www.sportwings.cz

Holmenkol WOLRDCUP MIX COLD RED-BLUE Parafín, modrá, velikost UNI

Tento skvělý produkt Holmenkol WOLRDCUP MIX COLD RED-BLUE Parafín, modrá, velikost UNI originál od výrobce Holmenkol jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní za příznivou cenu! Zrovna teď v akci za 260 Kč.
EAN: 4250081616393
Holmenkol WOLRDCUP MIX COLD RED-BLUE Parafín
Ověřit dostupnost
Značka: Holmenkol
260

Vysoce kvalitní základní a tréninkový vosk Holmenkol WOLRDCUP MIX COLD RED-BLUE na hydrokarbonové bázi.

Další zboží z kategorie Servis lyží

Syntetický závodní korek Swix s vyšší hustotou.

209 Kč

Parafín Skivo pro běžecké i sjezdové lyže – 2 °C až + 2 °C. Zajišťuje dobrý skluz běžeckých a sjezdových lyží, snowboardů na sněhu při teplotě -2°C až +2°C.

114 Kč

Vosk Skivo na jemnozrnný sníh (0 °C až – 5 °C). Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při teplotě 0°C až -5°C.

114 Kč
-52%

Vosk Swix CH12 combi 60g obsahuje CH6 modrý 20g, CH7 fialový 20g, a CH8 červený 20g.

104 Kč

Swix HS6 má velmi univerzální použití – od základu pro prášky přes závodní vosk při nízké vlhkosti až po vosk používaný k promazávání závodních lyží do studených podmínek. HS6 se vyznačuje dobrou odolností a výkonem na přírodním i umělém sněhu. HS6 může být použit sám o sobě jako finální vrstva nebo může být použit jako základ pod řadu TS, prášky a urychlovače. Doporučené teplota zažehlování: 145°C. Nahrazuje LF6X.

459 Kč

Vosk Skivo pro teplotu (0° C a vyšší). Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při teplotě 0°C a vyšší.

114 Kč
-27%

Ochranný prostředek Vauhti SKIN SKI CARE RED, vyvinutý speciálně pro protismykové lyžařské pásy SKIN, který zabraňuje namrzání a zlepšuje odolnost proti znečištění pásů.

399 Kč

Smývací roztok Skivo na běžecké lyže, určený pro smývání starých vosků a všech nečistot ze skluznic lyží a snowboardů. Doporučuje se použít před každým mazáním lyží a snowboardů.

242 Kč
Máme v nabídce od značky Holmenkol

Stoupací vosk Holmenkol ČERVENÝse nejlépe hodí na jemný starý nebo transformovaný sníh a jemnozrnný technický sníh.

330 Kč

Sprej Holmenkol NO WAX ANTI ICE + GLIDER SPRAY zabraňuje tvoření námrazy a ledu na odrazové ploše lyží a dodává tak jistotu při stoupání. Aplikace je rychlá a jednoduchá. Sprej je určen pro lyže typu zero, chemical i pro skluznici se šupinami. Svým jemným složením je šetrný k životnímu prostředí.

450 Kč

Stoupací vosk Holmenkol ŽLUTÝ je podobný klistru a hodí se při proměnlivých podmínkách při vlhkém novém sněhu, společně s tvrdšími vosky.

330 Kč

Stoupací vosk Holmenkol FIALOVÝ SPEZIAL má široký rozsah použití od (padajícího) nového sněhu až po jemný starý nebo transformovaný sníh a technický sníh.

330 Kč

Stoupací vosk Holmenkol MODRÝ SPEZIAL je nejlépe použít při vysoké vlhkosti vzduchu, na nový a jemnozrnný prachový a technický sníh.

330 Kč

Speciální syntetický korek Holmenkol SYNTHETIC KORK k zapracování stoupacích vosku.

160 Kč

Kvalitní základní a tréninkový parafín Holmenkol BETAMIX ČERVENÝ na hydrokarbonové bázi. Parafín vyniká svou extrémní odolností vůči otěru a širokou škálou použití.

260 Kč

Kvalitní základní a tréninkový vosk Holmenkol ALPHAMIX ŽLUTÝ na hydrokarbonové bázi. Je vhodný na měkký, nový a jemnozrnný sníh.

260 Kč