www.sportwings.cz

Kästle RS10 CLASSIC Kolečkové lyže, stříbrná, velikost UNI

Kvalitní kus Kästle RS10 CLASSIC Kolečkové lyže, stříbrná, velikost UNI značky Kästle máte možnost koupit ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte od 6 399 Kč.
EAN: 8590694039735
Kästle RS10 CLASSIC Kolečkové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: Kästle
6 399 7 990 Kč Sleva -19%
Popis

Vysoce kvalitní nosník z lehkého dřeva s robustní capovou konstrukcí propůjčuje modelu Kästle RS10 CLASSIC přirozený rebound při běhu. Dřevěné jádro absorbuje vibrace na hrubém povrchu a zároveň poskytuje maximální pevnost díky vrstvám z karbonu a skelných vláken. Hliníkový rám s vysoce kvalitními ložisky a měkkými celogumovými kolečky zaručuje velmi klidnou jízdu. Tyto výkonné kolečkové lyže jsou ideální pro všechny sportovce do 100 kg, kteří si chtějí i v létě užít rychlý klasický styl na lyžích.

Další zboží z kategorie Kolečkové lyže
Fischer RC5 SKATE + ROLLERSKI SKATE Kolečkové lyže

Kolečkové lyže Fischer RC5 SKATE + ROLLERSKI SKATE jsou ideální pro začátečníky a rekreační běžkaře. Kolečka o 80 mm zajišťují nízké těžiště pro spolehlivou manipulaci. Zkrácená vzdálenost předních a zadních koleček umožňuje snadnější pohyblivost a zatáčení. Odolný, lehký hliníkový rám je dostatečně tuhý pro efektivní odraz.

6 850 Kč

Vysoce kvalitní nosníky z lehkého dřeva s robustní sendvičovou sidewall konstrukcí propůjčují modelu Kästle RS10 SKATE přirozený rebound při běhu. Dřevěné jádro absorbuje vibrace na hrubém povrchu a zároveň poskytuje maximální pevnost díky vrstvám z karbonu a skelných vláken. Hliníkový rám s vysoce kvalitními ložisky a celogumovými kolečky zaručuje velmi klidnou jízdu s přirozeným valivým odporem. Tyto výkonné kolečkové lyže jsou ideální pro všechny sportovce do 100 kg, kteří si chtějí i v létě užít rychlý bruslařský styl na lyžích.

6 399 Kč
Fischer RC7 CLASSIC FR + ROLLERSKI CLASSIC Kolečkové lyže na klasiku

Kolečkové lyže Fischer RC7 CLASSIC FR + ROLLERSKI CLASSIC jsou vynikající volbou pro rekreační běžkaře na klasický styl. Odolný, lehký hliníkový rám nabízí dostatečnou tuhost pro efektivní odraz a jízdu. Masivní gumová kola zajistí vynikající výdrž a odpružení na nerovném povrchu.

8 050 Kč
Fischer RC7 SKATE + ROLLERSKI SKATE Kolečkové lyže

Kolečkové lyže Fischer RC7 SKATE + ROLLERSKI SKATE jsou určeny pro rekreační běžkaře, kteří mají rádi skate techniku. Odolný hliníkový rám zajistí dostatečnou tuhost pro efektivní přenos energie a má vynikající stabilitu.

6 990 Kč
Máme v nabídce od značky Kästle

Sjezdové lyže Kästle RX12 SL TRIFLEX BASE + K12 TRI GW každého přesvědčí svým vykrojením inspirovaným závodními lyžemi a svěžím vyladěním. Osvědčená sendvičová konstrukce v kombinaci s technologií HOLLOWTECH RACE zajišťuje klidnější jízdu a lepší přilnavost v rychlých obloucích. Ambiciózní sjezdaře lyže RX12 SL přesvědčí precizním záběrem hran a explozivními krátkými oblouky. Znalci, kteří na sjezdovky hledají výkonné, sportovně laděné lyže s pocitem světového poháru, je prostě musejí mít.

21 599 Kč

Model Kästle DX85 W PREMIUM + K11 PRD GW nabízí své majitelce maximální bezpečnost, v níž se – stejně jako u modelů unisex – snoubí dynamika s komfortem. Tyto lyže jsou o něco lehčí a snáze zatáčejí. Skórují snadnou ovladatelností a maximální spolehlivostí na sjezdovkách i mimo ně. Perfektní allmountain lyže pro všechny ženy, které si chtějí vychutnat požitek z carvingu bez námahy za jakýchkoli sněhových podmínek.

13 999 Kč
Kästle XA10 JR CROWN + START Dětské běžecké lyže

Tolerantní model Kästle XA10 JR CROWN je díky svému komfortnímu chování v běžecké stopě a šupinové skluznici považován za dostupnou vstupní volbu. Robustní lyže s dlouhou životností pro všechny malé znalce, kteří s běžkami chtějí začít nebo se do stopy vydávají jen občas.

2 890 Kč

Sportovně laděné a velmi točivé lyže Kästle MX67 TRIFLEX BASE L162 + K12 TRI GW vynikají vysokou stabilitou na hraně a jsou určené pro výkonnostní lyžaře na upravnou sjezdovku. Jádro lyže je složeno z bukovo-jedlového dřeva doplněného o titanalovou desku, laminát a vrchní ochranou fólii. Celkově se vnitřek lyže skládá z 5 vrstev. Špička lyže je opatřena technologií Hollowtech 2.0, který díky odlehčení špičky snižuje vibrace o 30% čímž zajišťuje větší stabilitu a rychlost v oblouku.

18 599 Kč