www.sportwings.cz

Kensis 68630 Juniorský basketbalový set, červená, velikost UNI

Tento žádaný kousek Kensis 68630 Juniorský basketbalový set, červená, velikost UNI od kvalitní značky Kensis snadno můžete pořídit momentálně na našich stránkách trvale výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 2 299 Kč.
EAN: 2000200162797
Kensis 68630 Juniorský basketbalový set
Ověřit dostupnost
Značka: Kensis
2 299 3 699 Kč Sleva -37%

Juniorský basketbalový set Kensis s nastavitelnou výškou od 200cm do 260cm.

Další zboží z kategorie Koše

Basketbalový minikoš Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč.

799 Kč

Basketbalový koš Kensis se síťkou. Balení obsahuje 4 šrouby pro připevnění na desku + 4 šrouby a hmoždinky pro připevnění na zeď.

899 Kč
-20%

Basketbalový minikoš Spalding ARENA SLAM 180 je zmenšená replika oficiální desky. Součástí balení je mini míč a polstrovaný držák na dveře. Tento set můžete použít jak doma, tak i v kanceláři.

1 999 Kč
-13%

Závěsný basketbalový koš s deskou Wilson NBA MINI HOOP LAKERS je vhodný pro míče velikosti mini. Lze jej umístit kdekoliv v bytě nebo kanceláři. Díky polstrovaným držákům můžete koš jednoduše zavěsit na dveře bez obav z poškrábání.

599 Kč

Basketbalový minikoš Spalding SKETCH MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč.

799 Kč
-13%

Závěsný basketbalový koš s deskou Wilson NBA MINI HOOP WARRIORS je vhodný pro míče velikosti mini. Lze jej umístit kdekoliv v bytě nebo kanceláři. Díky polstrovaným držákům můžete koš jednoduše zavěsit na dveře bez obav z poškrábání.

599 Kč
-13%

Závěsný basketbalový koš s deskou Wilson NBA MINI HOOP BULLS je vhodný pro míče velikosti mini. Lze jej umístit kdekoliv v bytě nebo kanceláři. Díky polstrovaným držákům můžete koš jednoduše zavěsit na dveře bez obav z poškrábání.

599 Kč
-13%

Basketbalový koš s deskou Wilson NBA TEAM MINI HOOP CLEVELAND CAVALIERS Vám umožní hrát basketball kdekoli. Koš se dá jednoduše zavěsit díky držákům na dveře a můžete hrát. Součástí balení je míč velikosti Mini.

599 Kč
Máme v nabídce od značky Kensis

Pánské sportovní triko Kensis REDUS GREEN. Triko s krátkým rukávem pro různé sportovní aktivity, vhodné i jako dres.

199 Kč

Dámská sálová obuv Kensis WARP s odolnou podešví přizpůsobenou na halové sporty. Odolný svršek perforovaný na boční straně zajistí prodyšnost a zároveň vám bude oporou. Díky všestrannosti bot je využijete na široké spektrum sálových sportů

599 Kč
-25%

Chlapecká mikina Kensis ROZI JNR vhodná pro různé sportovní aktivity.

299 Kč

Létající talíř Kensis YUCK, který využijete při každé volné chvíli u vody i na zahradě.

39 Kč
-16%

Basketbalový míč Kensis PRIME 7 PLUS je určený do tělocvičny i na venkovní hřiště. Disponuje kvalitním přilnavým a drážkovým povrchem pro lepší vedení a kontrolu hry.

249 Kč

Dívčí sportovní triko Kensis VINNI PINK. Triko má krátký rukáv a je vhodné pro různé sportovní aktivity. dá se využít i jako dres. Triko je vhodné na potisk, takže ideální pro sportovní tým nebo jinou akci.

149 Kč
-25%

Chlapecké sportovní triko Kensis MANEE JNR s krátkým rukávem pro různé sportovní aktivity, vhodné i jako dres.

149 Kč