www.sportwings.cz

Finmark MULTIFUNCTIONAL SCARF Multifunkční šátek, bílá, velikost UNI

Hodně oblíbený výrobek Finmark MULTIFUNCTIONAL SCARF Multifunkční šátek, bílá, velikost UNI od společnosti se zárukou kvality Finmark je dostupný u nás právě za zcela nejnižší cenu. Levně za 199 Kč.
EAN: 8595112871164
Finmark MULTIFUNCTIONAL SCARF Multifunkční šátek
Ověřit dostupnost
Značka: Finmark
199
Popis

Nenápadný multifunkční šátek značky Finmark je vhodný pro různé aktivity během roku. Značkové vlákno zaručuje rychlý odvod potu a zachování optimální tělesné teploty jak v teplém, tak chladném počasí.

Další zboží z kategorie Rukavice
Odlo Rukavice Rukavice

Rukavice Odlo GLOVES ACTIVE WARM ECO jsou navrženy tak, aby poskytovaly lehkou izolaci od živlů. Jsou ideální jako lehčí rukavice do chladného počasí, případně jako spodní vrstva pro dodatečné zateplení lyžařských rukavic.

530 Kč
Finmark SCARF Šátek

Multifunkční šátek od značky Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

259 Kč
Finmark MULTIFUNCTIONAL SCARF Multifunkční šátek

Decentní multifunkční šátek Finmark můžete obléknout k bundě, tílku nebo tričku a dá se nosit na kolo, turistiku, motorku nebo jen tak do města.

199 Kč
FLLÖS WIND 01 Multifunkční šátek

Multifunkční šátek Fllös WIND 01, nebo také tunel, jak se mu přezdívá, je oblíbeným celoročním doplňkem. V zimě vám například ochrání krk a uši před větrem a v létě zase poskytne ochranu před pálivým sluncem či pomůže udržet na uzdě neposlušné vlasy. Množství využití je velké a každý si jistě najde to své oblíbené. Šátek je vyroben z příjemného a elastického materiálu.

99 Kč
Máme v nabídce od značky Finmark
Finmark F2229 Sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2229 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč
Finmark FNKX2301 Sportovní sluneční brýle s polarizačními čočkami

Sportovní brýle Finmark FNKX2301 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

629 Kč
Finmark FS-117 Multifunkční šátek

Sportovní multifunkční šátek FS-117 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

199 Kč
Finmark F2009 Polarizační sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2009 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a hodí se pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Pokud chcete chránit vaše oči a zároveň zůstat stylový, tak jsou tyto brýle právě pro vás.

499 Kč