www.sportwings.cz

FINNLO SPEED BIKE CRS III Cyklotrenažér, černá, velikost UNI

Povedený kus FINNLO SPEED BIKE CRS III Cyklotrenažér, černá, velikost UNI od oblíbené značky se zárukou kvality FINNLO snadno najdete u nás teď za nejnižší cenu! Ceny od 19 990 Kč.
EAN: 4005251320804
FINNLO SPEED BIKE CRS III Cyklotrenažér
Ověřit dostupnost
Značka: FINNLO
19 990 25 990 Kč Sleva -23%

Cyklotrenažér Finnlo SPEED BIKE CRS III umožňuje intenzivní trénink přímo u vás doma. S tímto trenažérem můžete kdykoli začít spalovat kalorie, zlepšovat svou fyzickou výkonnost, nebo se připravovat na další cyklistickou sezónu či triatlon. Navíc díky nové profesionální technologii kuličkových ložisek je kolo velice tiché. Můžete tak trénovat kdykoli během dne i noci, aniž byste kohokoli ve svém okolí rušili nebo byli rušeni. Řídítka jsou nastavitelná jak vertikálně (15 pozic) tak horizontálně (7 pozic), stejně tak nastavení sedla lze polohovat vertikálně (24 pozic) a horizontálně (7 pozic). Díky vysoké variabilitě je možné, aby na kole trénovali jak lidé vysocí 2 metry, tak i lidé o výšce 1,55 metrů. Cyklotrenažér má manuálně ovládanou magnetickou brzdu s dostatečnou variabilitou odporu. Díky vyváženému setrvačníku o hmotnosti 22 kg a již zmíněné profesionální technologií ložisek má komfortní, plynulý a zcela tichý chod i při větších zátěžích. Díky této technologií je stroj prakticky bezúdržbový. Cyklotrenažér disponuje přehledným LCD displejem, který zobrazuje čas, rychlost, otáčky RMP, vzdálenost, tepovou frekvenci apod. Pokud budete potřebovat, tak si můžete uložit svých posledních 20 tréninků a sledovat svůj progres. Během cvičení můžete měřit tepovou frekvenci pomocí hrudního pásu (není součástí balení). Navíc si můžete na řídítka umístit svůj smartphone, a to díky praktickému držáku, a sledovat fitness aplikace zvyšující vaši motivaci. Smartphone také můžete provázat s aplikací BITGym a sledovat reálnou trasu pro ještě mimořádnější trénink (aplikace BitGym pouze vyobrazuje trasu, není nijak propojena s trenažérem). 

Další zboží z kategorie Fitness
-15%

Pánská tréninková obuv Nike AIR MONACH IV TRAINING přináší pohodlí v podobě lehkého tlumení a odolného koženého svršku. Podrážka umožňuje přiřozený pohyb díky flexibilním drážkám.

1 599 Kč

Tento zátěžový pytel POWER BAG 15 KG od značky Sharp Shape vám napomůže získat větší sílu, tvarovat a zpevňovat svalstvo. Používá se jako základní prvek funkčního tréninku a pro posilování core. Můžete s ním trénovat stejné cviky jako v posilovně, tedy od dřepů a mrtvých tahů až po tlaky. Hodí se jak pro cvičení doma, tak pro tréninky ve fitku.

1 199 Kč
-13%

Inovovaný model trhaček od značky MADMAX, které jsou mnohem pevnější než všechny předchozí modely. Jsou oblíbené nejen kvůli svým vlastnostem, ale i kvůli trendy černo-zelenému provedení. Byly testované v extrémní zátěži. Na vnitřní straně jsou doplněné protiskluzovou úpravou, která zaručí lepší a jistější úchop.

299 Kč

Klasické HÁČKY METALIC LAT-HOOKS od značky MADMAX jsou určené pro zesílení úchopu při provádění těžkých tahových i přítahových cviků. Stejně tak je oceníte při procvičování břišních svalů při visu na hrazdě, při cvičení zad, vzpřimovačů trupu, břicha nebo problematických partiích zadních stehen. Háčky jsou do dlaňové části připevněny polstrovaným materiálem. Ten je vyroben speciálně pro odolávání vysokému zatížení. Dvojice protichůdných suchých zipů na hřbetní části ruky zajišťuje otevření a uzavření háčků.

349 Kč
-33%

Oblečte si tričko, které funguje stejně tvrdě jako vy. Toto dámské tričko Reebok WOR SUPREMIUM DETAIL TEE je vyrobeno ze síťoviny, která odvádí pot a udržuje vás v chladu a suchu po celou dobu. Přizpůsobená nadměrná velikost umožňuje plný rozsah v pohybu od počátečního zahřátí až do vychladnutí.

399 Kč

Posilovací kolečko Venum CHALLENGER ABS WHEEL je jednoduchá, ale velmi efektivní tréninková pomůcka. Při tréninku zapojujete všechny břišní svaly. Díky malým rozměrům je lehké a snadno přenosné, díky tomu je ideální pro cvičení kdekoli budete potřebovat.

499 Kč

Expandér s úchyty Sveltus FITNESS POWER TUBE STRONG je ideální cvičební pomůcka pro posilování svalů horních, spodních končetin a břišních svalů. Expandér je maximálně odolný díky potahu proti roztržení.

379 Kč

Gymnastický míč ve tvaru oříšku Spokey LOVA je skvělou volbou pro domácí trénink, rehabilitaci a cviky pro podporu správného držení těla. S míčem zpestříte svůj trénink a zapojíte téměř všechny svalové skupiny. Poskytuje vynikající podporu během cvičení. Zdánlivě snadná cvičení s míčem mohou být velmi prospěšná pro vaše tělo

359 Kč
Máme v nabídce od značky FINNLO
-20%

Posilovací stroj Finnlo AUTARK 1500 vychází z modelu Autark 1000. Má zesílenou konstrukci a také lepší stabilitu. Spodní kladka pro biceps, nebo veslování je vyvedena ze strany a je výrazně vylepšeným systémem pro posilování nohou, neboť nové rameno pro předkopávání umožňuje i zakopávání v sedě. Posilovací věž má kuličková ložiska v otočných spojích i kladkách. Lanka mají zvýšenou pevnost a delší životnost než u srovnatelných strojů. Věž naplní očekávání i náročnějších cvičenců. Na stroji lze cvičit desítky cviků na celé tělo, jako jsou například bench press, veslování, cviky na horní a spodní kladce, středová kladka na břišní svaly a desítky dalších. Pro stabilní úchop nároční cvičenci uvítají protiskluzový úchop na madlech. Variace úhlů a poloh nabízí maximální pohodlí a komfort a vysokou šetrnost k vašim kloubům.

42 990 Kč
-10%

Finnlo AQUON PRO PLUS je profesionální veslařský trenažér určený pro domácí a lehce komerční používání. Jedná se o stroj simulující veslování a kombinuje tak perfektně silově-vytrvalostní trénink pro zlepšení kondice i úbytku tuku. Veslovací pohyb je zaměřen komplexně na všechny svalové partie a zejména na zádové svaly. Tento model disponuje velice dobrou ergonomií pohybu, plynulý chod a stabilní konstrukcí. Brzdný systém je magneticko – vzduchový a je ovládán elektronicky, regulace jde nastavit v 16 stupních (rozsah 30 – 300 W). Tento model jde ovládat i pohodlně přímo z rukojetí!! Pojezd sedáku je osazen ložisky, což zajištuje dlouhou životnost (výška sedátka nad zemí je 50 cm). Samotný pojezd tvoří tzv. H profil. V neposlední řadě je stroj vybaven transportními kolečky pro snadnější manipulaci, má možnost složení pro úsporu místa a také díky své konstrukci disponuje vysokou nosností. Stroj je napájen externím síťovým adaptérem. 

35 990 Kč

Veslovací trenažér FINNLO AQUON WATER FLOW je ideální stroj jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené osoby v domácím prostředí pro pravidelné tréninky. Je vybaven vodním brzdným systémem, precizně provedenou mechanikou, kvalitními komponenty a moderní elektronikou. Robustní rámová konstrukce s ložisky v pojezdu zaručuje dlouhou životnost stroje i při pravidelném využití. Svůj trénink budete mít pod kontrolou prostřednictvím tréninkového počítače s přehledným podsvětleným LCD displejem, který zobrazuje 8 trvalých hodnot. Ať už využijete automatické cvičební programy, nebo si zátěž budete dávkovat ručně, zobrazované hodnoty vám umožní přizpůsobit svůj trénink vaší aktuální kondici a cílům. Ať už chcete zredukovat svou váhu, zpevnit postavu, nebo zvýšit úroveň své kondice, veslovací trenažér FINNLO AQUON Waterflow vám vždy bude dobrým partnerem.

61 990 Kč

Finnlo AQUON EVOLUTION patří mezi kvalitní veslovací trenažéry, které svým majitelům poskytnou precizně provedenou mechaniku v kombinaci s optimální ergonomií pohybu. Robustní rám disponuje nosností do 150 kg a svou velikostí bude vyhovovat i vyšším osobám. Veslování patří k velmi zdravému pohybu se zapojením množství svalů (při tréninku na veslovacím trenažéru se využívá až 90 % svalů). Aquon Evolution poskytne dokonale reálný zážitek veslování na vodě a díky svému vysokému výkonu vám připraví intenzivní silový trénink. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, zaručuje dlouhodobou životnost stroje i při pravidelném domácím tréninku.

36 990 Kč
-33%

Finnlo MAXIMUM MULTI-GYM M1 je posilovací věž od světově uznávaného výrobce fitness strojů. Posilovací stroj nabízí moderní design s dokonalým procvičením svalů celého těla, díky čemuž docílíte vysněné postavy. Mnoho cviků na malém prostoru, to je hlavní deviza posilovací věže. Nabízí více jak 50 cviků, se zásobníkem závaží o celkové hmotnosti až 75 kg. Pokud i toto bude málo, není nic jednoduššího než si dokoupit přídavné závaží, určené pro tento stroj. Masivní rám posilovacího trenažéru z robustní ocelové konstrukce s nosností stroje až 130 kg a použitá kuličková ložiska pro plynulý a tichý chod, zaručují jeho dlouhou životnost při pravidelném používání v domácí tělocvičně. Celková hmotnost závaží je 75 kg. Všechna lanka vedoucí od adaptérů k posilovacím cihličkám jsou opatřené odolným povrchem, který brání jejich opotřebení. Pojezdová část závaží je opatřena krytem pro maximální bezpečnost při používání posilovacího stroje. Posilovací věž disponuje pohodlnou nastavitelnou opěrkou zad, kterou si každá osoba snadno nastaví dle svých potřeb a zvyklostí, a to až do 9 poloh. Pohodlné sedadlo nastavíte podle své výšky do 2 poloh. Kladky jsou na sobě nezávislé a jsou upevněné ve 3 různých úrovních a všechny jsou opatřené otočným kloubem. Můžete trénovat obě strany současně nebo jednotlivě, pouze s jednou rukou nebo nohou. Jeden systém tak nahradí nespočet různých posilovacích stanic. Posilovací věž ocení všichni, kteří se věnují jakémukoliv sportu. Zlepšete svalovou skupinu, kterou potřebujete právě pro vaše odvětví. Golf, tenis, baseball, basketball, fotbal, box, plávání apod. Jednoduchou změnou úchopu protrénujete konkrétní svalové skupiny. Celkem tento stroj nabízí 6 úchopových pozic.

49 990 Kč
-19%

Docilte vysněné postavy s Finnlo MAXIMUM MULTI-GYM M5. Posilovací stroj nabízí pohodlný trénink i pro pokročilé sportovce s dokonalým procvičením svalů celého těla. Komplexnost stroje vychází z jeho konstrukce, která nabízí 3 samostatná stanoviště s možností na sobě nezávislého tréninku až pro dvě osoby. Jedná se o velmi kvalitní posilovací nástroj se soustavou zátěže 2 x 96 kg. Spolu s půdorysem do tvaru písmene L, umožňuje tento stroj cvičení pro dvě osoby najednou, aniž by si překážely. Masivní rám posilovacího trenažéru z robustní ocelové konstrukce s nosností stroje až 150 kg a použitá kuličková ložiska pro plynulý a tichý chod, zaručují jeho dlouhou životnost při pravidelném používání v domácí tělocvičně. Hmotnost závaží je 96 kg pro každé ze dvou stanovišť, která pracují nezávisle na sobě. Všechna lanka vedoucí od adaptérů k posilovacím cihličkám jsou opatřené odolným povrchem, který brání jejich opotřeben. Pojezdová část závaží je opatřena krytem pro maximální bezpečnost při každodenním používání posilovacího stroje.

159 990 Kč

Revoluce v posilovacích věžích! BIO FORCE od Finnlo je vybaveno naprosto unikátní technologií dusíkem plněných pístů, díky které odpadá potřeba a nevýhody mechanických závaží. Tyto dusíkaté písty zajišťují neuvěřitelné hladké a plynulé nastavování zátěže a tento skutečný odpor udržují během celého pohybu. Přestavte závaží od 5 kilogramů do 110 kilogramů bez toho, abyste museli vstát ze stroje. je to rychlé, snadné. Víceúčelový BIO FORCE je naprosto ideální volbou pro cvičení všech cviků, které jsou běžně možné pouze v posilovně. Stroj je vhodný jak pro začátečníky tak pokročilé sportovce, kteří mají vysoké nároky pro cvičení v domácím prostředí. Díky různorodosti adaptérů či popruhů a také díky flexibilnímu nastavení kladek dokonale procvičíte nejen horní část těla, ale také svaly nohou. Bio Force má nízkou hmotnost a disponuje transportními kolečky, které umožňují jeho snadno přemisťování dle vaší potřeby.

29 990 Kč
-30%

S Finnlo MAXIMUM MULTI-GYM M2 získáte vysoce kvalitní posilovací věž vhodnou nejen pro domácí využití, ale na své si přijdou i zájemci s vyššími nároky na fitness cvičení. Jeho kvalitní zpracování, vynikající ergonomie a moderní design jistě okouzlí nejednoho příznivce posilovacích věží. Stabilní ocelová konstrukce, s maximální nosností až 130 kg, zajistí dlouhou životnost, a především dlouhodobé a bezproblémové využívání. Zátěžové cihly s celkovou hmotností 75 kg jsou nedílnou součástí výbavy věže a pro náročnější cvičení lze využít i přídavnou sadu s hmotností 22,5 kg. Posilovací věž disponuje kladkovým posilovacím systémem, který nejenže zaručuje co možná nejúčinnější cvičení, ale je velice šetrný k namáhaným kloubům, které trpí znatelně méně než při obvyklé zátěži standardním činkovým posilováním. Konstrukce nabízí nejen horní kladku pro stahování, bicepsové zdvihy a přítahy na ramena, ale i protiskluzové adaptéry pro pevný a stabilní úchop. Věž dále vyniká praktickou možností dokonalého nastavení sedáku i zádové opěrky a adaptéru peck-deck. Jednotvárnosti cvičení se ovšem obávat nemusíte, věž nabízí přes 50 různých posilovacích cviků.

69 990 Kč