www.sportwings.cz

Jetboil JETPOWER FUEL – 100GM Plynová kartuše, oranžová, velikost UNI

Tento kvalitní a levný produkt Jetboil JETPOWER FUEL - 100GM Plynová kartuše, oranžová, velikost UNI od spolehlivého výrobce Jetboil pohodlně dostanete u nás nyní za parádní cenu. Nyní získáte od 129 Kč. EAN: 858941006151
Jetboil JETPOWER FUEL - 100GM Plynová kartuše
Více informací »
Značka: Jetboil
129
Popis

Plynová kartuše Jetboil JETPOWER FUEL – 100GM vyniká svým složením směsi, která je třísložková. Na rozdíl od ostatních výrobců obsahuje dvě různé složky ve specifických poměrech. Díky tomu dobře hoří v zimě a nebo i když plyn dochází. Propan zajišťuje vyšší tlak plynu a kartuše má poté lepší výkonnost v chladném počasí. Isobutan zajišťuje stabilní tlak při nižší hladině plynu.

Další zboží z kategorie Outdoor
Crossroad COTTAGE 205 Dekový spací pytel

Dekový spací pytel Crossroad COTTAGE 205 s příjemnou flanelovou podšívkou. Výplň tvoří hřejivá 4HF INSULATION, která zaručuje dostatečný teplotní komfort v letním období.

849 Kč
Hannah WORTH Pánské strečové šortky

Pánské strečové šortky Hannah WORTH stojí na výhodách materiálu AFT Double Weave. Tento moderní jednovrstvý funkční materiál v sobě spojuje dvě technologie tkaní. Vnější strana kalhot je tak dobře odolná vůči oděru, trvale vodoodpudivá a navíc má i dostatečnou větruodolnost. Vnitřní strana kalhot díky materiálu dobře odvádí tělesnou vlhkost na povrch, takže uvnitř budete mít pocit sucha, i když se zapotíte.

799 Kč
Crossroad NAOS Čelovka

Praktická čelová svítilna Crossroad NAOS s moderním vzhledem s několika funkcemi včetně velmi úsporného módu. Její univerzálnost jí předurčuje k širokému spektru využití nejen v přírodě.

249 Kč
Spokey EKVILIBRO Trekkingové hole

Trekkingové hole Spokey EKVILIBRO jsou vhodné pro všechny, kteří stráví svou dovolenou aktivně v přírodě. Díky možnosti nastavení délky holí si uživatel může nastavit délku podle svých potřeb. Po složení mají hole délku pouze 64 cm, což velmi usnadňuje jejich přepravu a skladování. Systém tlumící nárazy zabraňuje přenosu nadměrných zátěží na zápěstí a lokty uživatele. K holím jsou přidány ochranné koncovky hrotu, které chrání opotřebení hrotu při chůzi na tvrdém povrchu.

449 Kč
Máme v nabídce od značky Jetboil
Jetboil 1.5L CERAMIC FLUXRING® COOK POT Outdoorový hrnec

Hrnec Jetboil 1.5L CERAMIC FLUXRING® COOK POT vám díky keramickému povrchu usnadňuje vaření a následné čištění. Je vybaven technologií FluxRing, která pomáhá koncentrovat teplo a zajistí rychlejší vaření i za větrného počasí. Navíc snižuje spotřebu paliva až o polovinu. Součástí je plastová poklička, kterou můžete použít i jako servírovací talíř.

2 199 Kč
Jetboil FLASH™ JAVA ECTO Outdoorový vařič

Outdoorový plynový vařič Jetboil FLASH™ JAVA ECTO je určený pro všechny outdoorové nadšence. Je skvělý pro aktivity ve volné přírodě, jako je táboření, vodáctví, pěší turistika, cyklovýlety, rybaření, výlety autem i na motorce a mnoho dalších. Pokud se žádné vaše outdoorové dobrodružství neobejde bez kvalitní kávy, pak jistě oceníte integrovaný French Press. Jedná se o revoluční způsob vaření na cestách – rychle a jednoduše. Pomocí jednoho kliku integrovaného zapalovače zažehnete a za 100 vteřin máte horkou vodu.

4 399 Kč
Jetboil MINIMO Outdoorový vařič

Plynový vařič Jetboil MINIMO je určený pro všechny cestovatele. Je skvělý pro aktivity ve volné přírodě, jako je táboření, vodáctví, pěší turistika, cyklovýlety, rybaření, výlety autem i na motorce a mnoho dalších. Jedná se o revoluční způsob – rychle a jednoduše ohřeje vodu nebo uvaří jídlo. Pomocí jednoho kliku integrovaného zapalovače zažehnete a za necelé 3 minuty máte uvařeno půl litru vody (ovlivňuje nadmořská výška a počasí).

4 999 Kč
Jetboil MICROMO Kompaktní vařič

Outdoorový vařič Jetboil MICROMO skvěle slouží k rychlému ohřevu vody a vaření v přírodě. Je velmi spolehlivý, bezpečný a kompaktní. Hořák MicroMo s jemnou regulací plynu se stará o pohodlí a rychlost při vaření. Varná nádoba sedí pevně na vařiči, má madlo a na dně tepelný výměník, který zabraňuje úniku tepla a zvyšuje účinnost vařiče.

4 899 Kč