www.sportwings.cz

GALA SOFT 170 BV 5681 SC Volejbalový míč, zelená, velikost 5

Výjimečný a žádaný produkt GALA SOFT 170 BV 5681 SC Volejbalový míč, zelená, velikost 5 od skvělé a známé značky GALA máte možnost dostat zde nyní za výborné peníze. Nyní pořídíte jen za 700 Kč.
EAN: 8590001109052
GALA SOFT 170 BV 5681 SC Volejbalový míč
Ověřit dostupnost
Značka: GALA
700

Volejbalový míč Gala SOFT 170 BV 5681 SC díky své velmi nízké hmotnosti doporučujeme pro začínající volejbalovou mládež. Je vyroben ze speciálního pěnového materiálu, který je příjemný na dotek a eliminuje bolestivé nárazy do rukou během hry.

Další zboží z kategorie Volejbalové

Volejbalový míč Mikasa V333W splňuje všechny požadavky FIVB a je ideální volbou pro klubové a školní soutěže. Obal z vysoce kvalitní syntetické kůže, vložen do 18ti panelů v ikonickém barevném provedení, zaručuje přilnavost, stabilní letové vlastnosti, perfektní viditelnost a dlouhou životnost. Navíc je míč mnohem měkčí na dotek a není tak „pružný, skákavý“ jako starší modely, což napomáhá při efektivnější útočné i obranné hře. Technologií lepení jsou spoje naprosto neviditelné a při hře je hráči nepocítí. Převaha žluté barvy dělá míč ještě lépe viditelným.

1 240 Kč
-23%

Volejbalový míč Kensis SMASHPOWER vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

299 Kč
-12%

Volejbalový míč Mikasa VS170W byl vyvinut speciálně pro děti a vyniká především patentovaným povrchovým materiálem EVA – velmi měkká, omyvatelná a extrémně odolná pěna. Tento míč je jeden z nejlepších míčů v dětském volejbale a to dokazuje pečeť FIVB Inspected. Disponuje také novou 18-ti panelovou technologií a novým lepením, které zaručuje 100% kulatost míče a žádné citelné spoje při kontaktu s míčem.

649 Kč

Volejbalový míč Mikasa V345W je ideální volba pro děti a mládež od 8 let. Jeho výjimečná kvalita byla testována dle kritérií FIVB a na základě výsledků se stal oficiálním hracím míčem juniorských turnajů. Povrch tvoří vysoce kvalitní syntetická kůže. Každý panel je samostatně vyztužen textilní vrstvou, takže je měkký a velmi odolný. Díky technologii šití TwinSTLock, kdy jsou použité velmi tenké nitě, je téměř nulová šance na uvolnění švů. Při kontaktu s míčem hráč nepociťuje přechody jednotlivých panelů. Jedinečné barevné provedení zajišťuje perfektní viditelnost jak pro hráče, tak pro diváky.

980 Kč
-19%

Slunce, vlny a volejbal. Co víc si přát? Tento volejbalový míč Wilson GRAFFITI PEACE VB OF přináší dobrou náladu díky barevnému provedení. Originální grafika s barevným nádechem oslavuje umění graffiti. Míč je vyroben ze syntetické kůže a je velice odolný.

499 Kč
-23%

Volejbalový míč Kensis SMASHPOWER vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

299 Kč

Tento míč Mikasa SD20 byl speciálně vyvinut pro děti, aby si vybíjenou zamilovaly. Velmi měkký povrch a nízká hmotnost jsou rozhodujícími faktory pro jasnou volbu. Na jedné straně letí míč pomaleji, na straně druhé se nemusí děti bát bolesti, jak je tomu u běžného míče. Díky tomu je vybíjená pro děti opravdovou zábavou a první kontakt s míčem si okamžitě oblíbí.

720 Kč

Volejbalový míč Mikasa VS220W byl vyvinut speciálně pro děti. Vyniká především patentovaným povrchovým materiálem EVA – velmi měkká, omyvatelná a extrémně odolná pěna. Tento míč je jeden z nejlepších míčů v dětském a žákovském volejbale. Disponuje 18ti panelovou technologií a novým lepením, které zaručuje 100% kulatost a žádné citelné spoje při kontaktu s míčem.

740 Kč
Máme v nabídce od značky GALA

Volejbalový míč Gala PRO LINE BV 5121 S splňuje všechny oficiální parametry a je určen ke hře v nejvyšších soutěžích. Moderní 10ti panelová konstrukce zajišťuje výborné letové vlastnosti a dobrou viditelnost při hře jak pro hráče, tak i diváky.

1 170 Kč

Taška Gala BALL BAG pojme až 4 sportovní míče. Jedná se o praktickou pomůcku při transportu na trénink nebo zápas.

590 Kč

Volejbalový míč Gala TRAINING BV 5541 S doporučujeme pro děti do 12 let. Díky své nízké hmotnosti je vhodný pro speciální trénink ve sportovních klubech. Povrch tvoří příjemná syntetická polyuretanová useň.

830 Kč

Taška Gala BALL BAG pojme až 6 sportovních míčů. Jedná se o praktickou pomůcku při transportu na trénink nebo zápas.

700 Kč

Míč na beachvolejbal Gala SMASH PLAY 6 je určen k tréninku ve sportovních oddílech, školách a na rekreační hru. Šest ručně šitých panelů snižuje počet švů a tím zvyšuje odolnost.

590 Kč

Volejbalový míč Gala TRAINING 10 BV 5561 S je určený k tréninku, školním soutěžím a pro volný čas. Inovovaný polyuretanový materiál povrchu je velmi měkký a příjemný na dotyk. Obvod a váha míče odpovídají oficiálním parametrům.

950 Kč

Míč na beachvolejbal Gala SMASH PRO 6 je určen pro oficiální plážové soutěže řízené Českým volejbalovým svazem (ČVS). Speciální povrch ze syntetické kůže tvoří dezén golfového míčku. Šest ručně šitých panelů snižuje počet švů a tím zvyšuje odolnost.

1 100 Kč

Míč na nohejbal Gala BN 5012 S splňuje oficiální technické parametry mezinárodní nohejbalové unie UNIF. Vhodný na všechny druhy povrchů.

1 300 Kč