www.sportwings.cz
Nejnovější

Scott SPARK 960 Celoodpružené horské kolo, tmavě šedá, velikost

Zažijte pocit dokonalé jízdy na horském kole Scott SPARK 960. Je extrémně rychlé, mimořádně lehké a ultra schopné. Ať už hledáte trailový bajk s malým zdvihem, downcountry model nebo kolo na občasné závody, našli jste ho. Design si zamilujete.

77 990 Kč

Kona HONZO Horské kolo, šedá, velikost

Horské kolo Kona HONZO. Honzo je řešením pro jezdce, který chce něco trochu agresivnějšího než tradiční cross-country hardtail.

31 999 Kč

Kross LEA 5.0 D XXS Dámské horské kolo, šedá, velikost

Kross LEA 5.0 XXS – kombinace praktického jízdního kola, které bude fungovat jak ve městě, tak v lehkém terénu. Kolo stvořené pro ženy – s ohledem na jejich potřeby a přizpůsobené jejím fyziognomii. Kolo je vybaveno pneumatikami o šířce 2,1“.

12 997 Kč

Kona CINDER CONE Horské kolo, zelená, velikost

Horské kolo Kona CINDER CONE. Stejně jako jeho sourozenec s většími koly, Mahuna, je Cinder Cone dokonalým všestranným pomocníkem pro lidi, kteří chtějí jezdit v terénu nebo projíždět lesními cyklostezkami. Je vybaven vzduchovou vidlicí se zdvihem 100 mm, stejně jako spolehlivým 11rychlostním pohonem a kotoučovými brzdami. Pokud jste fanouškem plusových kol, můžete provozovat pláště až 2,8”.

19 999 Kč

Scott CONTESSA SCALE 940 Dámské horské kolo, světle zelená, velikost

S dámským modelem Scott CONTESSA SCALE 940 na hliníkovém rámu se můžete směle postavit na start závodu. Je vybaven sadou SRAM Eagle s 12 rychlostmi a vidlicí RockShox.

28 799 Kč

Scott ASPECT 970 Horské kolo, tmavě modrá, velikost

Lehký, výkonný a cenově velice zajímavý model horského kola Scott ASPECT 970 s pevným rámem. V úpravě s diskovými brzdami a komponenty Syncros se jedná o vynikající kolo pro začínající terénní jezdce.

12 990 Kč

Kross LEVEL 3.0 L Horské kolo, šedá, velikost

KROSS Level 3.0 L je ztělesněním všestrannosti. Horské kolo použitelné jak ve městě, tak v terénu. Vybavili jej odpruženou vidlicí a rám je vyroben z masivního hliníku. Kolo KROSS Level 3.0 je univerzální kolo, které se přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům.

16 799 Kč

Scott CONTESSA ACTIVE 40 Dámské horské kolo, světle zelená, velikost

Žijte aktivně. Zamilujte se do horské cyklistiky. Scott CONTESSA ACTIVE 40 potěší superlehkým a pevným hliníkovým rámem i vidlicí Suntour. Kolo nejen skvěle jezdí, navíc báječně vypadá.

16 821 Kč

Scott ASPECT 750 L Horské kolo, oranžová, velikost

I za relativně málo peněz si můžete užít hodně muziky. Scott ASPECT 750 je lehké horské kolo s pevným rámem, které s vámi půjde do všeho. Oceníte diskové brzdy a komponenty Syncros. Je vynikající volbou nejen pokud s horskými koly začínáte.

14 990 Kč

Scott ASPECT 970 Horské kolo, tmavě modrá, velikost

Užijte si výlety na kole nebo vstupte do světa horské cyklistiky díky modelu Scott ASPECT 970. Jedná se o perfektní kolo také pro začínající jezdce. Poskytne pocit dokonalé kontroly, takže jízda v jakémkoliv terénu bude zážitkem. Zaujme vás i příjemná cena.

12 990 Kč

Kross LEVEL 2.0 XL Horské kolo, oranžová, velikost

Kolo Kross LEVEL 2.0 XL je kolo, které bude fungovat za všech podmínek. Toho se podařilo dosáhnout díky geometrii, která nevyžaduje sportovní agresivní polohu. Umožní vám efektivně a bezpečně řídit za všech podmínek a terénu. Model je dále vybaven osvědčenými prvky pohonu japonských firem Shimano a Suntour.

14 649 Kč

Kona FIRE MOUNTAIN Horské kolo, šedá, velikost

FIRE MOUNTAIN je naprostá klasika od značky Kona, která neustále přináší nová vylepšení a přizpůsobuje se moderním požadavkům. Pro rok 2021 tak nahradili dosavadní pohon za novou 9 – rychlostní sadu Microshift Advent pro ještě přesnější a jemnější řazení a nové brzdy Tektro HDM 275 pro okamžitou brzdnou sílu. S nastavitelnou 100 mm vidlicí Suntour a širšími 27 mm ráfky je jízda mimo cesty zábavná a především pohodlná. Pro jezdce nižšího vzrůstu je v nabídce i velikostní varianta XS na 26“ kolech.

14 999 Kč

Scott ASPECT 760 M Horské kolo, černá, velikost

I za relativně málo peněz si můžete užít hodně muziky. Scott ASPECT 760 je lehké horské kolo s pevným rámem, které s vámi půjde do všeho. Oceníte diskové brzdy a komponenty Syncros. Je vynikající volbou nejen pokud s horskými koly začínáte.

13 490 Kč

Scott CONTESSA ACTIVE 40 Dámské horské kolo, fialová, velikost

Dámské horské kolo Scott CONTESSA ACTIVE 40 s lehkým hliníkovým pevným rámem. Modely jsou vybaveny vidlicí Suntour.

18 190 Kč

Head ANCONA Horské kolo, tyrkysová, velikost

Dámské horské kolo Head ANCONA je ideálním kolem pro cyklistky, které se chtěji jízdou na kole bavit. Kolo zaujme jak barvou a svým vzhledem, stejně tak i osazením za stále příznivou cenu. Na kole můžete najít odpruženou vidlici Zoom CH-565, 24-rychlostní přehazovačku SHIMANO Tourney a brzdy Tektro V-brake.

11 990 Kč

Scott SCALE 940 Horské kolo, černá, velikost

Šlápněte do pedálů a zažijte pocit dokonalé souhry. Model Scott SCALE 940 je perlou mezi horskými koly s pevným rámem. Geometrie je inspirovaná závodními modely a umožňuje agresivní jízdu. Přímočarý je i design. Toto kolo je připravené na všechno. Co vy?

46 790 Kč

Head PUNO 27,5 Horské kolo, černá, velikost

Horské kolo Head PUNO 27,5 s hliníkovým rámem a odpruženou vidlicí. Má přehazovačku Shimano TX800 s převody 3×8 a hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO.

11 990 Kč
-25%

Kona FIRE MOUNTAIN Horské kolo, tmavě modrá, velikost

Horské kolo Kona FIRE MOUNTAIN. Díky 100mm nastavitelnému odpružení a robustním pneumatikám na širších 27mm ráfcích pomáhá Fire Mountain budovat sebevědomí jezdce v terénu. K dispozici pro menší jezdce ve verzi XS s 26” koly a 27,5“ kolem pro velikosti S-XL.

14 999 Kč

Kross LEA 6.0 D XS Dámské horské kolo, černá, velikost

Kross LEA 6.0 D XS, kolo pro opravdovou ženu. Je to kolo, které zvládne všechny podmínky. Bez ohledu na to, zda to bude lesní cesta nebo centrum rušného velkoměsta.

13 599 Kč

Kona KAHUNA Horské kolo, zelená, velikost

Toto kolo je králem klasické řady hardtailů Kona a často je to kolo, díky kterému si lidé uvědomí, jak úžasné může být horské kolo. Díky progresivní geometrii inspirované sebedůvěrou, 29palcovým kolům, 100 mm odpružené vidlici a vnitřnímu vedení kabelů je Kona KAHUNA ideální volbou do jakéhokoli terénu nebo na trail.

26 999 Kč
-19%

Kross LEA 3.0 D M Dámské horské kolo, fialová, velikost

Kross LEA 3.0 D M – kombinace praktického jízdního kola, které bude fungovat jak ve městě, tak v lehkém terénu. Kolo stvořené pro ženy – s ohledem na jejich potřeby a přizpůsobené jejích fyziognomii. Kolo je vybaveno 2,1” širokými pneumatikami Wanda. Díky odpružené vidlici KROSS nebude jízda na nerovném povrchu a překonávání obrubníků žádný problém.

11 199 Kč

Head ANCONA 27,5 Dámské horské kolo, tyrkysová, velikost

Dámské horské kolo Head ANCONA 27,5 je ideálním kolem pro cyklistky, které se chtějí jízdou na kole bavit. Kolo zaujme jak barvou a svým vzhledem, tak i osazením za stále příznivou cenu. Na kole můžete najít odpruženou vidlici Zoom CH-565, 24-rychlostní přehazovačku SHIMANO Tourney a V-brake brzdy Tektro.

9 999 Kč

Bergamont REVOX 5 Horské kolo, tmavě modrá, velikost

Sportovní horské kolo Bergamont REVOX 5 s pevným rámem na široké využití. Rám Revox s aktualizovanou geometrií, větším prostorem na průchod pneumatik rámem a lepší montážní kompatibilitou s blatníky a stojánkem.

17 999 Kč
-22%

Kona LAVA DOME Horské kolo, fialová, velikost

Horské kolo Kona LAVA DOME. Postaveno na kvalitním hliníkovém rámu, vybaveno hydraulickými brzdami a odpruženou vidlicí. S 29” koly, které pojmou až 2,6” pláště, je toto kolo připraveno na vše, co mu stojí v cestě!

15 499 Kč

Bergamont REVOX 2 Horské kolo, tyrkysová, velikost

Univerzální hardtail horské kolo Bergamont REVOX 2 do každého terénu. Rám Revox s moderní geometrií, velkým rozsahem velikostí, velkou průchodností pneumatik rámem a optimální kompatibilitou při dodatečné montáži blatníků a stojanu.

15 499 Kč

Kross LEA 3.0 D XS Dámské horské kolo, fialová, veľkosť XS

Kross LEA 3.0 D XS – kombinace praktického jízdního kola, které bude fungovat jak ve městě, tak v lehkém terénu. Kolo stvořené pro ženy – s ohledem na jejich potřeby a přizpůsobené jejích fyziognomii. Kolo je vybaveno 2,1” širokými pneumatikami Wanda. Díky odpružené vidlici KROSS nebude jízda na nerovném povrchu a překonávání obrubníků žádný problém.

11 199 Kč

Scott ASPECT 970 Horské kolo, tmavě modrá, veľkosť L

Užijte si výlety na kole nebo vstupte do světa horské cyklistiky díky modelu Scott ASPECT 970. Jedná se o perfektní kolo také pro začínající jezdce. Poskytne pocit dokonalé kontroly, takže jízda v jakémkoliv terénu bude zážitkem. Zaujme vás i příjemná cena.

12 990 Kč
-20%

Kross HEXAGON 5.0 S Horské kolo, černá, veľkosť S

Kross Hexagon 5.0 S je kolo, které vás může seznámit s horskou cyklistikou a zároveň snadno poslouží jako kolo pro městské ježdění. Spolehlivé brzdění za všech podmínek zajišťují hydraulické kotoučové brzdy.

12 199 Kč
-19%

Kross LEA 6.0 D M Dámské horské kolo, černá, veľkosť M

Kross LEA 6.0 D M, kolo pro opravdovou ženu. Je to kolo, které zvládne všechny podmínky. Bez ohledu na to, zda to bude lesní cesta nebo centrum rušného velkoměsta.

13 599 Kč

Scott CONTESSA ACTIVE 20 Dámské horské kolo, tmavě modrá, veľkosť L

Užijte si výlety na kole, cyklo dovolenou nebo objevte svět horské cyklistiky s modelem Scott CONTESSA ACTIVE 20. Toto kolo s vámi půjde do všeho a nenechá vás ve štychu v žádném terénu. Zalíbí se vám také design. TOP komponenty samozřejmostí.

23 390 Kč

Kross LEVEL 2.0 M Horské kolo, oranžová, veľkosť M

Kolo Kross LEVEL 2.0 M je kolo, které bude fungovat za všech podmínek. Toho se podařilo dosáhnout díky geometrii, která nevyžaduje sportovní agresivní polohu. Umožní vám efektivně a bezpečně řídit za všech podmínek a terénu. Model je dále vybaven osvědčenými prvky pohonu japonských firem Shimano a Suntour.

13 599 Kč

Scott SCALE 980 Horské kolo, tmavě zelená, veľkosť L

Šlápněte do pedálů a zažijte pocit dokonalé souhry. Model Scott SCALE 980 je perlou mezi horskými koly s pevným rámem. Geometrie je inspirovaná závodními modely a umožňuje agresivní jízdu. Přímočarý je i design. Toto kolo je připravené na všechno. Co vy?

25 990 Kč

Kross LEVEL 6.0 XXL Horské kolo, vínová, veľkosť XXL

Horské kolo Kross LEVEL 6.0 XXL, které vám nejen dává možnost začít dobrodružství s MTB maratony, ale také díky možnosti montáže mnoha doplňků dobře poslouží jako dojezdový stroj do práce ve městě. Na tento model je možné namontovat blatníky, nosič, kufr, stojánek a mnoho dalších doplňků, díky čemuž výrazně zvýšíte jeho možnosti.

23 999 Kč

Scott ASPECT 760 L Horské kolo, černá, veľkosť L

I za relativně málo peněz si můžete užít hodně muziky. Scott ASPECT 760 je lehké horské kolo s pevným rámem, které s vámi půjde do všeho. Oceníte diskové brzdy a komponenty Syncros. Je vynikající volbou nejen pokud s horskými koly začínáte.

13 490 Kč

Kross LEVEL 3.0 M Horské kolo, šedá, veľkosť M

KROSS Level 3.0 M je ztělesněním všestrannosti. Horské kolo použitelné jak ve městě, tak v terénu. Vybavili jej odpruženou vidlicí a rám je vyroben z masivního hliníku. Kolo KROSS Level 3.0 je univerzální kolo, které se přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům.

16 792 Kč
-20%

GT AVALANCHE 29″ EXPERT Horské kolo, černá, veľkosť L

Vyrazte na nové tratě se zcela přepracovaným GT Avalanche. Avalnche přichází na novém hliníkovém rámu, svěžím stylem a moderními prvky. Avalanche je kolo pro ambiciózní bikery, kteří chtějí spolehlivé kolo. Kolo je vybavenou uzamykatelnou, odpruženou vidlicí, hydraulickými kotoučovými brzdami Shimano a osazením SRAM.

29 599 Kč

Scott ASPECT 950 Horské kolo, šedá, veľkosť XL

Užijte si výlety na kole nebo vstupte do světa horské cyklistiky díky modelu Scott ASPECT 950. Jedná se o perfektní kolo také pro začínající jezdce. Poskytne pocit dokonalé kontroly, takže jízda v jakémkoliv terénu bude zážitkem. Zaujme vás i příjemná cena.

18 190 Kč

Head PUNO Horské kolo, tmavě šedá, veľkosť L

Horské kolo HEAD PUNO je skvělou variantou v poměru cena/výkon. Hliníkový rám, odpružená vidlice ZOOM, komponenty Shimano TX800 s převody 3×8 a hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO. Doporučujeme zakoupit přilbu a další bezpečnostní vybavení.

13 990 Kč

Scott SCALE 965 Horské kolo, tmavě modrá, veľkosť L

Šlápněte do pedálů a zažijte pocit dokonalé souhry. Model Scott SCALE 965 je perlou mezi horskými koly s pevným rámem. Geometrie je inspirovaná závodními modely a umožňuje agresivní jízdu. Přímočarý je i design. Toto kolo je připravené na všechno. Co vy?

33 790 Kč

Kross HEXAGON 6.0 M Horské kolo, černá, veľkosť M

Bez ohledu na to, zda jej chcete vzít do lehkého terénu, nebo jen potřebujete něco, co vám pomůže dostat se bez problémů do práce, KROSS HEXAGON 6.0 M bude to, co potřebujete.

12 999 Kč