www.sportwings.cz

Finmark FSW-233 Multifunkční šátek s fleecem, černá, velikost UNI

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Finmark FSW-233 Multifunkční šátek s fleecem, černá, velikost UNI od značky se zárukou kvality Finmark lze získat v naší internetové nabídce ve slevě! Produkt koupíte teď u nás za 269 Kč. EAN: 8595112886533
Finmark FSW-233 Multifunkční šátek s fleecem
Více informací »
Značka: Finmark
269
Popis

Multifunkční šátek FSW-233 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

Další zboží z kategorie Rukavice
Finmark FSW-204 Multifunkční šátek s fleecem

Multifunkční šátek FSW-204 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku

269 Kč
Finmark FSW-225 Multifunkční šátek s fleecem

Multifunkční šátek FSW-225 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

269 Kč
Matt SHASTA JUNIOR GORE-TEX MITTENS Dětské lyžařské rukavice

Dětské lyžařské rukavice MATT SHASTA JUNIOR GORE-TEX MITTENS v kvalitním zpracování jsou vyrobené ze strečového softshellového materiálu s membránou GORE-TEX® a podšívkou Dry HP zajišťující odvod vlhkosti. Izolační vrstva Soft.kwm tě udrží v suchu a teple. Jejich velikost si můžeš přizpůsobit své potřebě pomocí stahováku.

1 119 Kč
Scott ULTIMATE HYBRID Lyžařské rukavice

Rukavice na každý den – Scott ULTIMATE HYBRID. Hřejivé a měkké palčáky zajistí komfort za všech okolností, díky nepromokavému materiálu zůstávají ruce vždy suché.

1 099 Kč
Máme v nabídce od značky Finmark
Finmark FSW-126 Dětský multifunkční šátek

Dětský multifunkční šátek Finmark FSW-126 mohou děti využít jako čelenku, čepici, šálu, kuklu, maska nebo gumu do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale i mnoho dalších sportovních či volnočasových aktivit.

260 Kč
Finmark F2131 Sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2131 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

399 Kč
Finmark MULTIFUNCTIONAL SCARF WITH FLEECE Multifunkční šátek s fleecem

Multifunkční šátek Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

249 Kč
Finmark F2230 Sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2230 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč