www.sportwings.cz

Kross LEA 3.0 D M Dámské horské kolo, fialová, velikost M

Tento žádaný kousek Kross LEA 3.0 D M Dámské horské kolo, fialová, velikost M od společnosti s úžasnou pověstí Kross jde získat tady teď právě za nejnižší cenu! Nyní nakoupíte za 13 990 Kč.
EAN: 5902262033114
Kross LEA 3.0 D M Dámské horské kolo
Ověřit dostupnost
Značka: Kross
13 990
Popis

Kross LEA 3.0 D M – kombinace praktického jízdního kola, které bude fungovat jak ve městě, tak v lehkém terénu. Kolo stvořené pro ženy – s ohledem na jejich potřeby a přizpůsobené jejích fyziognomii. Kolo je vybaveno 2,1” širokými pneumatikami Wanda. Díky odpružené vidlici KROSS nebude jízda na nerovném povrchu a překonávání obrubníků žádný problém.

Další zboží z kategorie Kola
Kross LEA 5.0 D S Dámské horské kolo

Kross LEA 5.0 D S- kombinace praktického jízdního kola, které bude fungovat jak ve městě, tak v lehkém terénu. Kolo stvořené pro ženy – s ohledem na jejich potřeby a přizpůsobené jejím fyziognomii. Kolo je vybaveno pneumatikami o šířce 2,1“.

15 290 Kč
Head ALFI 16 Dětské kolo

Dětské kolo Head ALFI 16 je vybaveno lehkým hliníkovým rámem a pevnou ocelovou vidlicí, která je odolná. Dalším vybavením jsou balanční kolečka, která využijí ti nejmenší začínající cyklisté. Design tohoto kola děti jistě zaujme.

5 299 Kč
Kross LEA 5.0 D Dámské horské kolo

Každý z nás si občas chce koupit něco hezkého a praktického zároveň. Proto vznikl Kross LEA 5.0 D – kombinace praktického kola, které poslouží jak ve městě, tak v lehkém terénu. Kolo stvořené pro ženy – s ohledem na jejich potřeby a přizpůsobené jejich anatomii.

15 290 Kč
Kross EVADO 4.0 M Krossové kolo

Kross EVADO 4.0 je přirozeným vývojem svého předchůdce. I přes některé podobnosti je rozdíl vidět na první pohled. KROSS Evado 4.0 je osazen i komponenty Shimano se zadní přehazovačkou Acera M360. Tato konstrukce umožnila získat až 24 převodových poměrů, což pomůže každému cyklistovi překonat výzvy, které představuje terén. Největším rozdílem jsou však mechanické kotoučové brzdy, které umožňují snadnou obsluhu a umožňují rychlé a efektivní zastavení za všech podmínek. Toto řešení poskytuje mnohem spolehlivější brzdění než klasická řešení jako jsou V-brake.

16 290 Kč
Máme v nabídce od značky Kross

Dívčí horské kolo Kross LEA JR 2.0. Je to rekreační horské kolo, které se skvěle hodí jak na dojezd do školy, tak na víkendové rodinné výlety mimo město.

9 899 Kč
Kross LEVEL 2.0 XL Horské kolo

Kolo Kross LEVEL 2.0 XL je kolo, které bude fungovat za všech podmínek. Toho se podařilo dosáhnout díky geometrii, která nevyžaduje sportovní agresivní polohu. Umožní vám efektivně a bezpečně řídit za všech podmínek a terénu. Model je dále vybaven osvědčenými prvky pohonu japonských firem Shimano a Suntour.

18 290 Kč
Kross LEA 5.0 D M Dámské horské kolo

Kross LEA 5.0 M – kombinace praktického jízdního kola, které bude fungovat jak ve městě, tak v lehkém terénu. Kolo stvořené pro ženy – s ohledem na jejich potřeby a přizpůsobené jejím fyziognomii. Kolo je vybaveno pneumatikami o šířce 2,1“.

15 290 Kč
Kross HEXAGON 6.0 M Horské kolo

Bez ohledu na to, zda jej chcete vzít do lehkého terénu, nebo jen potřebujete něco, co vám pomůže dostat se bez problémů do práce, KROSS HEXAGON 6.0 M bude to, co potřebujete.

15 590 Kč