www.sportwings.cz

HS Sport BOLMEN 28 Florbalová hůl, bílá, velikost 100

Vysoce kvalitní produkt HS Sport BOLMEN 28 Florbalová hůl, bílá, velikost 100 od našeho známého výrobce HS Sport snadno najdete online trvale výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 649 Kč.
EAN: 8591560007834
HS Sport BOLMEN 28 Florbalová hůl
Ověřit dostupnost
Značka: HS Sport
649 790 Kč Sleva -17%
Popis

Florbalovou hůl HS Sport BOLMEN 28 doporučujeme začátečníkům i pokročilým hráčům. Předzahnutá čepel Nedo Magnum zaručuje skvělou kontrolu míčku. Tato lehká florbalka je certifikovaná pro soutěžní utkání.

Další zboží z kategorie Kolektivní sporty
Select NOVA Házenkářský míč

Házenkářský míč Select HB NOVA je vyvinutý pro zápasy i tréninky. Nabízí zdokonalený měkčí úchop s použitím lepidla i bez něj. Osvědčená latexová duše ZeroWing zajišťuje optimální zaoblení míče.

499 Kč
Nike SQUAD LEG SLEEVE Pánské štulpny

Fotbalové návleky na nohy Nike SQUAD LEG SLEEVE mají pevný střih a spárované s tvými oblíbenými ponožkami drží při zápase chrániče holení na místě.

189 Kč

Pánské holenní chrániče G-Form PRO-S BLADE jsou novou variantou oblíbených chráničů navrženou pro rychlost, komfort a konfrontaci. Disponují patentovanou kostru s technologií RPT™, jenž využívá inteligentní kompozitní materiál. Za normálních okolností jsou měkké a flexibilní, takže tě nijak neomezují v pohybu. V případě nárazu však ochranné plochy okamžitě ztvrdnou a dojde k následnému rozložení energie do celé své plochy. Chrániče spolehlivě odvádí pot, takže budeš po celou dobu zápasu v suchu a pohodlí.

399 Kč
Mizuno TEAM KNEEPAD Volejbalový chránič

Volejbalový chránič Mizuno TEAM KNEEPAD s technologií Mizuno Intercool. Jedná se o systém kanálků, které zajišťují odvod přebytečného tepla. Polstrovaná část chrániče obsahuje EVA vrstvu, která je odolná a tvarově stálá.

399 Kč
Máme v nabídce od značky HS Sport
HS Sport PLAMEŇÁK Nafukovací plovák

Nafukovací plovák HS Sport PLAMEŇÁK zpestří každý váš pobyt u vody. Díky úchytům se můžete bezpečně přidržovat a užívat si naplno sluníčka a vodních radovánek.

399 Kč

Florbalovou hůl HS Sport STORAVAN 28 doporučujeme začátečníkům i pokročilým hráčům. Předzahnutá čepel Nedo Magnum zaručuje skvělou kontrolu míčku. Tato lehká florbalka je certifikovaná pro soutěžní utkání.

549 Kč
HS Sport GOLD SWAN WATER LOUNGER Nafukovací plovák

Nafukovací plovák HS Sport GOLD SWAN WATER LOUNGER ve tvaru labutě zpestří každý váš pobyt u vody. Díky úchytům se můžete bezpečně přidržovat a užívat si naplno sluníčka a vodních radovánek.

549 Kč
HS Sport GRIP Omotávka florbalové hole

Základní omotávka HS Sport GRIP na florbalové hole zaručuje perfektní přilnavost a příjemný úchop.

149 Kč