www.sportwings.cz

K2 ILQ 9 CLASSIC PLUS BEARING Ložiska k inline bruslím, stříbrná, velikost

Kvalitní a žádaný kus K2 ILQ 9 CLASSIC PLUS BEARING Ložiska k inline bruslím, stříbrná, velikost od známého dodavatele K2 snadno seženete aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Nyní pořídíte za 1 249 Kč.
EAN: 714636750276
K2 ILQ 9 CLASSIC PLUS BEARING Ložiska k inline bruslím
Ověřit dostupnost
Značka: K2
1 249

Špičková ložiska K2 ILQ 9 CLASSIC PLUS BEARING technologie TK GEL 6 ball s nylonovou vložkou a vnějším jednostěnným ocelovým chráničem.

Další zboží z kategorie Inline ložiska

Odolná a rychlá ložiska s ocelovou vložkou a vnějším dvoustěnným ocelovým chráničem.

799 Kč

Sada kvalitních ložisek ABEC 9 CHROM SET pro inline brusle značky Zealot.

249 Kč

Kvalitní ložisko K2 ILQ 7 BEARING s ocelovou vložkou a vnějším dvoustěnným ocelovým chráničem.

999 Kč
Máme v nabídce od značky K2

Dámské kolečkové brusle K2 ALEXIS 84 PRO vhodné pro mírně pokročilé bruslařky vyžadující kvalitu a pohodlí. Brusle jsou vybaveny rychloupínacím systémem Speed Lacing, umožňujícím fixaci nohy v botě jedním zatažením. Lehký pevný hliníkový rám a 84mm kolečka s kvalitními ILQ 5 ložisky poskytují skvělý zážitek z jízdy.

3 799 Kč

Kolečkové brusle K2 VELOCITY 84 SPORT M pro aktivní bruslaře. Odolný hliníkový rám je osazen kolečky o průměru 84 mm s tvrdostí 80A, které efektivně tlumící vibrace. Stahování boty pomocí rychlošněrovacích tkaniček.

2 499 Kč

Kolečkové brusle K2 MARLEE BEAM, které přináší dodatečný fun faktor díky integrovaným LED diodám. Bateriemi napájené diody se aktivují tlačítkem na jazyku. Botička Original SoftBoot® spárovaná s komínem Stability Plus Cuff pro skvělé pohodlí a oporu při bruslení. Kolečkové brusle poskytují perfektní příležitost, jak se dostat na čerstvý vzduch, trávit čas s rodinou, přáteli a především se bavit!

2 899 Kč
-22%

Kolečkové brusle K2 ALEXIS 80 ALU jsou vhodné pro aktivní bruslařky, které se chtějí zlepšovat. Hliníkový rám je osazen kolečky o průměru 80 mm s komfortní tvrdostí 80A efektivně tlumící vibrace. Ložiska ABEC 5 s protiprachovou úpravou mají dlouhou životnost. Velmi pohodlná fixace boty pomocí stahování Speed Lace.

3 499 Kč

Maximálně pohodlné boty K2 BFC 120 GRIPWALK s flexindexem 120 a přepínacím módem chůze jsou určené pro rekreační lyžaře, kteří si vychutnávají nejen jízdu, ale i následné Aprés ski. Do skeletu o šířce 103 mm, který je v oblasti nártu měkčený, vsunete nohu bez nutnosti použít ruce. Vnitřní botička CushFit a kolébkovitá špička podrážky Grip Walk zaručí pohodlné celodenní lyžování na upraveném svahu a bezproblémovou chůzi v lyžácích. Možnost jednostranného cantingu (stranového náklonu komínu boty).

4 999 Kč

Set chráničů EXO 4.1. PAD SET skvěle padne a výborně ochrání lokty, kolena a zápěstí. Odolná a lehká konstrukce s pružnými stahovacími popruhy je doplněna prodyšnou síťovinou.

599 Kč

K-TOOL je jednoduchý imbusový klíč k běžné údržbě inline bruslí v terénu. Umožňuje montáž koleček a výměnu ložisek.

149 Kč

Sada vysoce odolných pánských chráničů K2 PERFORMANCE PAD SET zápěstí, loktů a kolen. Prodyšné síťované panely z prodyšného materiálu Coolmax dobře odvádějí vlhkost. Chrániče doplněny reflexními prvky pro vaši maximální bezpečnost.

899 Kč