www.sportwings.cz

Kensis AM FTBL BALL 9 Míč na americký fotbal, hnědá, velikost

Tento nejprodávanější kus Kensis AM FTBL BALL 9 Míč na americký fotbal, hnědá, velikost od značky s tradicí a dobrou pověstí Kensis snadno můžete sehnat bezpečně online ve slevě! Výhodně za 299 Kč.
EAN: 2004894464182
Kensis AM FTBL BALL 9 Míč na americký fotbal
Ověřit dostupnost
Značka: Kensis
299

Míč na americký fotbal Kensis AM FTBL BALL 9 je prima sportovní pomůcka za příznivou cenu. Díky přilnavému povrchu se dobře chytá, drží a neklouže z ruky. Ať už si jdete zaházet s kamarády do parku nebo hrajete amatérský zápas, s tímhle míčem si užijete spoustu zábavy a sportovních zážitků.

Další zboží z kategorie Míče

Juniorský míč na americký fotbal Wilson NFL JET BLACK JR vhodný pro rekreační hru. Celočerný povrch vzbuzuje respekt a jasně vynikne mezi jinými míči. Svými vlastnostmi je určen pro čistou hru jednou rukou a přihrávek za záda. Měkčený povrch zaručuje velký cit při kontaktu. Patentovaný systém šněrování ACL poskytuje prstům silné úchopové body pro přesnější hody.

399 Kč

Stylový juniorský míč Wilson ALL 32 TEAMS JR s logy týmů amerického fotbalu vhodný k rekreačnímu použití. Míč má kompozitní kožený povrch v tradiční hnědé fotbalové barvě.

690 Kč

Míč na americký fotbal Kensis AM FTBL BALL 3 MINI je pro svou velikost ideální pro děti a začátečníky. Může být vhodný do kroužků míčových her nebo školních družin. Přilnavý povrch zaručuje snadné chytání a díky šněrování se míč bez problémů hází.

199 Kč

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL NG v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč

Mini míč na americký fotbal Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL CL je určený pro rekreační hru na všech površích a v jakémkoli počasí. Míč ocení i sběratelé, kteří si chtějí do sbírky přidat další míč s logem.

329 Kč

Stylový klasický míč Wilson ALL 32 TEAMS s logy týmů amerického fotbalu vhodný k rekreačnímu použití. Míč má kompozitní kožený povrch v tradiční hnědé fotbalové barvě.

790 Kč

Kvalitně zpracovaný míč na americký fotbal Wilson NFL FORCE OFFICIAL DEFLAT je vyhledávaný rekreačními hráči nebo začátečníky.

599 Kč

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL DL v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč
Máme v nabídce od značky Kensis

Pánské sportovní triko Kensis PELIE SNR s krátkým rukávem pro různé sportovní aktivity, vhodné i jako dres.

199 Kč

Fotbalové chrániče holení a kotníků Kensis THUNDER AG včetně vyztužené části pro plnou ochranu kotníku. Odlehčený krunýř s podšívkou z materiálu EVA a anatomické tvarování pro vyšší komfort a efektivnější tlumení. Nastavitelné zapínání pomocí 1 pásky na suchý zip.

199 Kč

Skládací branka značky Kensis GOAL je určena pro rekreační hru florbalu nebo fotbalu.

599 Kč

Hráčské triko Kensis KENSO pro fotbal, florbal a jiné využití. Bavlněné triko s krátkým rukávem můžete využít pro různé sportovní aktivity a je vhodné i jako dres.

199 Kč

Juniorská florbalová hůl Kensis 3GAME 31 z kompozitu je určená zejména pro začátečníky a amatérské hráče.

499 Kč

Hráčské podvlékací trenýrky Kensis ADIROS na fotbal i pro jiné sportovní aktivity.

199 Kč

Pánské technické triko s dlouhým rukávem Kensis GUNAR vhodné pro různé sportovní aktivity. Je ideální pro následný potisk a díky příjemnému materiálu se v něm budete cítit skvěle.

199 Kč

Baseballová pálka značky Kensis BASEBALL BAT je určena pro mladé, začínající a rekreační hráče.

499 Kč