www.sportwings.cz

Laceto BOB Polarizační sluneční brýle, černá, velikost UNI

Unikátní a žádaný produkt Laceto BOB Polarizační sluneční brýle, černá, velikost UNI od společnosti se zárukou kvality Laceto snadno naleznete zrovna dnes za skvělou cenu! Aktuálně výhodně za 449 Kč. EAN: 8595238812737
Laceto BOB Polarizační sluneční brýle
Více informací »
Značka: Laceto
449
Popis

Elegantní polarizační sluneční brýle Laceto BOB s černým plastovým rámečkem a polarizačními kouřovými skly. Filtr skel má kategorii S3 – tmavý filtr propouštějící 8-18% slunečního záření. Polarizační skla chrání oči před odraženým slunečním světlem, což se hodí hlavně při jízdě po dešti či v zimě, kdy se světlo odráží od sněhu.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
Laceto CARL Sluneční brýle

Sluneční brýle značky Laceto CARL s černým rámečkem a žlutými nebo oranžovými detaily. Brýle jsou vybaveny REVO skly s propustností 8-18%. Brýle CARL jsou vhodné na sport i běžné nošení.

349 Kč
Bliz POL. B 51906-10 Sluneční brýle

Sluneční módní brýle Bliz POL. B 51906-10 nabízejí stoprocentní UV ochranu a polarizační zorníky z netříštivého Polykarbonátu. Zajišťují ideální výhled bez oslnění např. od mokré vozovky či vodní hladiny. Jsou lehké a pohodlné na nošení, zlepšují vnímání barev a snižují únavu očí.

729 Kč
Finmark F2206 Polarizační sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2201 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

469 Kč
Laceto SNIPES Sluneční brýle

Sluneční brýle – pilotky Laceto SNIPES. Brýle pilotky jsou velice oblíbeným typem brýlí a standardně se skládají z kovového rámečku, plastových koncovek a měkkých nosníků pro pohodlné nošení. Brýle SNIPES mají stříbrný rámeček s černými koncovkami a kouřová skla. Kategorie filtru skel je S3 – propustnost 8-18% slunečního světla.

299 Kč
Máme v nabídce od značky Laceto
Laceto CROSS II Sportovní brýle

Sportovní brýle Laceto CROSS II jsou díky širokému zornému poli, nezkreslenému pohledu a aerodynamickému tvaru s odklopným hledím vhodné nejen pro biatlon, ale i pro běžný výlet na běžkách. Brýle mají optimální ventilaci a nezamlžují se. Díky nastavitelnému pásku a kvalitnímu pěnovému měkčení drží na hlavě pevně, ale především pohodlně po celou dobu jejich používání.

699 Kč

Černé sluneční brýle Laceto RONALD pro běžné nošení. Brýle mají matný černý rámeček s oranžovými detaily a kouřová skla s kategorií filtru 3, takže propustnost světla je 8-18%. Použité filtry jsou 100% UVA,UVB a UVC.

199 Kč

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do modré barvy. Vzhled pak doplňují modrá REVO skla s kategorií filtru S3, tzn. propustností pouze 8-18% slunečního světla. Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

799 Kč
Laceto BRIANNA Polarizační sluneční brýle

Polarizační sluneční brýle Laceto BRIANNA. Brýle mají lesklý černý plastový rámeček. Skla brýlí BRIANNA jsou kouřová polarizační s filtrem kategorie S3 – tmavý filtr propouštějící 8-18% slunečního záření. Polarizační skla chrání oči před odraženým slunečním světlem, což se hodí hlavně při jízdě po dešti či v zimě, kdy se světlo odráží od sněhu.

449 Kč