www.sportwings.cz

HS Sport BOLMEN 28 Florbalová hůl, bílá, velikost 100

Velmi prodávaný produkt HS Sport BOLMEN 28 Florbalová hůl, bílá, velikost 100 od oblíbené značky HS Sport je k sehnání aktuálně na webu opravdu výhodně! Akční ceny od 649 Kč.
EAN: 8591560007841
HS Sport BOLMEN 28 Florbalová hůl
Ověřit dostupnost
Značka: HS Sport
649 790 Kč Sleva -17%
Popis

Florbalovou hůl HS Sport BOLMEN 28 doporučujeme začátečníkům i pokročilým hráčům. Předzahnutá čepel Nedo Magnum zaručuje skvělou kontrolu míčku. Tato lehká florbalka je certifikovaná pro soutěžní utkání.

Další zboží z kategorie Kolektivní sporty
Puma TEAMGOAL 23 SLEEVE SOCK Pánské štulpny

Pánské štulpny Puma TEAMGOAL 23 SLEEVE SOCK z kolekce Goal kombinuje vysoce výkonné materiály s moderním designem, aby byl váš tým připraven na požadavky hry na všech úrovních.

199 Kč
Spalding TREND STARS STRIPES Basketbalový míč

Basketbalový míč Spalding TREND STARS STRIPES je ideální na vnitřní použití. Měkký povrch z kompozitní kůže poskytuje lepší pocit při hře. Exkluzivní design vznikl digitálním tiskem.

2 199 Kč
Fat Pipe BALL Florbalový míček

Florbalový míček značky Fat Pipe s certifikací pro oficiální zápasy.

39 Kč
Lotto DELTA SOCK TRNG LONG Fotbalové štulpny

Fotbalové štulpny Lotto DELTA SOCK TRNG LONG jsou nedílnou součástí výbavy každého fotbalisty. Malé logo je zobrazeno na nártu.

199 Kč
Máme v nabídce od značky HS Sport
HS Sport NEDO Florbalová čepel

Florbalová čepel HS Sport NEDO se vyznačuje lehkostí a skvělou pružností, která napomáhá ovladatelnosti a střele.

249 Kč

Florbalová hokejka HS Sport ROGEN 28 zaručuje pevný úchop a neklouže v ruce. Předzahnutá čepel Nedo Twenty dobře vede míček a pomáhá ke zdokonalování florbalových dovedností. Ideální pro pokročilé hobby hráče.

499 Kč
HS Sport CROCODILE RIDER Nafukovací krokodýl

Nafukovací krokodýl HS Sport CROCODILE RIDER je vhodný pro radovánky ve vodě. Díky pevnému plastovému madlu je lehké udržet se na hřbetě a užít si zábavu na plno.

299 Kč

Florbalová hůl HS Sport VATTERN 32 je vhodná pro hráče žákovských kategorií, kteří se chtějí neustále zdokonalovat ve svých florbalových dovednostech. K tomu pomáhá předzahnutá čepel Nedo Magnum. Kvalitní omotávka zaručuje pevný a jistý úchop.

499 Kč