www.sportwings.cz

Gerber ARMBAR SLIM CUT Multifunkční nůž, stříbrná, velikost UNI

Tento kvalitní a žádaný kousek Gerber ARMBAR SLIM CUT Multifunkční nůž, stříbrná, velikost UNI od dodavatele zboží Gerber jednoduše můžete získat právě nyní až neuvěřitelně levně! Akční ceny od 959 Kč. EAN: 013658160347
Gerber ARMBAR SLIM CUT Multifunkční nůž
Více informací »
Značka: Gerber
959
Popis

Multifunkční nůž Gerber ARMBAR SLIM CUT nabízí tenkou jemnou čepel. Díky velkému otvoru nůž nemusíte otevírat nehtem, ale můžete použít palec. V tomto multifunkčním nástroji naleznete rovněž nůžky a otvírák na láhve.

Další zboží z kategorie Outdoor
RIDGEMONKEY THERMOMUG DLX BREW SET Termohrnek

Termohrnek RidgeMonkey THERMOMUG DLX BREW SET se sadou tří vodotěsných nádob, ve kterých můžete skladovat například čaj či kávu. Set je ideální pro všechny nadšence outdoorových aktivit.

709 Kč

Pohodlná skládací kempová židle Coleman s ocelovou konstrukcí. Židle je opatřena opěrkami pro ruce a držákem nápojů.

499 Kč
Gerber PACK HATCHET FLAT SAGE GREEN STONEWASH Sekera

Kompaktní sekera Gerber PACK HATCHET FLAT SAGE GREEN STONEWASH je ideální pro dobrodruhy a na kempování. Prstové drážky v rukojeti umožňují neuvěřitelnou kontrolu hran a skvělý úchop, abyste zvládli detailní práci a přesné řezy.

1 399 Kč
ADVENTURE MENU KUŘE KORMA S RÝŽÍ Outdoorová strava

Ochutnejte tu pravou Indii od značky Adventure menu, která je připravena podle tradičních receptur.. Kuřecí prsní kousky v omáčce s kokosovým mlékem, smetanou a kořením Garam masala přímo z dálného východu. V každém kousku můžete cítit řadu přísad jako je skořice, zázvor, citron, kayenský pepř. Všechny přísady se spojí v jeden neopakovatelný vjem.

189 Kč
Máme v nabídce od značky Gerber
Gerber STAKEOUT Multifunkční nůž

Každý výlet je jiný, ale jedna věc zůstává stejná: vybavení, které nesete, musí být praktické. Multifunkční nůž Gerber STAKEOUT zvládá činnosti, kterým čelíte každý výlet. Navíc nabízí nízkou hmotnost, všestrannost a sbalitelnost.

1 689 Kč
Gerber FUSE Kapesní nůž

Kapesní nůž Gerber FUSE nabízí pevný, stylový, trendy design. Dvě celonerezové vložky poskytují zvýšenou tuhost a snadno přístupný zámek vložky usnadňuje obsluhu. Díky sponě můžete nůž přicvaknout za opasek nebo kapsu.

1 129 Kč
Gerber TRUSS MULTI-TOOL Multifunkční nůž

Gerber TRUSS MULTI-TOOL je komplexní multifunkční nůž se 17 nástroji vytvořenými podle potřeb náročného uživatele. Tento multifunkční nástroj má za cíl odstranit přebytečnou zátěž při zachování všech funkcí.

1 969 Kč
Gerber COMPLEAT COOK EAT CLEAN TONG FSG Sada příborů

Multifunkční příbor Gerber COMPLEAT COOK EAT CLEAN TONG FSG obsahuje vidličku, lžíci, špachtli a multifunkčním nástroj. Sada je snadno sbalitelná a spojením lžíce či vidličky se špachtlí z ní vytvoříte praktické kleště.

959 Kč