. Díky tomu bude vše fungovat, tak jak má a vy se můžete soustředit jen na svou zábavu.

2 399 Kč

Smith SKYLINE Lyžařské brýle, tmavě zelená, velikost

Model Smith SKYLINE s bezrámečkovým designem pro maximalizaci zorného pole. Brýle mají unikátní tvar a design a skvěle padnou do všech modelů helem Smith. Díky technologii ChromaPop mají brýle nejlepší skla na trhu s nejlepším barevným filtrem, odvodem vlhkosti a díky Carbonic-X vnější úpravě jsou velice odolná proti poškrábání.

2 999 Kč

Reaper WIKA Dámské snowboardové brýle, černá, velikost

Snowboardové brýle Reaper WIKA jsou ryze dámským modelem na lyže i snowboard v kompaktnějších rozměrech. Zaručí vám dokonalý výhled i při horších podmínkách a navíc 100% ochrání váš zrak před UV zářením. Disponují úpravou proti zamlžování a mají zvýšenou ochranu proti poškrábání.

499 Kč

Salomon AKSIUM 2.0 S PHOTO Unisex lyžařské brýle, bílá, velikost

Díky správné kombinaci moderního vzhledu, odolného flexibilního rámu a širokého zorného pole jsou brýle Salomon AKSIUM 2.0 S PHOTO nejlepší volbou pro ženy a užší obličeje. Fotochromatické zorníky se bezchybně přizpůsobí různým světelným podmínkám, zatímco anatomický fit a široké zorné pole vám poskytnou veškerou jistotu a pohodlí, abyste si mohli užívat jízdu na svahu.

2 299 Kč

Arcore JUNO Juniorské lyžařské brýle, černá, velikost

Dětský / juniorský model Arcore JUNO s jednoduchým sklem, které jsou doplněny o důležité technologie jako např. antifog či anti-scratch. Vyrazte na sjezdovku s těmito brýlemi i vy.

349 Kč

Atomic COUNT JR CYLINDRICAL Juniorské lyžařské brýle, černá, velikost

Atraktivní juniorské brýle pro mladé lyžaře Atomic COUNT JR CYLINDRICAL mají stejné technologie, jaké jsou využity u Atomic brýlí pro dospělé. Díky flexibilnímu rámečku Atomic Live Fit, který se okamžitě přizpůsobí tvaru obličeje, jsou neuvěřitelně pohodlné. Dvojitá skla mají technologii Flash Lens s vrstvou zrcadlového povlaku pro snížení oslnění a optimální viditelnost.

1 599 Kč

Bliz SPECTRA Sjezdové brýle, bílá, velikost

Sjezdové brýle Bliz s výborným výhledem do všech stran. Dvojitá skla se nemlží. Úprava k nošení přes dioptrické brýle OTG 2 in 1 – lze využít i pro zákazníky, kteří nenosí dioptrické brýle. Výborně pasuje do většiny sjezdových helem na trhu.

1 099 Kč

Arcore MIST Lyžařské brýle, tmavě modrá, velikost

Lyžařské brýle Arcore MIST jsou vhodné na lyže i snowboard. Polarizační zorník eliminuje odlesky světla od sněhu, či různých jiných povrchů a zabraňuje tak nepříjemnému oslnění. Samozřejmostí je AntiFog úprava proti zamlžování, AntiScratch proti nechtěnému poškrábání brýlí a 100% ochrana proti škodlivému UV záření.

899 Kč

Bliz SPECTRA Sjezdové brýle, černá, velikost

Sjezdové brýle Bliz SPECTRA BLACK s výborným výhledem do všech stran. Dvojitá skla se nemlží. Úprava k nošení přes dioptrické brýle OTG 2 in 1 – lze využít i pro zákazníky, kteří nenosí dioptrické brýle. Výborně pasuje do většiny sjezdových helem na trhu.

1 099 Kč

Laceto SKI GOGGLES COVER BEER II Látkový kryt lyžařských brýlí, mix, velikost

Stylový látkový kryt lyžařských brýlí, který vám pomůže ochránit jejich skla před poškrábáním. Díky elastické gumičce je nasazení velice snadné. Když COVER nepoužíváte, snadno jej schováte do kapsy. Navíc materiál krytky je ideální i pro čištění brýlí.

149 Kč

Arcore CARACAL Lyžařské brýle, bílá, velikost

Lyžařské brýle Arcore CARACAL jsou ideální volbou pro jezdce, který chtějí kombinovat design a technologie. Díky OTG designu je můžete nasadit na vaše dioptrické brýle. Technologie AntiFog zabrání mlžení a AntiScratch zase nechtěnému poškrábaní zorníku. Skvěle se hodí do smíšených podmínek, a to jak slunečného, tak mírně oblačného počasí. Samozřejmostí je 100% ochrana vašich očí před škodlivým UV zářením.

649 Kč

POC NEXAL Lyžařské brýle, bílá, velikost

POC NEXAL jsou brýle, které umí víc než jen chránit váš zrak. Brýle obsahují kryt zygomatické kosti pod zorníkem pro zvýšení pokrytí obličeje. Brýle jsou vyrobeny s rámovými výztuhami a mohou sedět ještě blíže k helmě. Obsahují třívrstvou obličejovou pěnu a pružný rám, který zajišťuje optimální přizpůsobení většině tvarů obličeje.

4 999 Kč

Laceto SNOWDRIFT Juniorské lyžařské brýle, růžová, velikost

Juniorské lyžařské brýle Laceto SNOWDRIFT jsou ideálním doplňkem na snowboard či lyže. Rozměrem jsou brýle větší než standardní dětské a jsou tedy určeny pro starší děti. Jednoduchá, ale účinná kombinace růžové a bílé se hodí ke každému zimnímu outfitu, ve kterém se vám dobře sjíždí svahy. Měkká pěna z chinlonu zabrání aby se vám do očí dostal sníh či vítr. Růžová REVO skla jsou ošetřena anti-fog vrstvou, která chrání před zamlžováním. Snadno nastavitelný elastický pásek si upravíte dle potřeb ať již na hlavu či na helmu. Díky růžovým REVO sklům s filtrem S3 si pohodlně užijete zasněžené svahy i během nejjasnějších dnů. Brýle je možno bezpečně převážet v látkovém obalu, kterým zároveň můžete brýle čistit.

799 Kč

Atomic COUNT JR CYLINDRIC Dětské lyžařské brýle, růžová, velikost

Chcete-li lyžovat co nejlépe, musíte dobře vidět, proto společnost Atomic zvýšila kvalitu zorníků v brýlích COUNT JR CYLINDRIC. Dokonalé juniorské brýle pro mladé lyžaře, kteří chtějí jasně vidět za všech podmínek a mají rádi stylový cylindrický vzhled. Jsou také neuvěřitelně pohodlné díky rámečku Atomic Live Fit, který se okamžitě přizpůsobí konturám vašeho obličeje. Zorník využívá technologii Flash Lens s vrstvou zrcadlového povlaku pro snížení oslnění a optimální vidění. Brýle mají menší rámeček a jsou kompatibilní s dioptrickými brýlemi (OTG), takže mladí lyžaři je mohou v případě potřeby nosit přes dioptrické brýle. Vše je doplněno pohodlným popruhem, který na helmě neklouže. Skvělá možnost, jak zdolat každou horu a zvýšit vlastní sebedůvěru.

1 299 Kč