www.sportwings.cz

Fitforce BCP 355X30MM Nakládací tyč, stříbrná, velikost 35,5

Tento diskontní produkt Fitforce BCP 355X30MM Nakládací tyč, stříbrná, velikost 35,5 od oblíbené značky Fitforce jednoduše můžete najít u nás nyní v bezva akci! Nyní pořídíte od 309 Kč. EAN: 2000001968109
Fitforce BCP 355X30MM Nakládací tyč
Více informací »
Značka: Fitforce
309
Popis

Jednoruční nakládací tyč Fitforce BCP 355x30MM s chromovaným povrchem o průměru 30 mm. Madlo je opatřeno plastovým krytem pro ideální úchop. Kovové šroubovací zámky zajišťují konce tyče.

Další zboží z kategorie Fitness
Nike RUN TANK W Dámské běžecké tílko

Dámské tílko Nike RUN TANK nabízí přiléhavý střih a sportovně provedený zadní díl pro maximální volnost pohybu. Použitý síťovaný materiál je velmi lehký a prodyšný a uběhnuté kilometry vám tak budou přibývat v pohodlí a bez přehřívání.

399 Kč
Fitforce HOPPERBALL 45 Dětský skákací míč

Dětský nafukovací gymnastický míč Fitforce HOPPERBALL 45 je vyroben z odolného materiálu vhodného pro použití doma i venku. Držadlo a protiskluzový povrch na spodní části míče pomáhají udržet stabilitu při skákání na míči.

169 Kč
GOLDBEE BEBOOTY BUBBLES Odporová guma

Jedinečná posilovací odporová guma GoldBee BEBOOTY BUBBLES vám skvěle poslouží k procvičení stehenních a pažních svalů. Provedení cviků je sice jednoduché, ale dá vám pořádně zabrat. Mezi nejoblíbenější cviky, které s gumou můžete provádět jsou dřepy, úkroky a zanožování. Díky gumovým protiskluzovým pruhům na vnitřní straně zůstane guma během cvičení vždy na svém místě. Nesmí chybět ani cool design s bublinami.

399 Kč
Spokey SPARTAN Posilovací lavice

Posilovací lavice Spokey SPARTAN má čtyřstupňové nastavitelné opěradlo, díky kterému poskytuje velké množství různých cviků. Balení obsahuje také dvě činky po 1,5 kg. Lavice je ideální pro domácí cvičení.

2 399 Kč
Máme v nabídce od značky Fitforce
Fitforce BPC 1190X30 MM Nakládací zahnutá tyč

Zahnutná obouruční nakládací tyč Fitforce BPC 1190 x 30 MM s chromovaným a zdrsněným povrchem o průměru 30 mm. Konce tyče jsou opatřeny kovovými šroubovacími zámky.

729 Kč

Dívčí fitness triko Fitforce MALIKA je vyrobené z příjemného celopotištěného a funkčního materiálu. Hodí se na veškeré sportovní aktivity. 

199 Kč
Fitforce QR 30MM Rychloupínací objímka/matice

Rychloupínací objímky Fitforce QR 30MM pro zajištění závaží na osách bez závitu s průměrem ložné části pro kotouče o průměru 30 mm. Mohou tak nahradit starší typy závlaček či matic na vašem činkovém setu.

149 Kč
Fitforce ADORA Obal na cvičební podložku

Jednoduchý praktický obal Fitforce ADORA je opatřen stahováním na šňůrku a popruhem přes rameno. Obal využijete na jednoduché přenášení karimatek, podložek na cvičení či yoga podložek.

169 Kč