www.sportwings.cz

Lenz SPACE DRYER 2.0 Textilní sušička, černá, velikost UNI

Výjimečný a žádaný výrobek Lenz SPACE DRYER 2.0 Textilní sušička, černá, velikost UNI od známého výrobce Lenz snadno můžete získat na našich stránkách teď za extra cenu! Ceny od 1 349 Kč. EAN: 9006729018150
Lenz SPACE DRYER 2.0 Textilní sušička
Více informací »
Značka: Lenz
1 349
Popis

Mokré, vlhké oblečení a boty jsou živnou půdou pro množení bakterií. Textilní sušička Lenz SPACE DRYER 2.0 vysuší boty a oblečení a účinně tak odstraní vlhkost a bakterie.

Další zboží z kategorie Doplňky
Proma ŠNĚROVADLA HOKEJOVÁ 310 cm Tkaničky

Ploché tkaničky Proma vyrobené z polyesteru jsou nezbytnou součástí každých bruslí. Svou oblibu našli u širokého spektra hráčů ledního hokeje.

199 Kč
Proma ŠNĚROVADLA SPORT KULATÁ 180 cm Tkaničky

Pevné kulaté tkaničky Proma SPORT jsou vhodné do trekové, sportovní, pracovní, či vycházkové obuvi.

109 Kč
Proma ŠNĚROVADLA SPORT PLOCHÁ 240 cm Tkaničky

Pevné ploché tkaničky Proma SPORT jsou vhodné do sportovní či vycházkové obuvi.

109 Kč
Proma STAR LACES SLIM 100 cm Tkaničky

Základní vlastností šněrovadel Proma STAR LACES je pevnost a brzdící nerovnost jejich povrchu. Výsledkem speciální a skutečně originální konstrukce je fakt, že se při používání tkaničky v podstatě nerozvazují.;Zároveň se výrazně pomaleji opotřebovávají a hlavně – mají výjimečný módní design. Tkaničky mají všestranné použití pro boty, oděvy a různé druhy sportovních potřeb (např. spací pytle, vaky, stany, plachty, poutací šňůry a podobně).

149 Kč
Máme v nabídce od značky Lenz
Lenz HEAT GLOVE 4.0 Vyhřívané prstové rukavice

Vyhřívané prstové rukavice HEAT GLOVE 4.0 od rakouské značky Lenz. Rukavice mají vyhřívání na všech prstech. Na svahu vám tedy opravdu zima nebude. Mrznutí prstů? Již nikdy!

3 389 Kč
Lenz HEAT GLOVE 6.0 FINGER CAP Vyhřívané pánské rukavice

Vyhřívané pánské rukavice Lenz HEAT GLOVE 6.0 FINGER CAP. Nové vyhřívací těleso rukavic zcela obepíná prsty a také zahřívá hřbet ruky až po dobu 10 hodin. Volitelně dostupné lithiové baterie lze pomocí tlačítek připevnit k rukavici 6.0. Ty lze ovládat buď ručně na lithiovém obalu, nebo pomocí aplikace pro chytré telefony. Flexibilní 4směrně strečový materiál je vybaven PrimaLoft® a Hippora®. To zajišťuje odolnou voděodolnost a prodyšnost. Integrovaný prvek na čištění brýlí a elastická bezpečnostní smyčka, stejně jako prsty kompatibilní s dotykovou obrazovkou, poskytují větší pohodlí.

4 249 Kč
Lenz HEAT SOCK 5.1 TOE CAP REGULAR Vyhřívané podkolenky

Díky patentované technologii vyhřívání Toe Cap® už nemrznete. Plochý, všitý topný prvek není objemný a zajišťuje všestranné teplo pro prsty – až po dobu 14 hodin. Podkolenky Lenz HEAT SOCK 5.1 TOE CAP REGULAR s vyhříváním mají zesílení na holeni a v oblasti prstů a paty. Díky elastické manžetě ponožky na noze nekloužou. Pečlivě promyšlená směs merino vlny, hedvábí a funkčních vláken rychle schne a účinně odvádí vlhkost. Dobíjecí lithiový akumulátor lze připevnit k manžetě ponožky pomocí patentek. Vyhřívané ponožky jsou kompatibilní se všemi lithiovými akumulátory Lenz Body Heat System. Teplotu lze ovládat opravdu pohodlně pomocí bezplatné aplikace Lenz heat na chytrém telefonu nebo přímo na akumulátoru.

2 399 Kč
Lenz SPACE WARMER 1.0 Textilní sušička

Textilní sušička Lenz SPACE WARMER 1.0 Vám pomůže bojovat proti mokrému a vlhkému oblečení a botám. Je ideální volbou pro sušení mokrých bot a rukavic.

699 Kč