www.sportwings.cz

GALA VOLLEYBALL NET SP 09039 Volejbalová síť, bílá, velikost UNI

Tento kvalitní a levný kousek GALA VOLLEYBALL NET SP 09039 Volejbalová síť, bílá, velikost UNI od kvalitní značky GALA pohodlně dostanete na našich stránkách teď napořád výhodně! Na našich stránkách za 3 499 Kč.
EAN: 8590001093771
GALA VOLLEYBALL NET SP 09039 Volejbalová síť
Ověřit dostupnost
Značka: GALA
3 499 4 390 Kč Sleva -20%

Volejbalová síť Gala VOLLEYBALL NET SP 09039 pro vrcholové soutěže, vyrobená dle mezinárodních norem a otestovaná německou volejbalovou federací. Boky jsou lemovány POP černým popruhem v šíři 5 cm a vyztuženy laminátovou tyčí. Horní okraj je protažen kevlarem o délce 12,5 m s dvěma smyčkami a spodní okraj šňůrou 12,5 m. Síť je na bocích opatřena 3 úvazky. Součástí sítě jsou vytyčovací pásky šíře 5 cm.

Další zboží z kategorie Volejbal

Volejbalový míč Wilson SUPER SOFT PLAY je ideální volbou pro rekreační hru a zábavu. Díky pěnovému materiálu pod pláštěm zajišťuje měkký pocit při kontaktu. Strojově šitá konstrukce a kvalitní materiál zaručují dlouhou odolnost. Kvalitní butylkaučuková duše udržuje míč dlouhou dobu nafouknutý.

540 Kč

Volejbalový míč Gala PRO LINE BV 5121 S splňuje všechny oficiální parametry a je určen ke hře v nejvyšších soutěžích. Moderní 10ti panelová konstrukce zajišťuje výborné letové vlastnosti a dobrou viditelnost při hře jak pro hráče, tak i diváky.

1 170 Kč
-16%

Míč na beachvolejbal Spokey LIBERO je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé hráče. Díky vysoce kvalitním materiálům je velice odolný.

249 Kč

Volejbalový chránič kolen Mizuno Team Kneepad.

399 Kč

Beachvolejbalový míč Mikasa SBV vyniká patentovaným povrchovým materiálem EVA, který je velice měkký a extrémně odolný. Dalším důležitým faktorem pro maximální zážitek ze hry je nízká hmotnost. Míč sice letí pomaleji, kontakty a údery rukou nejsou tak bolestivé, jak je tomu u jiných míčů. Díky tomu se učíte hře rychleji. Deseti panelová konstrukce ubrala spoje a inovovaná technologie lepení dělá přechody téměř neviditelné. Barevné provedení zaručuje skvělou viditelnost jak pro hráče, tak diváky. Ideální míč pro začínající plážové volejbalisty.

760 Kč
-38%

Míč na beachvolejbal Molten V5B1502 je vhodný pro trénink a volný čas. Povrch tvoří měkká syntetická kůže.

399 Kč

Volejbalový míč Mikasa V200W s aerodynamickým tvarem z nově vyvinutých 18-ti panelů, který zlepšuje letové vlastnosti a dává hráčům větší kontrolu nad míčem. Je dokonale vyvážený a určený pro šestkový volejbal. Míč je složen ze čtyř vrstev, vysoce elastické dvouvrstvé vzdušnice s odolností proti extrémním podmínkám a na povrchu má viditelné důlky pro lepší úchop a snížení rychlosti letu. To, co ale oko nevidí, jsou micro důlky, které zaručují dokonalý odvod vlhkosti z povrchu míče. Obvodový materiál z mikrovláken má v sobě pod povrchem drobné vzduchové kapsy, které dodávají příjemnější a měkčí pocit při kontaktu s míčem. Převaha žluté barvy zlepšuje viditelnost jak pro hráče, tak pro diváky.

2 220 Kč

Taška Gala BALL BAG pojme až 6 sportovních míčů. Jedná se o praktickou pomůcku při transportu na trénink nebo zápas.

700 Kč
Máme v nabídce od značky GALA

Lajny na vytyčení hřiště Gala BEACH VOLLEYBALL LINES tvoří popruhy o šířce 5 cm. V balení nechybí ukotvení do rohů a vypínací přezka.

2 290 Kč

Anténky Gala ANTENNAS SP 12010 s úchytkou pro použití bez pouzdra.

599 Kč

Volejbalový míč Gala TRAINING BV 5551 S doporučujeme pro děti do 12 let. Díky své nízké hmotnosti je vhodný pro speciální trénink ve sportovních klubech. Povrch tvoří příjemná syntetická polyuretanová useň.

900 Kč

Míč na beachvolejbal Gala SMASH PLAY 6 je určen k tréninku ve sportovních oddílech, školách a na rekreační hru. Šest ručně šitých panelů snižuje počet švů a tím zvyšuje odolnost.

590 Kč

Míč na beachvolejbal Gala SMASH PRO 6 je určen pro oficiální plážové soutěže řízené Českým volejbalovým svazem (ČVS). Speciální povrch ze syntetické kůže tvoří dezén golfového míčku. Šest ručně šitých panelů snižuje počet švů a tím zvyšuje odolnost.

1 100 Kč

Volejbalový míč Gala TRAINING 10 BV 5561 S je určený k tréninku, školním soutěžím a pro volný čas. Inovovaný polyuretanový materiál povrchu je velmi měkký a příjemný na dotyk. Obvod a váha míče odpovídají oficiálním parametrům.

950 Kč

Míč na nohejbal Gala BN 5042 S splňuje oficiální technické parametry mezinárodní nohejbalové unie UNIF. Vhodný na všechny druhy povrchů.

1 400 Kč

Taška Gala BALL BAG pojme až 4 sportovní míče. Jedná se o praktickou pomůcku při transportu na trénink nebo zápas.

590 Kč