www.sportwings.cz

Fitforce BPC 1190 x 30 MM Nakládací tyč, stříbrná, velikost 119

Designový výrobek Fitforce BPC 1190 x 30 MM Nakládací tyč, stříbrná, velikost 119 od výrobce Fitforce k dostání bezpečně online napořád výhodně. Nyní pořídíte od 729 Kč.
EAN: 2004894457078
Fitforce BPC 1190 x 30 MM Nakládací tyč
Ověřit dostupnost
Značka: Fitforce
729

Zahnutá obouruční nakládací tyč Fitforce BPC 1190 x 30 MM s chromovaným a zdrsněným povrchem a průměrem 30mm. Konce tyče jsou opatřeny kovovými šroubovacími zámky.

Další zboží z kategorie Fitness

Semišová yoga podložka Fitforce YOGA MAT PRO je ze sametového, příjemného semiše. Má savé vrstvy z mikrovlákna na vrchní straně a TPE materiálu na straně spodní. To vám zajistí perfektní kombinaci pro příjemné cvičení a menší váhu pro snadné přenášení. Podložka je ideální pro dynamické yoga styly, kde se člověk více potí, ale je možné ji využít i pro běžné a klasické cvičení. Kdo se více potí tak ocení, že nepotřebuje zvlášť ručník a zvlášť jógamatku. Tip: Pokud máte na začátku cvičení ruce a nohy suché můžete lehce postříkat povrch podložky vodou z rozprašovače, abyste zabránili počátečnímu podkluzování.

599 Kč

Balanční podložka BOARDERKING INBOARD CLASSIC je znovuobjevená klasika. Deska má rozměry 27 x 75 cm, připomíná tvar surfového prkna a pomůže vám s mnoha cvičebními možnostmi při budování svalů a při tréninku rovnováhy i koordinace. Deska vás dostane do formy a podpoří vás při mnoha druzích sportů, jako jsou surfování, wakeboarding, skateboarding, lyžování, ale i při fotbale, basketbalu nebo smíšených bojových uměních MMA. Díky tréninku nejenže budete fit, ale zároveň se i zabavíte.

2 799 Kč

Oboustranná podložka na cvičení Spokey LEAF pomáhá udržovat rovnováhu během tréninku nebo cvičení jógy. Je vyrobená z TPE, díky čemuž je velmi pružná a odolná proti poškození. Protiskluzový povrch vám poskytne lepší stabilitu a bezpečnost při cvičení.

489 Kč

Chrániče rukou Sveltus CROSS TRAINING GLOVES jsou nezbytným doplňkem pro trénink s těžkými váhami. Chrániče mají dva otvory pro prsty a skvěle chrání vaše ruce před možnými mozoly a popáleninami. Je možné je používat i s křídou.

249 Kč

Přídavné závaží Fitforce PLC 5 KG x 30 MM o hmotnosti 5 kg na osy s průměrem 30 mm.

399 Kč

Jednoruční činka Fitforce FDBN 2 KG s neoprenovým potahem.

199 Kč
-13%

Posilovací hrazda Sveltus CHIN UP RACK PREMIUM. Vícepolohové rukojeti jsou typické pro tuto robustní nástěnnou stahovací tyč. Ideální pro amatérské sportovce i pro atlety. Určeno pro vnitřní použití.

1 899 Kč

S posilovacím vakem Sharp Shape BULGARIAN BAG 12 KG procvičíte celé tělo v síle i vytrvalosti. Jedná se o vhodnou pomůcku, se kterou můžete trénovat doma, venku i v posilovně. Tento Bulgarian bag nahradí železné závaží, slambally i medicinbaly. Produkt má řadu různě umístěných úchopů, proto vždy najdete vhodnou variantu chytu. Kvalitní zpracování znamená, že posilovací vak Sharp Shape je během cvičení pohodlný a pyšní se dlouhou životností. Fík předním úchopům a obluokovému tvaru se perfektně hodí k přehození přes ramena a posilování formou dřepů, výpadů a podobně.

1 599 Kč
Máme v nabídce od značky Fitforce

Masážní balanční podložka Fitfotce BALANCE CUSHION je velmi oblíbená pomůcka pro různé druhy cvičení, terapie a rehabilitace. Pravidelným užíváním posiluje vnitřní svalstvo, podporuje správné držení těla.

299 Kč

Přídavné závaží Fitforce PLC 10 KG x 30 MM o hmotnosti 10 kg na osy s průměrem 30 mm.

749 Kč

Gymnastický míč Fitforce GYM ANTI BURST 55 využijete při celé řade aktivit. Tento model je velmi odolný proti tření a disponuje systémem ANTI-BURST. Je vhodný pro těhotné ženy, a to ke cvičení před i po porodu.

249 Kč

Medicinbal Fitforce WALL BALL 3 KG je ideální pomocník ke zvyšování fyzické kondice, nabírání svalové hmoty nebo k celkovému posilování vlastní hmotností. Konstrukce a provedení míče zajišťuje stabilitu a odolnost.

999 Kč

Klasické švihadlo s plastovým madlem Fitforce JUMP ROPE slouží jako pomůcka pro všestranné kondiční cvičení.

59 Kč

Přídavné závaží Fitforce PLB 1KG 30MM o hmotnosti 1 kg na osy s průměrem 30 mm.

79 Kč

Nakládací tyč Fitforce BC 1670 x 30 MM s chromovaným a zdrsněným povrchem o průměru 30 mm. Konce tyče jsou opatřeny kovovými šroubovacími zámky.

999 Kč

Kettlebell Fitforce FKBP 4 KG s cementovou výplní uvnitř plastového obalu a trojúhelníkovou konstrukcí držadla pro jednoruční i obouruční úchop. Kettlebell díky jeho konstrukci umožňuje procvičení všech částí těla nejrůznější variací cviků a proto je to vhodná cvičební pomůcka pro všechny typy sportovců, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu, zpěvnit střed těla nebo si udržet v kondici.

199 Kč