www.sportwings.cz

Fitforce WRAPS 2,75M Bandáž, růžová, velikost 275

Exkluzivní produkt Fitforce WRAPS 2,75M Bandáž, růžová, velikost 275 od kvalitního výrobce Fitforce jednoduše můžete získat online za výprodejovou cenu. Výhodně za cenu 69 Kč. EAN: 2000002073994
Fitforce WRAPS 2
Více informací »
Značka: Fitforce
69
Popis

Tradiční boxerské bandáže Fitforce WRAPS 2,75M stabilizují zápěstí a chrání ruku před zraněním. Za palec se zachycují pomocí poutka, zakončeny jsou suchým zipem. Vhodné pro všechny odvětví bojového sportu.

Další zboží z kategorie Bandáže
Venum KONTACT ANKLE SUPPORT GUARD Bandáže na kotník

Bandáže na kotník Venum KONTACT ANKLE SUPPORT GUARD které skvěle zafixují kotník a navíc vypadají stylově.

369 Kč
Venum KONTACT BOXING HANDWRAPS 4M Bandáže

Bandáže Venum KONTACT BOXING HANDWRAPS 4M jsou vyrobené z elastické bavlny a zapínají se na suchý zip.

239 Kč
Fighter BANDÁŽE 250 CM Bandáže na zápěstí

Klasická polo-elastická bandáž FIGHTER je vhodná pro používání ve všech kontaktních sportech. Bandáž je vyrobena z mírně elastického materiálu. Směs polyesteru a bavlny ve správném poměru, zaručuje optimální fixaci ruky a zápěstí. Bandáž se zapíná pomocí suchého zipu.

249 Kč
Fitforce WRAPS 2

Bandáže Fitforce WRAPS 2,75M zpevňují zápěstí, a tím se předchází zranění. Na konci je poutko, které se zachytí za palec. Vhodné nejen na trénink boxu, ale i jiných bojových sportů.

69 Kč
Máme v nabídce od značky Fitforce
Fitforce SENTRY Boxerské rukavice

Boxerské rukavice Fitforce SENTRY vyrobené z kvalitní syntetické kůže jsou určené pro trénink boxu, kick-boxu nebo thai-boxu.

469 Kč
Fitforce ANKLE 0

Závaží na kotníky Fitforce ANKLE 0,5 KG slouží jako pomůcka pro zefektivnění tréninku a zvýšení zátěže při cvičení, chůzi či běhu. Závaží jsou dodávané v páru a mají stahovací pásek na zip pro co nejlepší upevnění.

149 Kč

Posilovací kruh Fitforce EXEBAND LOOP HARD je oblíbenou pomůckou pro fitness, aerobik či pouhé protahování. Slouží k posílení a strečink téměř všech svalových partií. Zejména hýžďových svalů.

29 Kč
Fitforce EXEBAND 250 x 0

Posilovací guma Fitforce EXEBAND 250 x 0,045 slouží pro posílení a strečink téměř všech svalových partií. Využít se dá prakticky kdekoliv a kdykoliv.

199 Kč