www.sportwings.cz

Lifefit BALANCE CUSHION Balanční podložka, tyrkysová, velikost UNI

Super produkt Lifefit BALANCE CUSHION Balanční podložka, tyrkysová, velikost UNI od výrobce se skvělou pověstí Lifefit seženete v naší online nabídce za rozumné peníze! Právě teď jen za 349 Kč.
EAN: 4891223119824
Lifefit BALANCE CUSHION Balanční podložka
Ověřit dostupnost
Značka: Lifefit
349
Popis

Unikátní balanční masážní polštářek Lifefit BALANCE CUSHION je vhodný masážní doplněk při dlouhotrvajícím sezení. Působí tak příznivě proti bolestem zad a jeho masážní a rehabilitační účinky jsou prokazatelné. Ideální prostředek k procvičování stabilizačních svalů a vzpřimovačů páteře a podporuje tak správné držení těla při sezení. Jedná se o často používanou pomůcku při rehabilitačních cvičeních.

Další zboží z kategorie Fitness
Fitforce AB WHEEL Posilovací kolečko

Posilovací kolečko Fitforce AB WHEEL je určené k posilování a procvičování svalů horní části těla jako jsou ruce, ramena a břicho. Díky nastavitelné šíři kolečka můžete zvýšit stabilitu, což ocení především začátečníci.

229 Kč
SHARP SHAPE STRENGTHENING TUBE 6KG Posilovací tuba

Pohyb a jeho rozsah je základ, a proto je nutné do cvičení zahrnout zdvih, rotaci a přesun těžiště těla. S touto posilovací tubou Sharp Shape STRENGTHENING TUBE 6 KG je možné tlouct o zem, využívat její mechanickou setrvačnost nebo dynamicky přemisťovat. Posilovací tuba je víceúčelová cvičební pomůcka. Toto náčiní je dobře použitelné i na cvičení a posílení středu těla s řadou rotačních cviků. Zároveň lze využít i jako závaží na cvičení horních a dolních končetin.

1 759 Kč

Odporová guma Fitforce LATEX LOOP EXPANDER 75 KG se dá použit velmi efektivně při posilování nebo rehabilitaci.

199 Kč

Cvičební podložka Fitforce YOGA MAT 180X61X0,4 je ideální pro aerobic, jógu, pilates a jiné sportovní účely. Skvěle izoluje chlad, neklouže a má velmi snadnou údržbu.

149 Kč
Máme v nabídce od značky Lifefit
Lifefit KOTOUČ 5KG 30MM Nakládací kotouč

Toto ocelové závaží LIFEFIT KOTOUČ 5KG 30MM je určeno pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je opatřen speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti korozi.

449 Kč
Lifefit BALANCE BALL TR 58 CM Balanční podložka

Všestranná balanční podložka Lifefit BALANCE BALL TR 58 CM je skvělým doplňkem pro aerobní a balanční cvičení, které přispívá k rozvoji koordinace pohybů a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá odstraňovat stress, svalové napětí a nerovnováhu. Metoda balančního cvičení pomáhá také při odstraňování bolesti zad a kloubů a dochází při ní ke zpevňování postavy.

1 999 Kč
Lifefit KOTOUC 1

Ocelové závaží Lifefit KOTOUC 1,5KG 30MM je určeno pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je opatřen speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti korozi.

149 Kč
Lifefit KETTLEBELL VINYL 6 KG Kettlebell

Unikátní jednoruční činka LIFEFIT KETTLEBELL VINYL 6 KG je jednoručka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního vinylového materiálu plněného cementovou náplní. Kvalitní a pevné madlo činky zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch). Tato činka je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena k rozvoji síly a dynamiky.-kvalitní tělo z vinylového materiálu plněného cementovou náplní. -povrch odolný proti vlhkosti a opotřebení. – označení hmotnosti na těle činky. – hmotnost 6 kg. – cena za kus

469 Kč