www.sportwings.cz

Laceto LUCY Sportovní sluneční brýle, bílá, velikost UNI

Oblíbený a akční produkt Laceto LUCY Sportovní sluneční brýle, bílá, velikost UNI od společnosti s výborným jménem Laceto pohodlně dostanete bezpečně online za extra cenu! Nyní pořídíte za super cenu 399 Kč. EAN: 8595238807740
Laceto LUCY Sportovní sluneční brýle
Více informací »
Značka: Laceto
399
Popis

Brýle značky Laceto LUCY, které se hodí jak na sport, tak na běžné nošení.

Další zboží z kategorie Sportovní brýle
Bliz MATRIX Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz MATRIX s použitím nejmodernějších technologií a materiálů vhodné pro různé druhy sportů. Stejně jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci. Brýle poskytují široké zorné pole a mají velmi nízkou hmotnost. Jistě oceníte zrcadlová skla HYDRO LENS SYSTEM z polykarbonátu a rámeček z GRILAMIDU TR90. Brýlím nechybí úprava snižující možnost poškrábání skel (Antiscratch) a hydrofobní úprava odpuzující kapky vody (Anti-water). Samozřejmostí je nastavitelný nosník a koncovky brýlí pro dokonalé usazení na obličeji.

2 299 Kč

Sportovní sluneční brýle Uvex SPORTSTYLE 706 přináší velmi odolný a zároveň pohodlný rámeček. Komfort při sportování zajistí přímé ventilační otvory, nastavitelný měkký nosník a za studena tvarovatelné měkké koncovky straniček.

799 Kč
Laceto MEI Dětské sluneční brýle

Dětské sluneční brýle značky Laceto MEI s černými detaily, vhodné pro sport i běžné nošení. Jsou vybaveny protiskluzovými koncovnami a nosníky. Skla jsou modrá REVO.

199 Kč
Bliz MATRIX SMALL Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz MATRIX SMALL využívají nejmodernější technologie a materiály pro různé druhy sportů. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

2 299 Kč
Máme v nabídce od značky Laceto
Laceto RANGER Fotochromatické sluneční brýle

Fotochromatické sluneční brýle Laceto RANGER. Černý matný rámeček s protiskluzovými koncovkami a nosníkem tvoří základ těchto skvělých fotochromatických brýlí. Fotochromatická skla brýlí RANGER upravují svou propustnost světla v reakci na světelné podmínky. Pokud jste ve stínu brýle jsou krásně čiré a nijak vás neomezují a propouští veškeré světlo. Pokud jste na slunečním světle, tak dle jeho intenzity se skla brýlí ztmaví až na propustnost pouhých 8 – 18 % UV záření, tzn. kategorii S3. Pro to nejpohodlnější nošení mají brýle RANGER nastavitelný sklon nožiček, tažke si je každý může upravit dle své potřeby.

1 199 Kč
Laceto STRIDER Fotochromatické brýle

Fotochromatické sluneční brýle značky Laceto STRIDER se žlutým rámečkem s černými detaily. Brýle jsou vybaveny protiskluzovými koncovkami a nosníky a fotochromatickými skly, které se, v závislosti na intenzitě denního světla, stmívají nebo rozjasňují. Dle ztmavení skel se jejich propustnost pohybuje mezi 80-8%. Barva skel je čirá a při ztmavení modrá REVO. Brýle STARFALL jsou vhodné na sport i běžné nošení.

999 Kč

Elegantní sluneční brýle Laceto SABI. Brýle mají černý plastový rámeček a černé kovové nožičky s plastovými koncovkami. Brýle SABI mají zrcadlová skla s filtrem kategorie S3 – tmavý filtr, který se hodí pro intenzivní sluneční záření na pláž i do města, protože propouští jen 8-18% slunečního záření.

299 Kč
Laceto LUCIO Sluneční brýle

Módní sluneční brýle LUCIO značky Laceto. Matný černý rám s detaily v různobarevném provedení, REVO skla. Vhodné na běžné nošení i sport.

399 Kč