www.sportwings.cz

Kästle RX12 SL TRIFLEX BASE + K12 TRI GW Sjezdové lyže, černá, velikost 160

Oblíbený a akční výrobek Kästle RX12 SL TRIFLEX BASE + K12 TRI GW Sjezdové lyže, černá, velikost 160 od společnosti s dlouholetou tradicí Kästle snadno můžete sehnat zrovna dneska za super peníze. Výhodně za skvělou cenu 21 599 Kč.
EAN: 8590694039582
Kästle RX12 SL TRIFLEX BASE + K12 TRI GW Sjezdové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: Kästle
21 599 26 990 Kč Sleva -19%
Popis

Sjezdové lyže Kästle RX12 SL TRIFLEX BASE + K12 TRI GW každého přesvědčí svým vykrojením inspirovaným závodními lyžemi a svěžím vyladěním. Osvědčená sendvičová konstrukce v kombinaci s technologií HOLLOWTECH RACE zajišťuje klidnější jízdu a lepší přilnavost v rychlých obloucích. Ambiciózní sjezdaře lyže RX12 SL přesvědčí precizním záběrem hran a explozivními krátkými oblouky. Znalci, kteří na sjezdovky hledají výkonné, sportovně laděné lyže s pocitem světového poháru, je prostě musejí mít.

Další zboží z kategorie Závodní sjezdové lyže

Obratná slalomka Egoe DIP-SL + VM412 s parametry FIS vhodná pro pokročilejší lyžaře. Díky dřevěnému jádru z bukové a smrkové překližky a dvěma silnějším titanalovým plátům je charakter lyží spíše tvrdší a oblouky budou více dynamické. Nechybí závodní skluznice a kvalitní širší ocelové hrany pro delší životnost lyží. Model DIP SL vyhrál mezinárodní ocenění RED DOT 2020 za design.

20 610 Kč

Sportovně laděné univerzální lyže Egoe DIP-AM + VM412 s dřevěným jádrem z bukové a smrkové překližky, dvěma titanalovými pláty a závodní sintrovanou skluznicí. Lyže mají rocker ve špičce i v patě pro plynulé zahájení oblouku a ovládání v těžších sněhových podmínkách. Lyže, které si užijete při ranních jízdách na prvním laně, ale i ve změklých odpoledních podmínkách, či v hlubokém prašanu.

20 610 Kč
Fischer RC4 WC RC + Z12PR GW Sjezdové lyže

Vysoce výkonné sjezdové lyže na obří slalom Fischer RC4 WC RC + Z12PR GW nabízejí větší tuhost pro rychlejší a dynamičtější oblouky. Technologie Hole Ski snižuje hmotnost a zajistí tak hladkost a hbitost při jízdě.

22 490 Kč

Rossignol HERO ELITE LT TI KONECT + NX12 KONECT GW jsou inspirovány závodními obřačkami ze Světového poháru. Určeny jsou především pro technicky zkušené sjezdaře, kteří milují rychlost dlouhých oblouků na upravených svazích a jsou připraveni lyžím povolit uzdu. Geometrie o šířce 71mm pod vázáním ve spojení se sendvičovou konstrukcí a Titanalovým vyztužením přináší do jízdy výbušnou sílu, spolehlivost, grip a přesnost v rychlých dlouhých obloucích. LCT technologie omezuje rozkmitání špičky a patky lyže, čímž pomáhá lyžím dosáhnout nejoptimálnější stopy, a navíc poskytuje perfektní stabilitu. Vázání je uchyceno v integrované podložce KONECT, a představuje chytrý způsob nastavení vázání podle velikosti lyžařské obuvi.

16 799 Kč
Máme v nabídce od značky Kästle
Kästle XA10 JR CROWN + TOURING AUTO Dětské běžecké lyže

Tolerantní model Kästle XA10 JR CROWN je díky svému komfortnímu chování v běžecké stopě a šupinové skluznici považován za dostupnou vstupní volbu. Robustní lyže s dlouhou životností pro všechny malé znalce, kteří s běžkami chtějí začít nebo se do stopy vydávají jen občas.

3 190 Kč

Model Kästle DX85 W PREMIUM + K11 PRD GW nabízí své majitelce maximální bezpečnost, v níž se – stejně jako u modelů unisex – snoubí dynamika s komfortem. Tyto lyže jsou o něco lehčí a snáze zatáčejí. Skórují snadnou ovladatelností a maximální spolehlivostí na sjezdovkách i mimo ně. Perfektní allmountain lyže pro všechny ženy, které si chtějí vychutnat požitek z carvingu bez námahy za jakýchkoli sněhových podmínek.

13 999 Kč
Kästle XA10 CLASSIC SKIN MEDIUM Běžecké lyže na klasiku

Tolerantní model Kästle XA10 CLASSIC SKIN MEDIUM je díky svému komfortnímu chování v běžecké stopě považován za dostupnou vstupní volbu. Skin technologie umožňuje optimální stoupavost zcela bez použití vosku. Snadno udržovatelné povrchy propůjčují tomuto modelu robustnost a dlouhou životnost. Perfektní volba pro ty, kteří s běžkami chtějí začít nebo se na stopu vydávají jen občas.

5 790 Kč
Kästle DX73 W SLR PRO BASE L140 + K10 SLR GW Dámské sjezdové lyže

Allmountain sjezdové lyže Kästle DX73 W SLR PRO BASE L140 + K10 SLR GW s bukovo-jedlovým dřevěným jádrem doplněným o titanalovou desku, laminát a vrchní ochranou fólii. Celkově se vnitřek lyže skládá z 5 vrstev. Pohodlná lyže, která Vás podrží na ledu i měkkém podkladu. Hrana lyže má tzv. Semi-Cap sandwich sidewall konstrukci. Lyže jsou určeny na upravenou sjezdovku i do mírného terénu. Špička lyže je opatřena technologií Hollowtech 2.0, který díky odlehčení špičky snižuje vibrace o 30% čímž zajišťuje větší stabilitu a rychlost v oblouku.

11 999 Kč