www.sportwings.cz

Lezyne KTV DRIVE Světlo na kolo, bílá, velikost UNI

Tento designový kus Lezyne KTV DRIVE Světlo na kolo, bílá, velikost UNI od předního výrobce Lezyne lze pořídit právě zde skutečně levně. Právě nyní za 649 Kč.
EAN: 4712806001919
Lezyne KTV DRIVE Světlo na kolo
Ověřit dostupnost
Značka: Lezyne
649
Popis

Přední dobíjecí světlo KTV DRIVE od značky Lezyne se světelným tokem max 200 lumenů. Vyznačuje se velmi lehkou a přitom odolnou tvarovanou konstrukcí, která je hodnocena jako IPX7 (vodotěsná). Novinkou je až 20 hodin chodu (zvýšení osmi hodin) a až 200 lumenů (zvýšení 20 lumenů) výkonu. Má integrovaný USB klíč pro pohodlné dobíjení bez kabelu. KTV Drive Front nabízí pět výstupních režimů.

Další zboží z kategorie Světla
Arcore AFL-3 Přední světlo

Přední světlo na kolo Arcore AFL-3 s výkonnou 1W LED diodou a Li-Pol akumulátorem. Je malé a lehké a poslouží jako blikačka nebo světlo na dojezd za tmy. Má dva režimy svícení a blikání. Snadná a rychlá montáž bez nářadí.

199 Kč
Lezyne FEMTO USB DRIVE Přední světlo na kolo

Kompaktní, superlehké LED cyklistické světlo Lezyne FEMTO USB DRIVE dobíjecí přes USB. Jeho odolná co-lisovaná konstrukce je minimální a má voděodolnost IPX7. Pět výstupních režimů nabízí až 15 lumenů a optika poskytuje až 270° viditelnosti.

490 Kč

Zadní světlo Lezyne KTV PRO SMART REAR. Smart Connect umožňuje ovládání výstupních režimů prostřednictvím aplikace telefonu Lezyne LED Ally a může se propojit s kompatibilními předními světly Lezyne LED. Jeho tvarovaná konstrukce je super lehká, přesto odolná a má odolnost proti vodě IPX7. Jeho širokoúhlý objektiv nabízí až 270 ° viditelnost. Zadní KTV Drive Pro poskytuje až 75 lumenů (denní blesk) a pět režimů výstupu . Nabíjení přes integrované USB. Výdrž baterie až 19,5 hodiny.

929 Kč
Lezyne LED FEMTO DRIVE FRONT Přední blikačka

Kompaktní přední blikačka na kolo Lezyne LED FEMTO DRIVE FRONT s odolným hliníkovým tělem. Svítivost až 15 lumenů, snadná montáž, pět módů svícení a odolnost vůči vodě. Výdrž na baterie až 60 hodin. Technologie Side Visibility umožňuje osvítit až 180-ti stupňovou výseč před kolem.

440 Kč
Máme v nabídce od značky Lezyne
Lezyne M - CADDY QR Brašna na kolo

Středně velká podsedlová brašna Lezyne M – CADDY QR s QR upínacím systémem. Disponuje odolnou konstrukcí z tkaného Nylonu. Externí, rychle přístupné pouzdro na nástroje. Reflexní logo a poutka brašny zvyšují vaší viditelnost v šeru.

740 Kč
Lezyne SMART VISE MOUNT Univerzální držák telefonu

Univerzální držák telefonu Lezyne SMART VISE MOUNT na řídítka vyrobený z odolného hliníku. Upevnění na řídítka pomocí gumového pásku zajistí, že se držák během jízdy nebude posouvat.

890 Kč
Lezyne FEMTO USB DRIVE Přední světlo na kolo

Kompaktní, superlehké LED cyklistické světlo Lezyne FEMTO USB DRIVE dobíjecí přes USB. Jeho odolná co-lisovaná konstrukce je minimální a má voděodolnost IPX7. Pět výstupních režimů nabízí až 15 lumenů a optika poskytuje až 270° viditelnosti.

490 Kč
Lezyne MINI DRIVE 400 / FEMTO DRIVE Sada světel na kolo

Kompaktní cyklistické světlo Lezyne MINI DRIVE 400 s obrobeným hliníkovým tělem. Jasný, jediný LED systém poskytuje až 400 lumenů a režim denního blesku. Provozní doba baterie se zvýšila o 2,5 hodiny až na 20 hodin provozu. Má osm výstupních režimů a výřezy pro boční viditelnost. Nabíjení je jednoduché díky integrovanému USB kabelu bez kabelu. FEMTO DRIVE ultra kompaktní bezpečnostní světlo s integrovaným spínačem zapnutí / vypnutí. Odolná hliníková konstrukce. Světlo Side Visibility sahá až za tělo a zajišťuje viditelnost 180 stupňů. Dvě vyměnitelné baterie CR2032 napájejí jednu jasnou LED. Až 7 lumenů se dvěma možnostmi výstupu / blesku.

1 099 Kč