www.sportwings.cz

Holmenkol GRIP FIALOVÝ Stoupací vosk, fialová, velikost UNI

Velmi oblíbený produkt Holmenkol GRIP FIALOVÝ Stoupací vosk, fialová, velikost UNI od spolehlivé značky Holmenkol máte možnost najít tady a teď právě téměř zdarma. Akční cena již od 330 Kč.
EAN: 4250081610704
Holmenkol GRIP FIALOVÝ Stoupací vosk
Ověřit dostupnost
Značka: Holmenkol
330

Stoupací vosk Holmenkol GRIP FIALOVÝ je vhodný na vlhký nový sníh kolem nuly.

Další zboží z kategorie Vosky

Čistič na Skin lyže Swix SKIN CLEANER odstraňuje nečistoty a zbytky z SKIN BOOST. Čistí mohérové pásy integrované do skluznice, aniž by jakkoli narušoval lepidlo použití v pásu. Používáním čističe vrátíte pásům jejich původní vlastnosti a účinnost při odrazu a skluzu.

499 Kč

Roztok k ošetření integrovaných pásů Swix SKIN BOOST zlepšuje skluzné vlastnosti integrovaných pásů. Můžete aplikovat kdekoli díky rychlému zasychání. Ochrání pásy integrované do skluznice. Zabraňuje jejich namrzání a zlepšuje skluz. Doporučená údržba pro lyže s integrovanými pásy. Prodlužuje jejich životnost a přináší lepší zážitek z lyžování.

649 Kč

Univerzální souprava vosků Skivo. Zajišťují dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při všech teplotách.

198 Kč

Univerzální vosk Skivo. Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při teplotě 0°C a vyšší.

114 Kč

Skin vosk Swix SKIN AEROSOL vhodný na back country a horskou turistiku. Aplikuje se na stoupací pás. Do všech sněhových podmínek.

389 Kč

Impregnace na skin lyže Swix SKIN IMPREGNATION 80 ml. Dlouhotrvající vyčištění integrovaných pásů. Odpuzuje vodu a nečistoty. Zabraňuje namrzání pásů a zlepšuje skluz. Riziko namrzání se objevuje především při teplotách okolo bodu mrazu.

499 Kč

Taktéž často používaný vosk, a to jak při závodech, tak v turistice. Pokud začne modrý extra klouzat, je na čase aplikovat tenkou vrstvu vosku Swix. Čerstvě napadaný sníh: 0°C. Starý jemnozrnný sníh: -1°C až -3°C.

179 Kč
-38%

Čistič a odstraňovač vosku Holmenkol WAXAB ve spreji, který se tak pohodlně nanáší. Použití jak na skluznici, tak i na ruce.

239 Kč
Máme v nabídce od značky Holmenkol

Stoupací vosk Holmenkol MODRÝ SPEZIAL je nejlépe použít při vysoké vlhkosti vzduchu, na nový a jemnozrnný prachový a technický sníh.

330 Kč

Stoupací vosk Holmenkol ČERVENÝse nejlépe hodí na jemný starý nebo transformovaný sníh a jemnozrnný technický sníh.

330 Kč

Speciální syntetický korek Holmenkol SYNTHETIC KORK k zapracování stoupacích vosku.

160 Kč

Vysoce kvalitní základní a tréninkový vosk Holmenkol WOLRDCUP MIX COLD RED-BLUE na hydrokarbonové bázi.

260 Kč

Lehce fluorovaný tekutý vosk Holmenkol SYNTEC LF, který má jednoduchou a rychlou aplikaci. Jistě oceníte jeho univerzální použití na všech typech sněhu.

790 Kč

Kvalitní základní a tréninkový parafín Holmenkol BETAMIX ČERVENÝ na hydrokarbonové bázi. Parafín vyniká svou extrémní odolností vůči otěru a širokou škálou použití.

260 Kč

Kvalitní základní a tréninkový vosk Holmenkol ALPHAMIX ŽLUTÝ na hydrokarbonové bázi. Je vhodný na měkký, nový a jemnozrnný sníh.

260 Kč

Sprej Holmenkol NO WAX ANTI ICE + GLIDER SPRAY zabraňuje tvoření námrazy a ledu na odrazové ploše lyží a dodává tak jistotu při stoupání. Aplikace je rychlá a jednoduchá. Sprej je určen pro lyže typu zero, chemical i pro skluznici se šupinami. Svým jemným složením je šetrný k životnímu prostředí.

450 Kč