www.sportwings.cz

HS Sport ASNEN 28 Florbalová hůl, oranžová, velikost 95

Tento velmi žádaný výrobek HS Sport ASNEN 28 Florbalová hůl, oranžová, velikost 95 od dodavatele zboží HS Sport snadno získáte online levně. Nyní pořídíte za super cenu 599 Kč.
EAN: 8591560007858
HS Sport ASNEN 28 Florbalová hůl
Ověřit dostupnost
Značka: HS Sport
599 750 Kč Sleva -20%
Popis

Florbalovou hůl HS Sport ASNEN 28 doporučujeme začátečníkům i pokročilým hráčům. Předzahnutá čepel Nedo Magnum zaručuje skvělou kontrolu míčku. Tato lehká florbalka je certifikovaná pro soutěžní utkání.

Další zboží z kategorie Kolektivní sporty

Florbalová hůl Fat Pipe CORE 27 PWR je ideální pro dospělé hráče všech úrovní. Shaft tvoří kvalitní kompozit. Přilnavá omotávka Sticky odvádí pot z dlaní, takže hokejka neprokluzuje. Čepel PWR je na forhendové straně předzahnutá po celé své délce.

1 099 Kč
Kensis BASEBALL GLOVE 11.5 Baseballová rukavice

Baseballová rukavice Kensis BASEBALL GLOVE 11.5 je určena pro starší začínající a rekreační hráče.

449 Kč

Míč Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH z řady mini NFL logo míčů je mini verze míče na americký fotbal. Je navržen pro všechny věkové kategorie, ale i pro sběratele. Má měkký kompozitní potah pro větší přilnavost a odolnost. Fotbalový míč Soft Touch Mini je skvělým míčem pro zábavu na zahradu.

329 Kč
Salming Suspenzor Suspenzor

Lehký suspenzor Salming JOCK STRAP E-SERIES SR z pružné látky, která ideálně větrá. Tvar suspenzoru zajišťuje komfort za každé situace. Vnitřní chránič (cup) lze vyjmout a zbytek suspenzoru tak můžete bez problému vyprat.

699 Kč
Máme v nabídce od značky HS Sport
HS Sport NEDO Florbalová čepel

Florbalová čepel HS Sport NEDO se vyznačuje lehkostí a skvělou pružností, která napomáhá ovladatelnosti a střele.

249 Kč
HS Sport CROCODILE RIDER Nafukovací krokodýl

Nafukovací krokodýl HS Sport CROCODILE RIDER je vhodný pro radovánky ve vodě. Díky pevnému plastovému madlu je lehké udržet se na hřbetě a užít si zábavu na plno.

299 Kč
HS Sport ZLATÝ KRUH GLITTER Nafukovací kruh

Nafukovací kruh HS Sport vám zpestří každý pobyt u vody. Zlatavou barvu doplňují glitry uvnitř kruhu.

199 Kč

Florbalovou hůl HS Sport STORAVAN 28 doporučujeme začátečníkům i pokročilým hráčům. Předzahnutá čepel Nedo Magnum zaručuje skvělou kontrolu míčku. Tato lehká florbalka je certifikovaná pro soutěžní utkání.

549 Kč