www.sportwings.cz

Finmark F2205 Polarizační sluneční brýle, černá, velikost UNI

Tento kvalitní a levný výrobek Finmark F2205 Polarizační sluneční brýle, černá, velikost UNI s pečetí kvality od značky Finmark lze získat aktuálně na webu pořád výhodně. Aktuálně v akci od 469 Kč.
EAN: 8595112884751
Finmark F2205 Polarizační sluneční brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Finmark
469

Volnočasové fashion brýle Finmark F2205 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2233 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč
-22%

Polarizační sluneční brýle Laceto BRIANNA. Brýle mají lesklý černý plastový rámeček. Skla brýlí BRIANNA jsou kouřová polarizační s filtrem kategorie S3 – tmavý filtr propouštějící 8-18% slunečního záření. Polarizační skla chrání oči před odraženým slunečním světlem, což se hodí hlavně při jízdě po dešti či v zimě, kdy se světlo odráží od sněhu.

349 Kč
-16%

Černé sluneční brýle Laceto NEATAN pro sport i běžné nošení. Brýle mají černý lesklý rámeček a modrá REVO skla s kategorií filtru 3, takže propustnost světla je 8-18%. Brýle jsou doplněný protiskluzovým nosníkem a koncovkami, takže se pohodlně nosí i při sportu.

499 Kč

Volnočasové fashion brýle Finmark F2249 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Elegantní sluneční brýle Laceto MARIA. Brýle mají černý lesklý povrch s přechodem do transparentní modré. Skla brýlí MARIA jsou modrá REVO s kategorií filtru 3, takže propustnost světla je 8-18%.

349 Kč

Volnočasové fashion brýle Finmark F2231 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč
-33%

Sportovní brýle Uvex SPORTSTYLE 215 mají decentrované čočky ze 100% UV ochranou a poskytují perfektní vidění bez zkreslení. Díky měkčeným straničkám a nosníkům vám brýle dokonale padnou při všech sportovních aktivitách.

399 Kč

Elegantní sluneční brýle Laceto OLIVIA se semi-transparentním šedým rámečkem a růžovými detaily se hodí na běžné nošení. Skla brýlí jsou růžová REVO s kategorií filtru 1 – propustnost 43-80% slunečního světla.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Finmark

Volnočasové fashion brýle značky Finmark F2349 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Multifunkční šátek z kolekce FINMARK se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

269 Kč

Multifunkční šátek Finmark využijete na téměř každou sportovní či turistickou aktivitu. Můžete ho použít jako čelenku, čepici, šálu, kuklu, masku, ale i jako gumu do vlasů.

249 Kč

Multifunkční šátek z kolekce FINMARK se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

269 Kč

Multifunkční šátek FSW-216 z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku

269 Kč
-33%

Dámská pletená čepice Finmark je vhodná nejen jako módní doplněk, ale je především praktickou součástí dokonalého zimního outfitu. Oceníte ji hlavně v chladnějších dnech, kdy vás bude velmi příjemně hřát.

199 Kč

Multifunkční šátek z kolekce Finmark se dá použít jako čelenka, čepice, šála, kukla, maska nebo guma do vlasů. Tento sportovní šátek je skvělý na lyže, snowboard, kolo, na turistiku, ale třeba i na motorku.

249 Kč

Kšiltovka Finmark FNKC206 je klasický model kšiltovky s prohnutým kšiltem, která kopíruje tvar vaší hlavy. Díky tomuto tvaru a kšiltu tato čepice ochrání vaše oči před nepříjemnými slunečními paprsky. Ať už hrajete tenis, golf a nebo se jen chystáte na procházku městem, vždy budete vypadat skvěle. Je vyrobena z kvalitních materiálů. V zadní části disponuje nastavitelným páskem pomocí suchého zipu nebo klipu, jež zajišťuje dokonalé padnutí a maximální pohodlí.

389 Kč