www.sportwings.cz

Laceto ANA Dětské sluneční brýle, modrá, velikost NS

Zlevněný kus Laceto ANA Dětské sluneční brýle, modrá, velikost NS od přední značky Laceto snadno seženete tady a teď v akci! Momentálně v akci za 249 Kč. EAN: 8595238810085
Laceto ANA Dětské sluneční brýle
Více informací »
Značka: Laceto
249
Popis

Dětské sluneční brýle značky Laceto ANA, vhodné pro sport i běžné nošení.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
Arcore SPLINTER Sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Arcore SPLINTER s tmavě modrým rámečkem a zlatými doplňky, REVO skly a protiskluzovými koncovkami a nosníky.

349 Kč
Finmark FNKX2316 Sportovní sluneční brýle s polarizačními čočkami

Sportovní brýle Finmark FNKX2316 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

629 Kč
Finmark FNKX2317 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX2317 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč
Laceto FIZZ Sluneční brýle

Sluneční brýle Laceto FIZZ. Rámeček brýlí má populární leopardí motiv, který je doplněn světle zelenou „Mint“ barvou na koncovkách. Skla jsou Ice blue REVO s kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Filtr této kategorie propouští jen 8-18% slunečního světla.

349 Kč
Máme v nabídce od značky Laceto
Laceto LIAM Sluneční brýle

Černé sluneční brýle Laceto LIAM sluší každému sportovci. Matný černý rámeček s pogumovaným povrchem a neon zelenými protiskluzovými detaily zaručí, že vám brýle budou i při sportu perfektně sedět a nesklouznou. REVO skla s kategorií filtru 3 zase propustí jen 8 až 18% slunečního světla, takže se hodí i pro nošení na ostrém slunci.

599 Kč
Laceto ORISA Dětské sluneční brýle

Dětské sluneční brýle značky Laceto ORISA s kouřovými skly, vhodné pro sport i běžné nošení.

349 Kč
Laceto NASH Sluneční brýle

Polarizační sluneční brýle Laceto NASH. Plastový rámeček s matným povrchem v černé barvě skvělé doplňují oranžové detaily. Polarizační kouřová skla mají kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Filtr této kategorie propouští jen 8-18% slunečního světla. Skla mají polarizační úpravu a filtrují odražené sluneční světlo, což ocení například řidiči v zimě či po dešti.;

399 Kč
Laceto ENRICO Polarizační sluneční brýle

Polarizační sluneční brýle Laceto ENRICO. Brýle mají měděný rámeček modré barvy a polarizovaná kouřová skla. Filtr skel má kategorii S3 – tmavý filtr propouštějící 8-18% slunečního záření. Polarizační skla chrání oči před odraženým slunečním světlem, což se hodí hlavně při jízdě po dešti či v zimě, kdy se světlo odráží od sněhu.

399 Kč