www.sportwings.cz

Finmark FNKX2210 Sportovní sluneční brýle, černá, velikost UNI

Velmi prodávaný produkt Finmark FNKX2210 Sportovní sluneční brýle, černá, velikost UNI od našeho předního výrobce Finmark dostanete v aktuální nabídce za báječnou cenu. Levně za cenu 629 Kč.
EAN: 8595112884676
Finmark FNKX2210 Sportovní sluneční brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Finmark
629

Sportovní brýle FINMARK FNKX2210 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

Další zboží z kategorie Sportovní

Brýle Arcore MAKOTO jsou vhodné pro sportování za slunečného počasí. S lehkým rámem z Grilamidu (TR90) vám nebudou překážet při žádné aktivitě.

499 Kč

Sportovní sluneční brýle GRANITE 212316-14 jsou vyrobené z netříštivého Polykarbonátu, díky kterému budete mít oči vždy v bezpečí. Žlutá vysoce kontrastní skla do špatného počasí. Jsou velmi lehké a pohodlné na nošení.

499 Kč

Běžkařské brýle Arcore SETON se dvěma skly v balení. Brýle jsou osazeny sklem s kategorii filtru UV3 s propustností světla 14 %, díky čemu vás ochrání za jasného slunečného počasí. Skla lze jednoduše během pár vteřin vyměnit za náhradní žluté rozjasňovací sklo s vysokou světelnou propustností až 88 % do špatných světelných podmínek. Komfortní elastický pásek lze nastavit do požadované velikosti a je dostatečně dlouhý i na nošení přes čepici.

699 Kč

Juniorské sportovní brýle Alpina ROCKET YOUTH Q-LITE jsou moderní brýle, které vychází z velmi oblíbeného dospělého modelu ROCKET. Brýle mají zrcadlové zorníky s filtrem Quattroflex-LITE, který zvyšuje barevný kontrast a umožňují individuální seřízení šířky nosníku dle velikosti vaší hlavy tak, aby vám jejich nošení bylo maximálně příjemné a pohodlné.

1 399 Kč

Sportovní sluneční brýle PROGRESS SINNER v klasickém univerzálním designu mají širokou škálu využití. Brýle nabízejí vysokou ochranu a pohodlí svým uzavřeným rámečkem kolem celých očí. Díky nastavitelným nosníků perfektně sedí na obličeji. Čočky jsou na vnější straně opatřeny povrchovou úpravou Revo, která poskytuje očím další extra ochranu před světelným zářením.

499 Kč

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do tyrkysové barvy. Vzhled pak doplňují černo-červená REVO skla s kategorií filtru S3, tzn. propustností pouze 8-18% slunečního světla. Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

799 Kč

Sportovní brýle Finmark FNKX2027 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

449 Kč

Čiré sportovní brýle Laceto ARTIE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Díky čirým sklům jsou ideální pro použití i při sníženém slunečním světle. Matný bílý rámeček je potištěn černým uměleckým vzorem a skvle doplňuje černý nosník a koncovky. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček a nosník. Pro pohodlné nošení mají brýle nastavitelný tvar nosníku. Díky tomu vám budou skvěle sedět.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Finmark

Sportovní multifunkční šátek Finmark FS-011 se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento velmi univerzální šatek využijete například na kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku. Je vyroben z kvalitního a velmi příjemného materiálu.

199 Kč

Volnočasové fashion brýle Finmark F2249 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Multifunkční šátek od značky Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

259 Kč

Sportovní multifunkční šátek Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na kolo i na turistiku.

199 Kč

Sportovní brýle Finmark FNKX2327 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč

Volnočasové fashion brýle Finmark F2225 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Sportovní multifunkční šátek FS-124 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

199 Kč

Multifunkční šátek FSW-116 od značky Finmark můžete použít jako čelenku, čepici, šálu, kuklu, masku nebo gumu do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

260 Kč