www.sportwings.cz

FREEZ GENERATION G-1 SB Florbalová čepel, žlutá, velikost UNI

Velmi prodávaný produkt FREEZ GENERATION G-1 SB Florbalová čepel, žlutá, velikost UNI od skvělé a známé značky FREEZ pořídíte zrovna dnes trvale výhodně! Nyní za akční cenu 290 Kč.
EAN: 8595646303261
FREEZ GENERATION G-1 SB Florbalová čepel
Ověřit dostupnost
Značka: FREEZ
290
Popis

Odolná florbalová čepel Freez GENERATION G-1 zaručuje skvělé vedení míčku. Ideální předzahnutí napomáhá zvládnout základní techniku.

Další zboží z kategorie Kolektivní sporty
Nike JORDAN LEGACY 8P Basketbalový míč

Basketbalový míč Nike JORDAN LEGACY 8P je vhodný na indoroové i outdoorové aktivity. Kompozitní kůže poskytuje vynikající dotek a přilnavost.

1 299 Kč

Florbalová hůl HS Sport VATTERN 32 je vhodná pro hráče žákovských kategorií, kteří se chtějí neustále zdokonalovat ve svých florbalových dovednostech. K tomu pomáhá předzahnutá čepel Nedo Magnum. Kvalitní omotávka zaručuje pevný a jistý úchop.

499 Kč

Dámská volejbalová bota Asics SKY ELITE FF TOKYO je ztělesněním červené barvy symbolizující japonské slunce. Přicházejí v exkluzivním barevném provedení inspirovaném spalující touhou sportovce závodit. Navržena pro indoorová hřiště. N.C. RUBBER™ a AHARPLUS™ podrážka skvěle přilne k povrchu pod vašima nohama, pro snazší manévrování, rychlé změny směru a skoky. TRUSSTIC™ SYSTEM™ technologie umístěná v mezipodešvi kontroluje obraty nohy, zatímco GEL™ technologie tlumení umístěná pod patou pomáhá absorbovat a utlumit dopadový šok. Dodatečná vrstva pohodlí pochází ze síťované stélky, zatímco ORTHOLITE™ vložka poskytuje noze extra tlumení a efektivně odvádí vlhkost od pokožky. Veškerou tuto technologii Asics zabudoval do lehké a efektivní boty, která by se měla stát nedílnou součástí každodenní soupravy.

1 699 Kč
Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL LV Mini míč na americký fotbal

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL LV v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč
Máme v nabídce od značky FREEZ
FREEZ FOX 32 ROUND MB Florbalová hokejka

Florbalovou hůl FREEZ FOX 32 ROUND MB doporučujeme začátečníkům i pokročilým hráčům mládežnických kategorií. Předzahnutá čepel G-2 zaručuje skvělou kontrolu míčku. Samozřejmostí je certifikace pro soutěžní utkání.

599 Kč
FREEZ Z-380 Omotávka

Omotávka FREEZ Z-380 je extra kvalitní grip s inovovanou strukturou na povrchu. Přilnavý materiál zajišťuje měkký a jistý úchop.

299 Kč
FREEZ BALL OFFICIAL Florbalový míček

Florbalový míček FREEZ BALL OFFICIAL z odolného materiálu je schválen pro soutěžní zápasy. Jeho povrch s malými důlky snižuje odpor a zajišťuje dobrou ovladatelnost.

49 Kč

Florbalová hůl FREEZ FOX 27 OVAL je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Předzahnutá čepel G-1 je ideálně tvarovaná a zaručuje skvělou kontrolu míčku. Samozřejmostí je certifikace pro soutěžní utkání.

799 Kč