www.sportwings.cz

HS Sport MATTE PANEL BALL Nafukovací míč, bílá, velikost UNI

Tento nejprodávanější výrobek HS Sport MATTE PANEL BALL Nafukovací míč, bílá, velikost UNI od známého výrobce HS Sport snadno získáte u nás právě za báječnou cenu. Na našich stránkách za 49 Kč.
EAN: 6926799213992
HS Sport MATTE PANEL BALL Nafukovací míč
Ověřit dostupnost
Značka: HS Sport
49

Nafukovací míč HS Sport MATTE PANEL BALL zpestří volné chvíle jak ve vodě, tak na pláži. Nepředvídatelné odskoky zlepšují postřeh i koordinaci, a zároveň s ním zažijete spoustu zábavy.

Další zboží z kategorie Vodní sporty

Plavecké brýle Speedo BIOFUSE 2.0 se zatmavenými skly jsou skvělé na venkovní plavání. Díky technologii Biofuse se dokonale přizpůsobí obličeji. Perforované silikonové těsnění nabízí ještě větší měkkost a přizpůsobivost. Rozdvojený pásek je možné dotáhnout pomocí klipů po stranách.

639 Kč

Ergonomický skřipec na nos Speedo, snadná manipulace. Dodává se s úložnou krabičkou.

179 Kč

Ploutve OCEANIC VIPER 2 FF jsou připraveny na každé vaše vodní dobrodružství. Skvěle se hodí na jakoukoli úroveň potápěčských dovedností, přesto mají design a výkon elitních modelů. Pro maximální zážitek v sobě kombinují hydrodynamiku a kvalitní materiály. Inovovaný tvar ploutve pomocí kanálků efektivně odvádí vodu, leštěný povrch snižuje její odpor.

1 150 Kč
-18%

Dámská bunda Helly Hansen W CREW HOODED JACKET je navržena pro pobřežní plavby. Je vyrobena z tkaniny Helly Tech Protection, která zajistí voděodolnost, větruodolnost a prodyšnost. Skvěle se hodí na výlety, kde potřebujete lehkou, ale pevnou ochranu.

3 499 Kč

Vodotěsný vak Aquos LT DRY BAG 2,5L ochrání vaše osobní věci při vodních sportech nebo na horské túře, jestliže vás přepadne náhlý déšť. Je ideální na doklady, mobil a jiné nezbytnosti. Díky průhlednému dotykovému okénku budete mít telefon stále pod kontrolou.

99 Kč

Nafukovací hračka Bestway REALISTIC REPTILE RIDE-ON v podobě realistického krokodýla podpoří dobrou zábavu v bazénu, na rybníka nebo na moři během horkých letních dní. Díky pevnému plastovému madlu se můžete bezpečně přidržovat a naplno si užívat radovánek na vodě. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

359 Kč

Nepromokavý batoh Miton FIN BACK 50 L je vhodný pro přepravu věcí při vodních sportech.

499 Kč

Nafukovací hračka Bestway BUDDY CROC RIDE-ON v podobě krokodýla podpoří dobrou zábavu v bazénu, na rybníka nebo na moři během horkých letních dní. Pevné plastové madlo napomůže ke stabilitě. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

229 Kč
Máme v nabídce od značky HS Sport

S nafukovacím lehátkem HS Sport GIANT PINEAPPLE ve tvaru ananasu se nechte unášet po vlnách a naplno si užívejte letní dovolenou.

449 Kč
-20%

Florbalovou hůl HS Sport ASNEN 28 doporučujeme začátečníkům i pokročilým hráčům. Předzahnutá čepel Nedo Magnum zaručuje skvělou kontrolu míčku. Tato lehká florbalka je certifikovaná pro soutěžní utkání.

599 Kč
-15%

Florbalová hokejka HS Sport NAKTEN 26 zaručuje pevný úchop a neklouže v ruce. Předzahnutá čepel Nedo Twenty dobře vede míček a pomáhá ke zdokonalování florbalových dovedností. Ideální pro pokročilé hobby hráče.

549 Kč
-14%

Florbalová hokejka HS Sport NAKTEN 26 zaručuje pevný úchop a neklouže v ruce. Předzahnutá čepel Nedo Twenty dobře vede míček a pomáhá ke zdokonalování florbalových dovedností. Ideální pro pokročilé hobby hráče.

599 Kč
-11%

Florbalová hůl HS Sport LERINGEN GR 32 je vhodná pro hráče žákovských kategorií, kteří se chtějí neustále zdokonalovat ve svých florbalových dovednostech. K tomu pomáhá předzahnutá čepel Nedo Twenty. Kvalitní omotávka zaručuje pevný a jistý úchop.

399 Kč

Nafukovací plovák HS Sport GOLD SWAN WATER LOUNGER ve tvaru labutě zpestří každý váš pobyt u vody. Díky úchytům se můžete bezpečně přidržovat a užívat si naplno sluníčka a vodních radovánek.

549 Kč

Omotávka na florbalové hole od značky HS Sport GRIP PERFORATED zaručuje perfektní přilnavost a příjemný úchop.

199 Kč

Nafukovací plovák HS Sport SEE LION RIDER je vhodný pro radovánky ve vodě. Díky plastovým madlům je lehké udržet se na hřbetě a užít si zábavu na plno.

249 Kč