www.sportwings.cz

LOOK ST 10 Skialpové vázání, tmavě šedá, velikost UNI

Kvalitní a žádaný výrobek LOOK ST 10 Skialpové vázání, tmavě šedá, velikost UNI od značky LOOK pohodlně nakoupíte momentálně v naši nabídce trvale výhodně! Právě lze objednat jen za 6 999 Kč.
EAN: 3607682211730
LOOK ST 10 Skialpové vázání
Ověřit dostupnost
Značka: LOOK
6 999
Popis

Vázání Look ST 10 je ultralehké, vhodné pro free-touring. Bezrámová konstrukce váží pouhých 740 g / pár a poskytuje přirozenější flexi pro lepší výkonnost.

Další zboží z kategorie Skialpinismus

Dámská skialpinistická obuv Head KORE 95 W GW nabízí díky technologii LYT Tech a novému designu nižší hmotnost bez ztráty výkonu. Přepracovaný model nabízí freeridovým lyžařkám rovnováhu mezi výkonem do kopce a z kopce. Kopyto 100mm a nová konstrukce vnitřní boty, inspirovaná řadou Formula, jsou navrženy pro pohodlí při turistice a výšlapech. Vylepšený mechanismus hike/ski zajišťuje volný pohyb manžety i pevné spojení se skořepinou. Model KORE 110 GW byl odvozen od závodních bot pro světový pohár, aby poskytoval pevné uchycení, které je podpořeno 40mm páskem Power Strap a 4 mikro nastavitelnými přezkami Superleggera. Mezi vlastnosti vhodné pro backcountry patří podrážka GripWalk a technologické vložky Dynafit.

9 999 Kč

Skialpový set lyží a pásů Atomic BACKLAND 85 + SKIN 85/86 jsou vhodné jak na stoupání tak freeride. Mají ultra lehké dřevěné jádro z topolu a karoby, technickou špičku HRZN s o 10 % větší aktivní povrchovou plochou pro snadnější lyžování v prašanu.

Pásy: Atomic SKIN 85/86

11 999 Kč

Skialpový set Elan IBEX S 78 + vázání TYROLIA AMBITION + SKINS IBEX (pásy) vznikly pro ty, kteří teprve vstupují do světa skialpinismu. Jejich skromných 78mm středové šířky je dokonalým odrazovým můstkem a lehké laminované dřevěné jádro napomůže snadným výstupům, ale přitom dodává pocit jistoty pod nohami při jízdě dolů. Nejmodernější technologie Bridge udržuje minimální hmotnost a unikátní tvar zabraňuje ulpívání sněhu na svrchní straně lyží, který by vytvářel další zátěž. Profil mountain rocker usnadňuje sjezdy při všech rychlostech.

Vázání: Model TYROLIA AMBITION

Pásy: Elan SKINS IBEX

14 999 Kč
ARMADA SKIN LOCATOR 88 Stoupací pásy pro lyže LOCATOR 88

Stoupací pásy Armada SKIN LOCATOR 88 střižené na míru ly žím Locator. Nic nemusíš měřit, řezat. Stačí nalepit a jít. Přichycení k lyži pomocí Cobra Clipu. Osvědčený mix mohéru s nylonem zajistí odolnost, skvělý skluz a ještě lepší přilnavost na namrzlém sněhu.

4 990 Kč
Máme v nabídce od značky LOOK
LOOK ST 10 DEMO D92 Skialpové vázání

Skialpové vázání Look ST 10 DEMO D92. Demo verze modelu ST 10 vhodné pro ski touring. Přizpůsobitelné až pro 5 velikostí lyžáků.

13 990 Kč