www.sportwings.cz

HS Sport KALLSJON 28 Florbalová hůl, zelená, velikost 105

Často hledaný produkt HS Sport KALLSJON 28 Florbalová hůl, zelená, velikost 105 originál od značky HS Sport jde sehnat právě teď u nás za super peníze! Nabídka od 699 Kč.
EAN: 8591560007827
HS Sport KALLSJON 28 Florbalová hůl
Ověřit dostupnost
Značka: HS Sport
699 890 Kč Sleva -21%
Popis

Florbalovou hůl HS Sport KALLSJON 28 doporučujeme začátečníkům i pokročilým hráčům. Předzahnutá čepel Nedo Magnum zaručuje skvělou kontrolu míčku. Tato lehká florbalka je certifikovaná pro soutěžní utkání.

Další zboží z kategorie Kolektivní sporty
Mikasa VLS300 Beachvolejbalový míč

Exkluzivní oficiální hrací míč Mikasa VLS300 všech zápasů plážového volejbalu pod záštitou FIVB, včetně olympijských her. Ikonická deseti panelová konstrukce má větší panely a méně švů. Každý panel je navíc vyztužen dvojitou textilní vrstvou pro měkčí pocit ze hry. Vnitřní strana je upravena gumovým nátěrem, který zvyšuje odolnost vůči vodě a vlhkosti. Patentovaná technologie šití TwinSTLock zamezuje uvolnění švů. Použitím tenké nitě jsou spoje téměř dokonalé a tím pádem hráč nevnímá přechody panelů. Díky nižšímu odrazovému efektu se prodlužuje hráčův kontakt s míčem pro přesnější hru. Vzdušnice míče je dvojitá a perfektně elastická i při extrémních teplotách. Jedinečné barevné provedení zaručuje skvělou viditelnost míče.

1 780 Kč
Mizuno ARMGUARD W Dámské návleky na ruce

Dámské návleky na ruce ARMGUARD W je možné využít přímo při sportu či jako v rámci regeneraci po něm. Strečový materiál se dobře přizpůsobí každé ruce.

340 Kč
Kensis BASEBALL GLOVE 9.5 Baseballová rukavice

Baseballová rukavice Kensis BASEBALL GLOVE 9.5 je určena pro mladší začínající a rekreační hráče.

399 Kč
Mizuno TEAM KNEEPAD Volejbalový chránič

Volejbalový chránič Mizuno TEAM KNEEPAD s technologií Mizuno Intercool. Jedná se o systém kanálků, které zajišťují odvod přebytečného tepla. Polstrovaná část chrániče obsahuje EVA vrstvu, která je odolná a tvarově stálá.

399 Kč
Máme v nabídce od značky HS Sport

Lehátko do vody ANDĚLSKÁ KŘÍDLA od značky HS sport. Ideální volba pro vodní hrátky nebo na relax u vody.

219 Kč
HS Sport BALONEK Florbalový míček

Florbalový balónek HS Sport se speciálním povrchem, který vídáme u golfových míčků. Tento povrch zlepšuje obtékání vzduchu okolo míčku a jeho letové vlastnosti.

49 Kč
HS Sport SKI HOLDER Nosič lyží a hůlek

Plastové spony HS Sport SKI HOLDER jsou ideální jak k transportu, tak i uskladnění běžek a hůlek. Vaše běžkařské vybavení snadno sepnete dohromady a zvláště při přenášení oceníte jejich praktičnost.

69 Kč
HS Sport NEDO Florbalová čepel

Florbalová čepel HS Sport NEDO se vyznačuje lehkostí a skvělou pružností, která napomáhá ovladatelnosti a střele.

249 Kč