www.sportwings.cz
Nejnovější
-46%

adidas X SPEEDFLOW.3 TF Pánské turfy, světle modrá, velikost 44

Rychlost je na hřišti k nezaplacení. Je to to jediné, na čem záleží. Najděte svůj rytmus a zbytek nechte za sebou. Pánské turfy adidas X SPEEDFLOW.3 TF vám umožní dosáhnout maximální rychlosti. Poloprůsvitný svršek Speedskin vám dopřeje pohodlí i při náročných manévrech. Gumová podešev s výstupky vám umožní dosáhnout maximálního zrychlení na umělém povrchu. Zpevňující pásky poskytnou nepřekonatelnou stabilitu.

799 Kč

Nike ZOOM MERCURIAL SUPERFLY 9 ACADEMY Pánské lisokolíky, žlutá, velikost 47

Ve výrazném designu pánských lisokolíků Nike ZOOM MERCURIAL SUPERFLY 9 ACADEMY na hřišti v mžiku otočíte hru ve svůj prospěch. Kopačky jsou vybavené jednotkou Zoom Air a pružný materiál NikeSkin zase zajišťuje mimořádný kontakt s míčem, takže můžete ovládnout zápas i v posledních minutách, kdy na tom záleží nejvíc. Fast is in the Air. Tahle verze má trakční podrážku s technologií Anti-Clog a brání v hromadění bláta.

2 399 Kč
-25%

adidas PREDATOR ACCURACY.3 TF Pánské turfy, bílá, velikost 44

Jen ti nejlepší hráči mohou měnit průběh hry. Každý zápas je šance být lepší. Mít vše pod kontrolou. Turfy Predator vám umožní ukázat, co ve vás je. Pánské turfy adidas PREDATOR ACCURACY.3 TF určené pro pevné a umělé povrchy, poskytnou stabilitu a zpevnění. Kontaktní zóna potiskem umožňují dosáhnout maximální kontroly nad míčem.

1 799 Kč
-50%

Kensis BAHAMA TF Pánské turfy, černá, velikost

Pánské turfy KENSIS BUPPY TF jsou určeny na umělou trávu i tvrdý přírodní povrch. Turfy mají odolný svršek a zavazování na tkaničky.

499 Kč

Puma FUTURE 7 PRO MXSG Pánské lisokolíky, bílá, velikost 41

Pánské lisokolíky Puma FUTURE 7 PRO MXSG mají přepracovaný svršek, který kombinuje PWRTAPE, pružný úplet a lehkou síťovinu pro adaptivní střih, takže můžete tvořit hru bez omezení po celých 90 minut. Dynamic Motion Systém poskytuje trakci a hbitost pro rychlé záběry a změny tempa.

3 799 Kč

Puma FUTURE 7 ULTIMATE CREATIVITY FG/AG JR Dětské kopačky, bílá, velikost 38.5

Tvůrci hry, připravte se na budoucnost v pánských kopačkách FUTURE 7 ULTIMATE CREATIVITY FG/AG JR. Kopačky mají PWRTAPE, extra pružný úplet a měkkou dvojitou síťovinu pro adaptivní střih, takže můžete tvořit bez omezení po celých 90 minut.

2 149 Kč
-31%

Mizuno MORELIA SALA ELITE TF Pánská futsalová obuv, žlutá, velikost 41

Lehké a velmi pružné turfy Mizuno MORELIA SALA ELITE IN. Kopyto je tvarováno speciálně pro specifika fotbalu a dodává „barefoot“ pocit pohodlí, podobně jako u kopačky MORELIA II. Je vyrobena z prvotřídní klokaní kůže.

2 599 Kč

Nike PHANTOM LUNA II ACADEMY TF Pánské turfy, černá, velikost 44

Chcete posunout hru na novou úroveň? Pokud jste mozkem hry, připisujete si asistence nebo dokážete zakončit i pod velkým tlakem, pánské turfy Nike PHANTOM LUNA II ACADEMY TF vás dostanou do nejlepší střelecké pozice. Zbytek už je na vás. Materiál NikeSkin, vytvořený s ohledem na góly, pokrývá kopací plochu boty a trakce Nike Cyclone 360 vede vaší nepopsatelnou hbitost.

2 399 Kč

Nike JR MERCURIAL SUPERFLY 9 PRO KM FG/MG Dětské kopačky, modrá, velikost

V dětských kopačkách Nike JR MERCURIAL SUPERFLY 9 PRO KM FG/MG můžete na hřišti hrát rychle a neúprosně a cítit se jako superstar Kylian Mbappé. Jsou úžasně všestranné a hodí se na trávu i umělou trávu. Mají dostatečnou trakci, kterou potřebujete na běhání a kličkování na různých typech povrchu. Odolné provedení vás podrží při tréninku i v den zápasu a posvětil je jeden z nejlepších hráčů na světě.

3 299 Kč
-18%

Nike MERCURIAL SUPERFLY 9 CLUB Dětské kopačky, žlutá, velikost

Učíš se novým dovednostem, poznáváš hru a zdokonaluješ tréninky? Ukaž, co vše už umíš v těchhle kopačkách Nike MERCURIAL SUPERFLY 9 CLUB. Hodí se na trávu i umělou trávu. Mají dostatečný odpich, který potřebuješ na běhání a kličkování na různých druzích povrchu. Odolný design vydrží, i když tě celý týden čekají tréninky a o víkendu zápasy.

1 099 Kč

Nike ZOOM MERCURIAL VAPOR 15 PRO FG Pánské kopačky, žlutá, velikost 47

Když zašněrujete pánské kopačky Nike ZOOM MERCURIAL VAPOR 15 PRO FG, bude hřiště jen vaše. Teď jsou navíc vybavené jednotkou Air Zoom, takže můžete ovládnout zápas v posledních minutách, když na tom nejvíc záleží. Fast is in the Air. Poprvé v historii Nike vyvinula úplně novou jednotku Zoom Air. Je přímo v podrážce a zaručuje další úroveň odpruženého tlumení pod chodidlem. Můžete se tak na hřišti pohybovat rychleji a uniknout soupeři, když na tom nejvíc záleží – ať už chcete skórovat, získat míč jako první nebo uniknout obráncům.

3 799 Kč

Mizuno MORELIA NEO IV PRO MD Pánské kopačky, černá, velikost 43

Zdokonalte svoji techniku hry s tímto vybroušeným modelem kopaček Mizuno MORELIA NEO IV PRO MD, který nabízí vynikající kontakt s povrchem a „barefoot“ pocit. Měkká klokaní kůže, vysoká odolnost a především rychlost, jsou jeho hlavní devízou.

3 390 Kč

Puma KING PRO FG/AG Pánské kopačky, žlutá, velikost 42

Pánské kopačky Puma KING PRO FG/AG mají svršek z kvalitního materiálu, který napomáhá k lepšímu kontaktu s míčem. Jistě oceníte lepší rozložení kolíků pro optimální záběr.

2 999 Kč

Nike JR MERCURIAL SUPERFLY 9 PRO MERCURIAL DREAM SPEED Dětské kopačky, červená, velikost

Vaše malá hvězda trénuje po škole, o přestávkách i o víkendech – stejně jako Cristiano Ronaldo za mlada. Teď můžou vložit všechnu tu dřinu do hry v dětských kopačkách Nike JR MERCURIAL SUPERFLY 9 PRO MERCURIAL DREAM SPEED. Výrazné červené a jemné oranžové odstíny odkazují na vášeň a přípravu, kterou děti vkládají do svého oblíbeného sportu. Tlumení Zoom Air pod patou je pohodlné a pruží po celou dobu zápasu. Navíc je tenhle model bez šněrování, takže do bot stačí jenom vklouznout.

3 299 Kč
-29%

Mizuno MONARCIDA II SEL Pánské kopačky, černá, velikost 42.5

Pánské kopačky Mizuno MONARCIDA II SEL poskytují komfortní fit. Širší svršek dobře padne na chodilo a vy se tak budete moci soustředit na vaši hru.

1 399 Kč
-16%

Nike PHANTOM GX CLUB Dětské turfy, bílá, velikost 37.5

Ať začínáte, nebo hrajete jen pro zábavu, dětské turfy Nike PHANTOM GX CLUB nedělají kompromisy v kvalitě a dostanou vás na hřiště. Díky syntetické kůži a asymetrickému šněrování v nich máte přesný kontakt s míčem, takže budete sázet góly jeden za druhým nebo spoluhráči přihrajete takový míč, který otočí zápas ve váš prospěch.

999 Kč

Mizuno MORELIA NEO IV PRO MD Pánské kopačky, žlutá, velikost 42

Zdokonalte svoji techniku hry s tímto vybroušeným modelem kopaček Mizuno MORELIA NEO IV PRO MD, který nabízí vynikající kontakt s povrchem a „barefoot“ pocit. Měkká klokaní kůže, vysoká odolnost a především rychlost, jsou jeho hlavní devízou.

3 390 Kč
-44%

Puma FUTURE Z 3.4 FG/AG JR Dětské kopačky, oranžová, velikost 29

Dětské kopačky Puma FUTURE Z 3.4 FG/AG JR, které se hodí na trénink i rekreační hru. Jistě oceníte syntetický, textilní svršek, který není náročný na údržbu.

999 Kč
-28%

Puma ULTRA PRO FG/AG Pánské kopačky, červená, velikost 42

Pánské kopačky Puma ULTRA PRO FG/AG jsou vybavené lehkým svrškem UltraWEAVE vylepšeným o povrch GRIP CONTROL a podešví TPU SPEEDPLATE ideální pro maximální zrychlení a trakci, posouvají za hranice obyčejnosti do říše neobyčejnosti.

2 499 Kč

Mizuno MORELIA NEO IV A ELITE MIX Pánské kopačky, žlutá, velikost 42.5

Zdokonalte svoji techniku hry s tímto vybroušeným modelem kopaček Mizuno MORELIA NEO IV A ELITE MIX, který nabízí vynikající kontakt s povrchem a „barefoot“ pocit. Měkká klokaní kůže, vysoká odolnost a především rychlost, jsou jeho hlavní devízou.

5 790 Kč
-50%

Umbro AURORA LEAGUE FG JNR Dětské kopačky, černá, velikost 29.5

Dětské kopačky Umbro AURORA LEAGUE FG JNR mají odolný svršek ze syntetického materiálu pro dlouho životnost a zavazování na tkaničky. Špunty jsou přizpůsobeny pro optimální záběr na tvrdé přírodní trávě.

449 Kč

Nike PHANTOM GX II PRO FG Pánské kopačky, bílá, velikost 45.5

Myslíte to s hraním vážně? Jste uprostřed bouře a všude kolem zuří chaos, ale vy si chytrou, záludnou a elegantní prací s míčem klidně najdete cestu do třetí třetiny hřiště. Tak to dokončete v modelu pánských kopaček NikePHANTOM GX II PRO FG. Posuňte své dovednosti na novou úroveň díky některým z největších inovací Nike, jako jsou pružný svršek Flyknit a podrážka Nike Cyclone 360, které vám pomůžou vést vaší nepopsatelnou hbitost.

3 999 Kč
-50%

Umbro FORMATION II SG Pánské lisokolíky, černá, velikost 44

Pánské lisokolíky Umbro FORMATION II SG, které se hodí především na trénink a rekreační hru. Díky odolnému svršku ze syntetiky déle vydrží.

649 Kč
-25%

adidas COPA PURE.4 FXG J Dětské kopačky, bílá, velikost 37 1/3

Dětské kopačky adidas COPA PURE.4 FXG J se hodí na rekreační hru nebo trénink. Odolný syntetický svršek je nenáročný na údržbu.

749 Kč

Puma KING MATCH FG/AG Pánské kopačky, žlutá, velikost 45

Pánské kopačky Puma KING MATCH FG/AG mají měkkou syntetickou kůži, která napomáhá k lepšímu kontaktu s míčem. Kopačky se hodí jak na trénink, tak zápas.

2 199 Kč

Nike ZOOM MERCURIAL VAPOR 15 ACADEMY MG Pánské kopačky, žlutá, velikost 42.5

Zašněrujte pánské kopačky Nike ZOOM MERCURIAL VAPOR 15 ACADEMY MG, a hřiště bude jen vaše. Jsou vybavené jednotkou Zoom Air a pružný materiál NikeSkin je výjimečně pohodlný, takže ovládnete zápas i v posledních minutách – když na tom záleží nejvíc. Air znamená i rychlost. Poprvé v historii Nike vyvinula úplně novou jednotku Zoom Air. Je přímo v podrážce a zaručuje další úroveň odpruženého tlumení pod chodidlem. Můžete se tak na hřišti pohybovat rychleji a uniknout soupeři, když na tom nejvíc záleží – ať už chcete skórovat, získat míč jako první nebo uniknout obráncům.

2 199 Kč

Puma FUTURE 7 ULTIMATE FG/AG Pánské kopačky, bílá, velikost 44.5

Tvůrci hry, připravte se na budoucnost v pánských kopačkách Puma FUTURE 7 ULTIMATE FG/AG. Přepracovaný svršek kombinuje PWRPRINT, PWRTAPE, extra pružný úplet a měkkou dvojitou síťovinu pro adaptivní střih nové generace, takže můžete tvořit bez omezení po celých 90 minut. Dynamic Motion System poskytuje trakci a hbitost pro rychlé střihy a změny tempa.

5 999 Kč
-50%

Kensis BUPPY Dětské kopačky, reflexní neon, velikost

Dětské kopačky Kensis BUPPY FG jsou vyrobeny z odolného materiálu, který se snadno udržuje. Ideální pro začátečníky, jsou pohodlné a umožňují dobrou kontrolu míče.

449 Kč

Nike PHANTOM LUNA II ACADEMY TF Pánské turfy, bílá, velikost 46

Chcete posunout hru na novou úroveň? Pokud jste mozkem hry, připisujete si asistence nebo dokážete zakončit i pod velkým tlakem, pánské turfy Nike PHANTOM LUNA II ACADEMY TF vás dostanou do nejlepší střelecké pozice. Zbytek už je na vás. Materiál NikeSkin, vytvořený s ohledem na góly, pokrývá kopací plochu boty a trakce Nike Cyclone 360 vede vaší nepopsatelnou hbitost.

2 399 Kč
-22%

Nike MERCURIAL SUPERFLY 9 CLUB Pánské kopačky, žlutá, velikost 47.5

Surová, nadzvuková rychlost, která může vyvolat sebemenší podnět, zaseje do srdce soupeřů strach. Díky vynikající kontrole míče a pocitu jako naboso, který dokáže uvolnit kreativitu a sílu, pomáhají tyto pánské kopačky Nike MERCURIAL SUPERFLY 9 CLUB měnit průběh zápasu v hrací době i v prodloužení, zkrátka po celou dobu, kterou potřebujete k vítězství

1 399 Kč

Nike ZOOM SUPERFLY 9 ACADEMY FG/MG Pánské kopačky, žlutá, velikost 45.5

Prudce aerodynamický a neskutečně odvážný styl pánských kopaček Nike ZOOM MERCURIAL SUPERFLY 9 ACADEMY FG/MG otřese celým hřištěm. Budete mít pocit, že se vznášíte nad špičkami trávy, když se vrhnete ze zóny do zóny, naplno pod kontrolou, naplno koncentrovaně a jste připraven vypálit z jakékoliv pozice. Teď jsou boty navíc vybavené jednotkou Nike Air Zoom vyvinutou speciálně pro fotbal, takže se do toho můžeš pořádně opřít v posledních minutách zápasu, když na tom nejvíc záleží.

2 399 Kč
-26%

adidas X CRAZYFAST.3 LL FG J Dětské kopačky, bílá, velikost

Zapomeňte na všechno, co víte o rychlosti. Model X Crazyfast je vyrobený z lehkých dílů a je navržený s ohledem na maximální zrychlení a manévry v rychlém tempu. V dětských kopačkách adidas X CRAZYFAST.3 LL FG J budete moci hrát opravdu naplno. Lehké kopačky bez šněrování pro rychlý pohyb vyrobené částečně z recyklovaných materiálů.

1 399 Kč
-18%

Nike TIEMPO LEGEND 10 CLUB MG Pánské kopačky, žlutá, velikost 46

Ani legendy se nepřestávají vyvíjet. Ať začínáte, nebo hrajete jen pro zábavu, tahle nejnovější verze kopaček Club vás dostane na hřiště a nezná kompromisy v kvalitě. Svršek ze syntetické kůže se přizpůsobí chodidlu a příliš se neroztahuje, takže máte lepší kontrolu nad míčem. Pánské kopačky Nike TIEMPO LEGEND 10 CLUB MG jsou lehčí a elegantnější než zatím všechny ostatní modely Tiempo, a proto se hodí pro hráče na každé pozici na hřišti, ať už přesně posíláte přihrávku přes obranu, nebo se vracíte ve snaze zastavit soupeřův únik.

1 099 Kč
-50%

Umbro FORMATION II FG Pánské lisovky, černá, velikost 40

Pánské lisovky Umbro FORMATION II FG se hodí na trénink a rekreační hru. Kopačky mají odolný svršek pro delší životnost.

499 Kč
-33%

Mizuno MONARCIDA NEO III SELECT MIX Pánské lisokolíky, , velikost 42

Tato kopačka Mizuno MONARCIDA NEO III SELECT MIX základní úrovně, inspirovaná řadou Mizuno MORELIA NEO, je výbornou volbou pro začínající hráče, kteří chtějí jít do hry naplno. Nabízí pohodlí širšího kopyta, měkkého svršku z umělé kůže a vyjímatelné stélky ZeroGlide. Je vhodná na všechny druhy povrchů. Model MONARCIDA NEO základní úrovně těžící z DNA řady kopaček MORELIA NEO. Nabízí pohodlný měkký svršek z umělé kůže a širší kopyto. Z více než 50 % recyklovaný materiál svršku ze syntetické kůže.

1 599 Kč
-21%

Puma FUTURE 7 PLAY TT JR Dětské turfy, černá, velikost 38

Dětské turfy Puma FUTURE 7 PLAY TT JR, které se hodí na trénink a rekreační hru. Turfy mají odolný syntetický svršek, který není náročný na údržbu.

1 099 Kč
-20%

Nike JR PHANTOM GX II CLUB TF Dětské turfy, bílá, velikost 38.5

Je to gól! Ať už díky skvělé přihrávce na spoluhráče, po které jednoznačně zakončil, nebo po vašem fantastickém tahu na bránu. Dětské turfy Nike JR PHANTOM GX II CLUB TF mají neklouzavou strukturu na místě nejčastějšího kontaktu s míčem. Díky tomu dokážete skvěle kontrolovat míč, když se chystáte vystřelit na bránu. Při jejich tvorbě bylo cílem jediné – ať padá co nejvíc gólů.

949 Kč
-31%

Mizuno MORELIA II PRO MD Pánské kopačky, žlutá, velikost 42

Určena pro profesionální hráče. Pánské kopačky Mizuno MORELIA II PRO MD výborně sedí na noze, nabízí vysokou flexibilitu i výjimečnou lehkost. Zdokonalte svoji hru v kopačkách Morelia.

2 199 Kč
-29%

Mizuno MONARCIDA NEO III SELECT MD Pánské lisovky, černá, velikost 46

Tato kopačka Mizuno MONARCIDA NEO III SELECT MD základní úrovně, inspirovaná řadou Mizuno MORELIA NEO, je výbornou volbou pro začínající hráče, kteří chtějí jít do hry naplno. Nabízí pohodlí širšího kopyta, měkkého svršku z umělé kůže a vyjímatelné stélky ZeroGlide. Je vhodná na všechny druhy povrchů. Model MONARCIDA NEO základní úrovně těžící z DNA řady kopaček MORELIA NEO. Nabízí pohodlný měkký svršek z umělé kůže a širší kopyto. Z více než 50 % recyklovaný materiál svršku ze syntetické kůže.

1 399 Kč

Nike JR PHANTOM LUNA II ACAD FG/MG Dětské kopačky, bílá, velikost

Je to gól! Ať už díky skvělé přihrávce na spoluhráče, po které jednoznačně zakončil, nebo po vašem fantastickém tahu na bránu. Teď utíkejte skórovat. Tyhle dětské kopačky Nike JR PHANTOM LUNA II ACAD FG/MG mají neklouzavou strukturu na místě nejčastějšího kontaktu s míčem. Díky tomu dokážete skvěle kontrolovat míč, když se chystáte vystřelit na bránu. Při jejich tvorbě bylo cílem jediné – ať padá co nejvíc gólů.

1 899 Kč