www.sportwings.cz

Finmark FNKX2027 Sportovní sluneční brýle, khaki, velikost UNI

Zajímavý produkt Finmark FNKX2027 Sportovní sluneční brýle, khaki, velikost UNI od dodavatele se skvělou pověstí Finmark můžete pořídit tady výhodně. Momentálně k dispozici za 449 Kč. EAN: 8595112881675
Finmark FNKX2027 Sportovní sluneční brýle
Více informací »
Značka: Finmark
449
Popis

Sportovní brýle Finmark FNKX2027 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

Další zboží z kategorie Sportovní
Alpina Sports ROCKET YOUTH Q-LITE Sluneční brýle

Juniorské sportovní brýle Alpina ROCKET YOUTH Q-LITE jsou moderní brýle, které vychází z velmi oblíbeného dospělého modelu ROCKET. Brýle mají zrcadlové zorníky s filtrem Quattroflex-LITE, který zvyšuje barevný kontrast a umožňují individuální seřízení šířky nosníku dle velikosti vaší hlavy tak, aby vám jejich nošení bylo maximálně příjemné a pohodlné.

1 799 Kč
Laceto DEXTER Sluneční brýle

Černé sluneční brýle Laceto DEXTER pro sport i běžné nošení. Brýle mají matný bílý rámeček s dynamickým designem, který doplňují černé detaily. Skla brýlí DEXTER jsou modrá REVO s filtrem kategorie S3. Tento filtr propouští pouze 8-18% slunečního světla a brýle jsou ideální do slunečných letních dnů. Pro nejpohodlnější nošení mají tyto sluneční brýle nastavitelný nosník a snadno si jej přizpůsobíte, aby vám brýle krásně seděly.

699 Kč
Finmark FNKX2221 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX2221 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč
Finmark FNKX2003 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX2003 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

649 Kč
Máme v nabídce od značky Finmark
Finmark FSW-103 Multifunkční šátek

Multifunkční šátek FSW-103 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

260 Kč

Pletená zimní čelenka Finmark je vhodná nejen jako módní doplněk, ale je především praktickou součástí dokonalého zimního outfitu. Oceníte ji hlavně v chladnějších dnech, kdy vás bude příjemně hřát.

99 Kč
Finmark FSW-104 Multifunkční šátek

Multifunkční šátek FSW-104 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

260 Kč
Finmark FNKX2225 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle FINMARK FNKX2225 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč