www.sportwings.cz

Head NOVAK 23 Dětská tenisová raketa, světle modrá, velikost

Diskontní výrobek Head NOVAK 23 Dětská tenisová raketa, světle modrá, velikost od dodavatele s dlouholetou historií Head jednoduše můžete získat právě teď opravdu levně. Nyní za 699 Kč.
EAN: 724794220641
Head NOVAK 23 Dětská tenisová raketa
Ověřit dostupnost
Značka: Head
699

Chlapecká tenisová raketa Head NOVAK 23 je pojmenovaná po profesionálním tenistovi Novaku Djokovicovi. Je perfektní raketou pro chlapce ve věku 6 až 8 let, kteří chtějí zažít první tenisové pocity. Je dodávána s unikátním prvkem Damp+, který izoluje náraz pro snížení vibrací.

Další zboží z kategorie Začátečník

Rekreační dětská raketa MINIONS 2.0 JR 23 určena pro děti ve věku od 6ti do 8 let.

849 Kč

Juniorská tenisová raketa Tregare TECH BLADE má zkrácenou délku pro snadnější ovládání a lepší nácvik základních technik.

299 Kč

Dětská tenisová raketa Head COCO 23 byla pojmenovaná po americké profesionální tenisce Coco Gauff. Je perfektní raketou pro dívky ve věku 6 až 8 let, které chtějí zažít první tenisové pocity. Je dodávána s unikátním prvkem Damp+, který izoluje náraz pro snížení vibrací.

699 Kč

Dívčí tenisová raketa Head COCO 21 byla pojmenovaná po americké profesionální tenisce Coco Gauff. Je perfektní raketou pro dívky ve věku 4 až 6 let, které chtějí zažít první tenisové pocity. Je dodávána s unikátním prvkem Damp+, který izoluje náraz pro snížení vibrací.

599 Kč

Juniorská tenisová raketa Tregare TECH BLADE má zkrácenou délku pro snadnější ovládání a lepší nácvik základních technik.

299 Kč

Rekreační dětská / juniorská raketa MINIONS 2.0 JR 25 určena pro děti ve věku od 9ti do 12 let.

969 Kč

Tenisová raketa Tregare PRO SWIFT je určena pro začínající a mírně pokročilé rekreační hráče.

299 Kč

Dětská tenisová raketa Wilson US OPEN 21 je určena pro děti ve věku od 5 do 7 let, které s tenisem začínají. Díky své délce a velikosti hlavy zajišťuje výbornou kontrolu míčku.

649 Kč
Máme v nabídce od značky Head

Pánská lyžařská helma Head RADAR s integrovaným hledím. Perfektně sedí na hlavě, má vynikající ventilaci ovládanou jedním posunem pojezdu na pozici zavřeno/otevřeno, v zadní části kolečko pro perfektní fit a magnetické uzamčení bezpečnostního pásku pod bradou. Visor je upevněn na gumové provázky a buď perfektně sedne do helmy, nebo si ho jednoduše otevřete a přichytíte na okraj helmy.

3 799 Kč

Jedinečný 3D tvar lyže Head SHAPE V4 + PR 11 GW zajišťuje stabilitu a výkon, což pomáhá středně pokročilým lyžařům získat na horách jistotu. Pas o šířce 74 mm je vhodný pro oblouky s malým až středním poloměrem a konstrukce LYT Tech snižuje zbytečnou hmotnost, což znamená menší únavu nohou a delší lyžařské dny. Rocker ve špičce vytváří snadné zahájení oblouku, zatímco plný kontakt s hranou dodává rychlý přechod z hrany na hranu a výsledkem je snadno ovladatelná lyže pro jízdu na sjezdovce.

13 380 Kč

Vázání Head NX LGCY pro začátečníky a mírně pokročilé. Prstový strap se systémem Auto Open pro pohodlný nástup a výstup z vázání. Samozřejmostí je nastavitelný náklon zadní opěrky pro přizpůsobení se vašim nárokům.

3 690 Kč

Sezóny prověřená juniorská lyžařská obuv Head KORE 60 se čtyřmi přezkami a suchým zipem v šíři 30 mm. Je velice dobře propracovaná a zajistí snadnou ovladatelnost lyží.

2 499 Kč

Dámská outdoorová obuv Head CALAMA je vyrobena kombinací přírodní kůže a textilního materiálu. Tento materiál je pevný, větruodolný a dobře se udržuje. Upevnění obuvi je řešeno osvědčeným způsobem pomocí kvalitních tkanic. Obuv je vybavena pryžovou podešví a měkkou mezipodešví, která má vyšší hustotu a tím zajišťuje stabilitu a tlumení dopadů. Nesmí chybět ani reflexní prvky s dokonalým odrazem světla STREAK REFLEX. Boty CALAMA využijete nejen při turistice, ale i při běžném denním nošení.

799 Kč

Dětské zateplené kalhoty Head SOLAX jsou vhodné na procházky do přírody i do města. Praktické kapsy na zip a stahování v pase.

699 Kč

Univerzální dětská fleecová čepice Head BRADY, která spolehlivě zahřeje v zimních měsících.

199 Kč

Odlehčená raketa Head GRAVITY TEAM je ideální pro mnoho typů tenisových hráčů. Přichází s nejnovější technologií a vzorem výpletu 16×20, který podporuje masivní sweetspot.

3 499 Kč