www.sportwings.cz

Laceto DEXTER Sluneční brýle, bílá, velikost UNI

Povedený produkt Laceto DEXTER Sluneční brýle, bílá, velikost UNI od dodavatele s dobrým jménem Laceto snadno najdete u nás za skvělou cenu. Nyní můžete mít za 699 Kč. EAN: 8595238815967
Laceto DEXTER Sluneční brýle
Více informací »
Značka: Laceto
699
Popis

Černé sluneční brýle Laceto DEXTER pro sport i běžné nošení. Brýle mají matný bílý rámeček s dynamickým designem, který doplňují černé detaily. Skla brýlí DEXTER jsou modrá REVO s filtrem kategorie S3. Tento filtr propouští pouze 8-18% slunečního světla a brýle jsou ideální do slunečných letních dnů. Pro nejpohodlnější nošení mají tyto sluneční brýle nastavitelný nosník a snadno si jej přizpůsobíte, aby vám brýle krásně seděly.

Další zboží z kategorie Sportovní
Alpina Sports TWIST FIVE HR V Fotochromatické sluneční brýle

Unisexové sportovní brýle Alpina TWIST FIVE HR VL+ jsou moderní fotochromatické neboli samozatmavovací brýle. Stupeň zatmavení / zesvětlení brýlí zahrnuje všechny tři úrovně sluneční ochrany S1-S3. Tedy od čirého zabarvení až po tmavé. Velká výhoda spočívá také v povrchové úpravě fogstop s nezamlžujícími se zorníky. Brýle disponují možností seřizování straniček pomocí kloubu, který se nachází na spojnici stranic a zorníku. Tím umožňují individuální seřízení šířky nosníku dle velikosti vaší hlavy tak, aby vám jejich nošení bylo maximálně příjemné a pohodlné. Brýle Alpina Twist Five jsou lehké sportovní brýle, které umožní skvělý prožitek nejen ze sportovního výkonu.

2 299 Kč
Oakley SUTRO S Sluneční brýle

Zmenšená verze populární Sutro sluneční brýle, Oakley SUTRO S předefinuje vzhled tradiční sportovní brýle. Štítový vzhled inspirovaný každodenním životem městských cyklistů, vytváří odvážný, všestranný vzhled a přitom chrání před povětrnostními živly a vylepšuje vidění pomocí technologie Prizm ™.

4 527 Kč
Arcore FLITE Sportovní sluneční brýle

Bezrámečkové sluneční brýle Arcore FLITE skvěle padnou každému sportovci. Poskytují ochranu zraku díky odolnému sklu z polykarbonátu. Vhodné do proměnných podmínek.

499 Kč
Laceto BLASTER Sportovní sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Laceto BLASTER. Brýle mají matný plastový rámeček doplněný černými detaily. Celkový dojem dotváří zlatá REVO skla s kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Díky filtru brýle BLASTER propouští jen 8-18% slunečního světla.

599 Kč
Máme v nabídce od značky Laceto
Laceto STRIDER Fotochromatické brýle

Fotochromatické sluneční brýle značky Laceto STRIDER se žlutým rámečkem s černými detaily. Brýle jsou vybaveny protiskluzovými koncovkami a nosníky a fotochromatickými skly, které se, v závislosti na intenzitě denního světla, stmívají nebo rozjasňují. Dle ztmavení skel se jejich propustnost pohybuje mezi 80-8%. Barva skel je čirá a při ztmavení modrá REVO. Brýle STARFALL jsou vhodné na sport i běžné nošení.

999 Kč
Laceto BRIGITTE Polarizační sluneční brýle

Polarizační sluneční brýle značky Laceto BRIGITTE s černým matným rámečkem s dekorativními lesklými kovovými prvky. Brýle jsou vybaveny polarizačními zrcadlovými skly s propustností 8-18%. Polarzační brýle BRIGITTE jsou vhodné na sport i běžné nošení.

499 Kč

Brýle značky Laceto ALOY v různých barevných kombinacích, které se hodí jak na sport, tak na běžné nošení. Jsou vybaveny REVO skly.

349 Kč
Laceto MEI Dětské sluneční brýle

Dětské sluneční brýle značky Laceto MEI s černými detaily, vhodné pro sport i běžné nošení. Jsou vybaveny protiskluzovými koncovnami a nosníky. Skla jsou modrá REVO.

199 Kč