www.sportwings.cz

Finmark SCARF PIRATE Šátek, tmavě šedá, velikost UNI

Zcela unikátní produkt Finmark SCARF PIRATE Šátek, tmavě šedá, velikost UNI od skvělé a známé značky Finmark je dostupný tady a teď výhodně! Nyní za akční cenu 249 Kč.
EAN: 8595112873441
Finmark SCARF PIRATE Šátek
Ověřit dostupnost
Značka: Finmark
249
Popis

Vázací šátek na hlavu, Finmark, je určen jako ochrana hlavy před sluncem a větrem, nahradí baseballovou čepici.

Další zboží z kategorie Rukavice
Progress ROUŠKA TVAROVANÁ Rouška tvarovaná

Bambusová tvarovaná rouška Progress ROUŠKA TVAROVANÁ je vyrobená ze dvou vrstev materiálu, který zvyšuje její účinnost. Můžete ji opakovaně používat. Roušku jednoduše sterilizujete vyvařením a přežehlením. Je klasického skládaného obdélníkového střihu a chrání nosní a ústní část obličeje. Zavazování má nad ušima a pod bradou.

Mějte na paměti, že tato rouška nechrání 100% proti nákaze koronavirem a jinými viry. Rouška nemá atestaci pro použití ve zdravotnictví. Látka, ze které je rouška vyrobena má běžné atesty pro použití na oděvy.

119 Kč
Reusch KIDS MITTEN CR Dětské zimní rukavice

Základní dětské lyžařské rukavice Reusch KIDS MITTEN CR za bezkonkurenční cenu. Zaručují dostatečnou ochranu před chladem během zimních aktivit.

449 Kč
Finmark MULTIFUNCTIONAL SCARF Multifunkční šátek s fleecem

Multifunkční šátek z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

249 Kč
Finmark MULTIFUNCTIONAL SCARF WITH FLEECE Multifunkční šátek s fleecem

Multifunkční šátek z kolekce Finmark má mnoho využití. Dá se například použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

259 Kč
Máme v nabídce od značky Finmark
Finmark FSW-119 Multifunkční šátek

Multifunkční šátek FSW-119 od značky Finmark můžete použít jako čelenku, čepici, šálu, kuklu, masku nebo gumu do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

260 Kč
Finmark FS-020 Funkční trojcípý šátek

Trojcípý šátek Finmark FS-020 je vyroben z velmi příjemného funkčního materiálu. Můžete ho použít jako čelenku nebo jako ochranu krku. Tento šátek je skvělý na kolo, ale třeba i na motorku.

249 Kč
Finmark FNKX1818 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX1818 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

499 Kč
Finmark FS-217 Multifunkční šátek

Sportovní multifunkční šátek Finmark FS-217 se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

219 Kč