www.sportwings.cz

Holmenkol ŠKRABKA Plexisklová škrabka, transparentní, velikost UNI

Kvalitní výrobek Holmenkol ŠKRABKA Plexisklová škrabka, transparentní, velikost UNI od skvělé a známé značky Holmenkol můžete dostat zrovna dnes opravdu výhodně! V akci za 180 Kč.
EAN: 4014701000883
Holmenkol ŠKRABKA Plexisklová škrabka
Ověřit dostupnost
Značka: Holmenkol
180

Velmi kvalitní plexisklová škrabka Holmenkol k odstraňování přebytečného zažehleného vosku.

Další zboží z kategorie Žehličky

Profesionální elektronická žehlička Holmenkol RACING WAXER 230 V používaná a ověřená při závodech. Jistě oceníte jednoduché a přesné nastavení teploty pomocí otočného kolečka.

3 999 Kč

Nylonový, víceúčelový kartáč Swix T0161O, oválný.

799 Kč

Kartáč Swix T0159B je kombinovaný bronzový a nylonový víceúčelový kartáč.

699 Kč

Plastová škrabka Skivo, určená k odstraňování a roztírání vosků.

41 Kč

Ekonomická digitální žehlička Swix ŽEHLIČKA DIGITAL 220V s 18 mm silnou topnou deskou, která výborně rozvádí teplo. Digitální miktoprocesor zajišťuje velice přesnou kontrolu nastavené teploty. Digitální displej je ovládán otočným regulátorem teploty. Teplotní rozsah se pohybuje mezi 80°C a 170°C

2 990 Kč
-10%

Vynikající cenově dostupná žehlička Swix, která se však vyrovná mnohem dražším modelům. Zcela přepracovaný design s ergonomickým tělem a širokou kovovou deskou, která se dobře hodí jak na sjezdovky, tak snowboard a běžky. Se zkosením na jedné straně pro snadnější udržení konstantní rychlosti zažehlování vosku. Silná kovová deska zaručuje stálou teplotu zažehlování.

1 299 Kč

Kombinovaný kartáč Skivo k odstraňování vosků – čištění skluznice po použití škrabky, k očištění a otevření skluznice před navoskováním, pro zvýšení absorbce vosku do skluznice, k leštění skluznice.

340 Kč
-2%

Plexi škrabka Swix T0825D s tloušťkou 5 mm.

195 Kč
Máme v nabídce od značky Holmenkol

Impregnace Holmenkol NORDIC SKIN SPRAY 60 ML určená pro úpravu stoupacích pásu pro všechny typy sněhu i teploty.

460 Kč

Velmi kvalitní plexisklová škrabka Holmenkol k odstraňování přebytečného zažehleného vosku.

130 Kč

Speciální syntetický korek Holmenkol SYNTHETIC KORK k zapracování stoupacích vosku.

160 Kč
-38%

Čistič a odstraňovač vosku Holmenkol WAXAB ve spreji, který se tak pohodlně nanáší. Použití jak na skluznici, tak i na ruce.

239 Kč

Kvalitní základní a tréninkový parafín Holmenkol BETAMIX ČERVENÝ na hydrokarbonové bázi. Parafín vyniká svou extrémní odolností vůči otěru a širokou škálou použití.

260 Kč

Stoupací vosk Holmenkol MODRÝ SPEZIAL je nejlépe použít při vysoké vlhkosti vzduchu, na nový a jemnozrnný prachový a technický sníh.

330 Kč

Stoupací vosk Holmenkol ŽLUTÝ je podobný klistru a hodí se při proměnlivých podmínkách při vlhkém novém sněhu, společně s tvrdšími vosky.

330 Kč

Kvalitní základní a tréninkový vosk Holmenkol ALPHAMIX ŽLUTÝ na hydrokarbonové bázi. Je vhodný na měkký, nový a jemnozrnný sníh.

260 Kč