www.sportwings.cz

HIPHOP TREATING BALL 9.5 CM Míček na pamlsky, oranžová, velikost UNI

Hodně žádaný kus HIPHOP TREATING BALL 9.5 CM Míček na pamlsky, oranžová, velikost UNI od našeho výrobce HIPHOP můžete koupit momentálně na našich stránkách extra výhodně. Právě lze objednat jen za 95 Kč. EAN: 8596410432309
HIPHOP TREATING BALL 9.5 CM Míček na pamlsky
Více informací »
Značka: HIPHOP
95
Popis

Míček na pamlsky HipHop TREATING BALL 9.5 CM zabaví vaše mazlíčky a vy si tak budete moci oddychnout. Uvnitř balonku jsou gumové přepážky, za které se pamlsky zachytí, díky tomu bude muset pes vyvinout značnou snahu, aby se k pamlskům dostal.

Další zboží z kategorie Vše pro psy
TRIXIE FIRST AID KIT FOR DOGS Lékárnička pro psy

Lékárnička první pomoci Trixie FIRST AID KIT FOR DOGS se vám bude hodit, pokud máte psa nebo kočku. Obsahuje vše nezbytné pro poskytnutí první pomoci vašemu mazlíčkovi.

199 Kč
TRIXIE WALKER ACTIVE LONG M-L Ochranné boty pro psy

Ochranné boty pro psy Trixie WALKER ACTIVE LONG M-L nabízejí ochranu na kamenitém povrchu či před posypovou solí v zimě. Lze je použít také jako ochranu při poranění tlapky. Díky robustní profilované podrážce z PVC jsou protiskluzové. Vysoký návlek a pásky se suchým zipem udrží botičku na noze i při pohybu psa.

429 Kč
TRIXIE PREMIUM XS-S Vodítko

Vodítko Trixie PREMIUM XS-S je vyrobeno z pevného dvouvrstvého popruhu. Pro větší komfort má rukojeť polstrovanou neoprenem. Pod rukojetí navíc naleznete očko, kam můžete upevnit identifikační známku či světýlko.

179 Kč
TRIXIE PREMIUM HARNESS S-M Postroj

Postroj Trixie PREMIUM HARNESS S-M je díky flísovému polstrování velmi pohodlný. Díky nastavitelnému hrudnímu popruhu se jednoduše přizpůsobí psovi.

189 Kč
Máme v nabídce od značky HIPHOP
HIPHOP DOG TENNIS BALL 6

Klasický tenisák HipHop DOG TENNIS BALL zabaví každého psa. Díky plovoucímu materiálu ho můžete používat i na házení do vody.

29 Kč
HIPHOP BALL ON ROPE 7 CM Míček na laně

Míček na laně od značky HipHop je vhodný nejen na přetahování, ale také se s ním skvěle hází do dálky. Drobné výstupky na míčku usnadňují psovi držení míčku v tlamě.

99 Kč
HIPHOP FRISBEE 23CM MIX Létající disk pro psy

Létající talíř HipHop FRISBEE s příchutí vanilky si vaši mazlíčci okamžitě zamilují. Talíř má skvělé letové vlastnosti a podporuje vytrvalost, reakce a rychlost psa. Je vyroben z plovoucího materiálu, takže ho můžete využít i na aportování do vody.

125 Kč
HIPHOP RUBBER RING 15 CM Gumový kroužek

Gumový kroužek HipHop RUBBER RING je ideální pomůcka na přetahování a aportování. Je vyrobený z velmi odolného a pružného materiálu, který odolná i větším plemenům.

119 Kč