www.sportwings.cz

Laceto NUKE Sluneční brýle, zelená, velikost NS

Oblíbený a akční výrobek Laceto NUKE Sluneční brýle, zelená, velikost NS od odblíbeného výrobce Laceto pohodlně seženete momentálně na našich stránkách za super peníze! Aktuálně za 299 Kč. EAN: 8595238811532
Laceto NUKE Sluneční brýle
Více informací »
Značka: Laceto
299
Popis

Sluneční brýle značky Laceto NUKE pro sport i běžné nošení. Jsou vybaveny kouřovými skly a protiskluzovými koncovkami a nosníky v černé barvě. Kategorie podle stupně protisluneční ochrany je na třetí úrovni a použité filtry jsou 100? UVA,UVB a UVC.

Další zboží z kategorie Sportovní brýle
Bliz MATRIX Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz MATRIX s použitím nejmodernějších technologií a materiálů pro různé druhy sportů. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

2 299 Kč

Sluneční brýle POC DEFINE jsou ideální při jízdě na horských kolech nebo v městském prostředí. Mají velmi lehký rám a gumové úchyty, takže brýle zůstanou na svém místě po celou dobu jízdy. Perfektní čočky, které byly vyvinuty ve spolupráci s Carl Zeiss vám poskytnou dokonalý kontrast a jasné vidění.

3 143 Kč
Bliz FUSION Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz FUSION s použitím technologií a materiálů pro různé druhy sportů. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

2 499 Kč
GRANITE 9 CZ112004-13 Sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle GRANITE 9 CZ112004-13 jsou vyrobené z netříštivého polykarbonátu, díky kterému ochrání oči. Moderní švédský design si oblíbíte. Jsou velmi lehké a pohodlné na nošení. Splňují European standard: EN ISO 12312-1: 2013.

529 Kč
Máme v nabídce od značky Laceto
Laceto BLASTER Sportovní sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Laceto BLASTER. Brýle mají modrý plastový rámeček s metalickým povrchem, doplněný černými detaily. Celkový dojem dotváří modrá REVO skla s kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Díky filtru brýle BLASTER propouští jen 8-18% slunečního světla.

599 Kč
Laceto YOLANDA Sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Laceto YOLANDA s matným neon žlutým rámečkem s černými detaily. Skla brýlí jsou zrcadlová s kategorií 3 protisluneční ochrany. Propouští tak 8-18% slunečního světla. Pro pohodlné nošení při sportu jsou doplněny černými protiskluzovými koncovkami a nosníkem.

299 Kč
Laceto SPRITE Dětské lyžařské brýle

Dětské lyžařské brýle Laceto SPRITE jsou ideálním doplňkem na snowboard či lyže. Jednoduchá, ale účinná kombinace zelených brýlí s oranžovými rozjaňujícími skly a modrým páskem se hodí ke každému zimnímu outfitu, ve kterém se vám dobře sjíždí svahy. Měkká pěna z EPS materiálu zabrání aby se vám do očí dostal sníh či vítr. Stejný materiál kryje otvory v brýlích, které slouží k odvětrávání a brání tak nepříjemnému zamlžování. Snadno nastavitelný elastický pásek si upravíte dle potřeb ať již na hlavu či na helmu. Díky oranžovému rozjasňujícímu zorníku s filtrem S1 se vám bude skvěle lyžovat i za snížených světelných podmínek.

349 Kč
Laceto DEXTER Sluneční brýle

Sluneční brýle Laceto DEXTER pro sport i běžné nošení. Brýle mají matný černý rámeček s dynamickým designem. Skla brýlí DEXTER jsou červená REVO s filtrem kategorie S3. Tento filtr propouští pouze 8-18% slunečního světla a brýle jsou ideální do slunečných letních dnů. Pro nejpohodlnější nošení mají tyto sluneční brýle nastavitelný nosník a snadno si jej přizpůsobíte, aby vám brýle krásně seděly.

699 Kč