www.sportwings.cz

Fitforce PLRO 20 KG x 50 MM Nakládací kotouč, černá, velikost 20 KG

Kvalitní a velmi žádaný kousek Fitforce PLRO 20 KG x 50 MM Nakládací kotouč, černá, velikost 20 KG od našeho známého výrobce Fitforce můžete dostat na našich stránkách nyní za báječnou cenu! Nyní pořídíte od 1 249 Kč.
EAN: 2004894459102
Fitforce PLRO 20 KG x 50 MM Nakládací kotouč
Ověřit dostupnost
Značka: Fitforce
1 249

Tréninkový bumper kotouč Fitforce PLRO 20 KG x 50 MM je určený pro osy s průměrem 50 mm. Hodí se na crossfitové cvičení či vzpěračský trénink. Gumový povrh je velmi odolný při odhazování a absorbuje nárazy a hluk při dopadu. Vhodný i pro venkovní použití.

Další zboží z kategorie Fitness
-23%

Cvičte doma, kdy se vám to hodí. Mějte přístroj vždy k dispozici a ušetřete si cestu do posilovny. Zní to dobře, že? Tato kompaktní multifunkční tělocvična Tunturi HG10 HOME GYM je ideální pro umístění doma. Pěkná a všestranná domácí posilovna je vhodná pro začátečníky i pokročilé.S touto multifunkční posilovnou jsou možné všechny druhy cvičení na posílení svalů. Například vysoká a nízká kladka jsou ideální pro různé veslovací a curlingové cviky na paže nebo procvičování břišních svalů a nízká kladka je vhodná i na procvičování nohou. Vysoká kladka má ohnutou tyč a nízká kladka má tyč rovnou. Kromě toho můžete na kladky snadno připevnit také další tréninkové materiály pomocí karabiny. Domácí posilovna nabízí intenzivní trénink prsních svalů a paží. Lze ji tak použít jako peck deck pro horizontální motýly. Opěrky rukou se mohou pohybovat současně nebo odděleně od sebe. Pro ochranu paží a pro větší pohodlí jsou opěrky rukou vybaveny pevnými pěnovými podložkami. Na nohy bylo samozřejmě myšleno také přidáním cvičky na nohy vpředu. Multifunkční posilovna má 9 závaží po 5 kg, čímž se celková hmotnost sloupu zvýší na 45 kg.

11 990 Kč

Jedinečná, podpůrná cihlička YOGGYS EVERY MOMENT MATTERS s krásným a originálním designem. Velmi praktická jógová pomůcka. Poskytne vám pomocnou ruku, usnadní a zpříjemní provedení mnoha ásan, pro které ještě nejste dostatečně flexibilní. Vyrobeno z odolné speciální EVA-pěny. Potištěno ekologicky nezávadnými barvami na vodní bázi. Perfektní úchop, nenahraditelná opora.

490 Kč
-16%

Dorazový kotouč Sveltus CLAMP COLLAR FOR OLYMPIC BAR.

249 Kč

Jednoruční činka Fitforce FDBB 5 KG s pevnou konstrukcí je vhodná pro cvičení doma i v posilovně. Díky pogumovanému povrchu činka není hlučná a šestihranný tvar vám usnadní odkládání činky.

499 Kč

Podložka SVELTUS EVOLUTION MAT RED 180 X 60 CM je díky tloušťce podložky 1,5 cm velice pohodlná. Díky protiskluzovému povrchu je praktická a zabraňuje případnému pádu.

649 Kč

Odporová guma Fitforce LATEX LOOP EXPANDER 25 KG se dá použit velmi efektivně při posilování nebo rehabilitaci.

249 Kč
-28%

Víceúčelová posilovací a cvičební pomůcka Fitforce EXEBAND LIGHT 120 CM, slouží pro posílení a strečink téměř všech svalových partií.

49 Kč
-2%

Díky tloušťce 1 cm je podložka SVELTUS TRAINING MAT měkká a pohodlná. Podložka má protiskluzový povrch, který zabraňuje případným pádům. Je dodávána s transportní rukojetí.

489 Kč
Máme v nabídce od značky Fitforce
-50%

Dámské fitness 3/4 legíny Fitforce SLOANE jsou ideální do fitka či na jiné sportovní aktivity. Elastický, prodyšný materiál a pohodlný střih zajišťují komfort při pohybu.

249 Kč

Semišová yoga podložka Fitforce YOGA MAT PRO je ze sametového, příjemného semiše. Má savé vrstvy z mikrovlákna na vrchní straně a TPE materiálu na straně spodní. To vám zajistí perfektní kombinaci pro příjemné cvičení a menší váhu pro snadné přenášení. Podložka je ideální pro dynamické yoga styly, kde se člověk více potí, ale je možné ji využít i pro běžné a klasické cvičení. Kdo se více potí tak ocení, že nepotřebuje zvlášť ručník a zvlášť jógamatku. Tip: Pokud máte na začátku cvičení ruce a nohy suché můžete lehce postříkat povrch podložky vodou z rozprašovače, abyste zabránili počátečnímu podkluzování.

599 Kč
-22%

Dámské 3/4 fitness legíny Fitforce LOGANE jsou ideální do fitka či na jiné sportovní aktivity. Elastický, prodyšný materiál a pohodlný střih zajišťují komfort při pohybu. Ploché švy eliminují podráždění kůže. Nápaditý design.

349 Kč

Medicinbal Fitforce SLAM BALL 4 KG je ideální pomocník pro trénink síly, vytrvalosti, rychlosti a koordinace. Je odolný vůči nárazům, má protiskluzový povrh a jeho výplň tvoří písek, který zabraňuje odskokům.

349 Kč

Yoga podložka Fitforce YOGA MAT FIT je ideální pro všechny typy jógy, aerobic, pilates a další jiné sportovní účely. Díky tloušťce jen 0,4 cm se jedná o jednu z nejtenčích jóga podložek u nás. Je vyrobena z ekologického a recyklovatelného materiálu TPE. V balení najdete i praktickou šňůrku na přenášení.

399 Kč

Přídavné závaží Fitforce PLC 1KG 30MM o hmotnosti 1 kg na osy s průměrem 30 mm.

79 Kč

S gymnastickou obručí Fitforce HULAHOP 50 si jistě užijete spoustu legrace. Obruč je vhodná pro zábavu i trénink.

109 Kč

Posilovací guma Fitforce EXEBAND 250 x 0,045 slouží pro posílení a strečink téměř všech svalových partií. Využít se dá prakticky kdekoliv a kdykoliv.

199 Kč